Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "dosja gjika"
31 Mars 2015 - 10:02
Aktualitet
Gjykata e Apelit rrėzon prokurorinė Shpėtim Gjika del sėrish i pafajshėm
Gjykata e Apelit rrėzon prokurorinė Shpėtim Gjika del sėrish i pafajshėm
27 Nentor 2014 - 09:53
Aktualitet
Gjykata vendos pėr Gjikėn: Kreu i Bashkisė sė Vlorės, i pafajshėm
Gjykata vendos pėr Gjikėn: Kreu i Bashkisė sė Vlorės, i pafajshėm
17 Nentor 2014 - 15:24
Aktualitet
Mbyllet procesi “Gjika”, vendimi më 27 nëntor, Akuza kërkon 4 vite burg
Mbyllet procesi “Gjika”, vendimi më 27 nëntor, Akuza kërkon 4 vite burg
06 Nentor 2014 - 15:47
Aktualitet
Shpėtim Gjika kėrkon pafajėsi nė gjyq, Micko: Vendimi mė 17 Nėntor
Shpėtim Gjika kėrkon pafajėsi nė gjyq, Micko: Vendimi mė 17 Nėntor
07 Tetor 2014 - 16:53
Aktualitet
Incident pas pretencës në gjykatë: “Më dhunuan përkrahësit e Gjikës”
Incident pas pretencës në gjykatë: “Më dhunuan përkrahësit e Gjikës”
07 Tetor 2014 - 14:09
Aktualitet
Leje false pėr pallate, Akuza:  Katėr vite burg Gjikės sė Vlorės
Leje false pėr pallate, Akuza:  Katėr vite burg Gjikės sė Vlorės
01 Tetor 2014 - 07:30
Aktualitet
Vlorė, dėnohen 2 zyrtarė tė Aluizni-t  legalizuan shkeljet e Shpėtim Gjikės
Vlorė, dėnohen 2 zyrtarė tė Aluizni-t  legalizuan shkeljet e Shpėtim Gjikės
22 Shtator 2014 - 10:47
Aktualitet
Shtyhet gjyqi ndaj Gjikės,Prokuroria do lexojė konkluzionet mė 7 Tetor
Shtyhet gjyqi ndaj Gjikės,Prokuroria do lexojė konkluzionet mė 7 Tetor
21 Korrik 2014 - 15:48
Aktualitet
Mungon eksperti pėr procesverbalin e KRT-sė, akuza: Gjika shtoi 2 leje
Mungon eksperti pėr procesverbalin e KRT-sė, akuza: Gjika shtoi 2 leje
17 Qershor 2014 - 08:28
Aktualitet
“Dosja Gjika”, Prokuroria kėrkon tė pyeten edhe 2 ish-tė pandehur
“Dosja Gjika”, Prokuroria kėrkon tė pyeten edhe 2 ish-tė pandehur
05 Maj 2014 - 14:21
Aktualitet
"Procesverbali i lejeve ndėrtimore m’u duk i dyshimtė kur firmosa"
"Procesverbali i lejeve ndėrtimore m’u duk i dyshimtė kur firmosa"
14 Prill 2014 - 10:28
Aktualitet
Dosja “Gjika”, amnistia fal tre tė pandehur,lehtėson tre tė tjerė
Dosja “Gjika”, amnistia fal tre tė pandehur,lehtėson tre tė tjerė
07 Prill 2014 - 11:15
Aktualitet
Dosja “Gjika”, 3 firma u pajisėn me leje para regjistrimit nė QKR
Dosja “Gjika”, 3 firma u pajisėn me leje para regjistrimit nė QKR
28 Mars 2014 - 14:15
Aktualitet
Ekspertiza rrėzon Gjikėn, dha leje ndėrtimi njė vit para pronėsisė
Ekspertiza rrėzon Gjikėn, dha leje ndėrtimi njė vit para pronėsisė
28 Mars 2014 - 02:17
Politike
Zv/kryetari i bashkisë: S’mbaj mend si votova
Zv/kryetari i bashkisë: S’mbaj mend si votova
Share
18 Mars 2014 - 05:10
Aktualitet
Ekspertja në gjykatë përballë Shpëtim Gjikës
Ekspertja në gjykatë përballë Shpëtim Gjikës
Share
17 Mars 2014 - 12:06
Aktualitet
Dosja "Gjika", caktohet ekspert pėr verifikimin e dokumenteve
Dosja "Gjika", caktohet ekspert pėr verifikimin e dokumenteve
04 Mars 2014 - 04:51
Aktualitet
U shkelėn afatet, Gjika dhe 7 tė pandehur duan pushimin e dosjes
U shkelėn afatet, Gjika dhe 7 tė pandehur duan pushimin e dosjes
Share
03 Mars 2014 - 11:52
Aktualitet
Gjika: Gjyqi ndaj meje i montuar  pėr qėllime politike, tė pushohet
Gjika: Gjyqi ndaj meje i montuar  pėr qėllime politike, tė pushohet
12 Shkurt 2014 - 10:25
Aktualitet
Gjika vjen nė Tiranė si i pandehur: Do tė jem nė gjykatė ēdo tė hėnė
Gjika vjen nė Tiranė si i pandehur: Do tė jem nė gjykatė ēdo tė hėnė

Rezultate të tjera


Intervista
Edi Rama: Ligji i Luftės nga Greqia do t'i mbetet historisė
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15