Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "dossier"
14 Dhjetor 2017 - 08:31
Dossier
Dhjetor 1944/Tuk Jakova: Si e gjetėm ​Shkodrėn pas ikjes sė gjermanėve
Dhjetor 1944/Tuk Jakova: Si e gjetėm ​Shkodrėn pas ikjes sė gjermanėve
04 Nentor 2017 - 09:07
Dossier
Rrėfimi/Agostino, koloneli i ushtrisė italiane me mbiemrin Ēiftelia 
Rrėfimi/Agostino, koloneli i ushtrisė italiane me mbiemrin Ēiftelia 
01 Nentor 2017 - 08:14
Dossier
Me Jevtushenkon e ndaluar nė errėsirėn e komunizmit
Me Jevtushenkon e ndaluar nė errėsirėn e komunizmit
10 Shtator 2017 - 08:03
Dossier
Zef Staku/Poeti shkodran, qė komunizmi e dėnoi me vdekje
Zef Staku/Poeti shkodran, qė komunizmi e dėnoi me vdekje
Share
17 Gusht 2017 - 07:59
Dossier
Jakova:Hoxha frikacak, u fsheh nga frika nė Martanesh, s’kishte rrethim
Jakova:Hoxha frikacak, u fsheh nga frika nė Martanesh, s’kishte rrethim
12 Gusht 2017 - 10:38
Dossier
/Alia:Studentėt janė kontigjenti ynė s'kemi pse trembemi 
/Alia:Studentėt janė kontigjenti ynė s'kemi pse trembemi 
Share
11 Gusht 2017 - 08:53
Dossier
Alia: Letra anonime qė lajmėronte krijimin e PD- sė
Alia: Letra anonime qė lajmėronte krijimin e PD- sė
08 Gusht 2017 - 08:43
Dossier
Ngjarjet e Ambasadave, takimi i Alisė me Sigurimin:Ju jeni fajtorė
Ngjarjet e Ambasadave, takimi i Alisė me Sigurimin:Ju jeni fajtorė
02 Gusht 2017 - 08:28
Dossier
Dokumenti i 1971, artistėt e Teatrit  Kombėtar: Shfaqje nė ēdo fshat…
Dokumenti i 1971, artistėt e Teatrit  Kombėtar: Shfaqje nė ēdo fshat…
18 Korrik 2017 - 09:17
Dossier
​Me pushkė e gjuhė tė huaja mes trimėrisė dhe emancipimit 
​Me pushkė e gjuhė tė huaja mes trimėrisė dhe emancipimit 
04 Korrik 2017 - 08:03
Dossier
“Origjina e popullit shqiptar”,artikulli i ‘38 nė “Pėrpjekja shqiptare”
“Origjina e popullit shqiptar”,artikulli i ‘38 nė “Pėrpjekja shqiptare”
02 Korrik 2017 - 09:52
Kulture
Pse Eposi i Kreshnikėve ka mbetur nėn hijen e eposit serbokroat
Pse Eposi i Kreshnikėve ka mbetur nėn hijen e eposit serbokroat
01 Korrik 2017 - 10:31
Dossier
Flamuri pavarėsisė 105 vjet legjendė gazetat vjeneze: Ja e vėrteta
Flamuri pavarėsisė 105 vjet legjendė gazetat vjeneze: Ja e vėrteta
Share
01 Korrik 2017 - 09:21
Dossier
​Procesverbali i themelimit tė PKSH i dėnuar tė mos shohė  diellin 
​Procesverbali i themelimit tė PKSH i dėnuar tė mos shohė  diellin 
05 Dhjetor 2016 - 19:37
Kulture
IDRA:"Për shqiptarët s’është më problem komunizmi"
IDRA:"Për shqiptarët s’është më problem komunizmi"
Share
07 Gusht 2016 - 08:55
Dossier
/ Biseda e vėshtirė nė klubin "Planet Hollywood", Romė
/ Biseda e vėshtirė nė klubin "Planet Hollywood", Romė
Share
30 Korrik 2016 - 07:56
Dossier
Visar Zhiti: Instalimi i komunizmit institucioni i parė ishin burgjet
Visar Zhiti: Instalimi i komunizmit institucioni i parė ishin burgjet
18 Janar 2016 - 09:13
Dossier
Tė panjohurat e Ismail Qemalit
Tė panjohurat e Ismail Qemalit
22 Maj 2014 - 09:50
Dossier
Enver Hoxha: Iku epoka e kromit  zgjidhjen e kemi tek nafta, energjia
Enver Hoxha: Iku epoka e kromit  zgjidhjen e kemi tek nafta, energjia
21 Maj 2014 - 01:53
Dossier
Enver Hoxha: S’ka marrėveshje me Serbinė, pa liruar kosovarėt nga burgjet
Enver Hoxha: S’ka marrėveshje me Serbinė, pa liruar kosovarėt nga burgjet
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43