Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:43 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "dua lipa"
05 Dhjetor 2017 - 20:27
VIP & SPEKTAKEL
‘New Rules’ e Dua Lipė kėnga mė e mirė e 2017,kalon dhe ‘Despaciton’
‘New Rules’ e Dua Lipė kėnga mė e mirė e 2017,kalon dhe ‘Despaciton’
Share
29 Nentor 2017 - 08:55
VIP & SPEKTAKEL
Dua Lipa befason shqiptarët, urimi i veçantë për pavarësinë
Dua Lipa befason shqiptarët, urimi i veçantë për pavarësinë
21 Nentor 2017 - 22:05
VIP & SPEKTAKEL
Dua dhe Rita në një skenë, ja se ku do ti shohim bukuroshet
Dua dhe Rita në një skenë, ja se ku do ti shohim bukuroshet
Share
21 Nentor 2017 - 09:00
VIP & SPEKTAKEL
VD/Dua Lipa e jashtėzakonshme,kjo performancė nuk pritej nė Meksikė
VD/Dua Lipa e jashtėzakonshme,kjo performancė nuk pritej nė Meksikė
17 Nentor 2017 - 08:45
VIP & SPEKTAKEL
Dua Lipa konfirmon projektin e radhës "IDGAF"
Dua Lipa konfirmon projektin e radhës "IDGAF"
Share
15 Nentor 2017 - 16:53
VIP & SPEKTAKEL
Gjithmonë me stil, Dua Lipa zbulon kush qëndron pas dukjes së saj 
Gjithmonë me stil, Dua Lipa zbulon kush qëndron pas dukjes së saj 
Share
14 Nentor 2017 - 15:21
VIP & SPEKTAKEL
Dua Lipa plot stil nė fushatėn reklamuese tė FootLocker
Dua Lipa plot stil nė fushatėn reklamuese tė FootLocker
08 Nentor 2017 - 10:15
Lajme tė mira
Kryebashkiaku i Londrės ndjek live koncertin e kėngėtares shqiptare
Kryebashkiaku i Londrės ndjek live koncertin e kėngėtares shqiptare
Share
15 Tetor 2017 - 18:25
Lajme tė mira
Dua Lipa, zëri që po 'pushton' botën,ja vlerësimi i 'TIME'
Dua Lipa, zëri që po 'pushton' botën,ja vlerësimi i 'TIME'
Share
29 Gusht 2017 - 13:54
Lajme-THASHETHEM
“BBC Radio 1 Teen Awards” bėn bashkė Dua Lipa e Rita Ora-ė
“BBC Radio 1 Teen Awards” bėn bashkė Dua Lipa e Rita Ora-ė
Share
25 Gusht 2017 - 22:07
Lajme-THASHETHEM
Foto/Dua Lipa me pushime nė Itali me tė dashurin ri
Foto/Dua Lipa me pushime nė Itali me tė dashurin ri
25 Gusht 2017 - 04:02
Lajme-THASHETHEM
​Festa e ditëlindjes së Dua Lipas, ndryshe nga festat e Vip-ave /FOTO
​Festa e ditëlindjes së Dua Lipas, ndryshe nga festat e Vip-ave /FOTO
Share
22 Gusht 2017 - 18:28
Lajme-THASHETHEM
​Foto/Dua Lipa feston 22-vjetorin babai e uron me foto nga fėmijėria
​Foto/Dua Lipa feston 22-vjetorin babai e uron me foto nga fėmijėria
Share
18 Gusht 2017 - 20:34
Lajme-THASHETHEM
Dua Lipa korr sukses të madh në Britani, arrin majën e klasifikimit 
Dua Lipa korr sukses të madh në Britani, arrin majën e klasifikimit 
Share
01 Gusht 2017 - 17:43
Lajme-THASHETHEM
Arilena Ara, Bebe Rexha dhe Dua Lipa ndezin zjarr skenën në Rusi
Arilena Ara, Bebe Rexha dhe Dua Lipa ndezin zjarr skenën në Rusi
Share
07 Korrik 2017 - 05:54
Lajme-THASHETHEM
FOTO/ Dua Lipa shfaqet duke u puthur me një femër
FOTO/ Dua Lipa shfaqet duke u puthur me një femër
24 Qershor 2017 - 17:34
Kulture
Dua Lipa 'ēmend' fansat nė koncert: Do ta kujtoj kėtė ditė deri sa tė vdes
Dua Lipa 'ēmend' fansat nė koncert: Do ta kujtoj kėtė ditė deri sa tė vdes
19 Qershor 2017 - 13:56
Lajme-THASHETHEM
Dua Lipa, jo mė single shijon pushimet nė krahėt e Martin Garrix
Dua Lipa, jo mė single shijon pushimet nė krahėt e Martin Garrix
Share
07 Qershor 2017 - 16:58
Lajme-THASHETHEM
Dua Lipa shpallet ‘Femra e vitit’ në Angli
Dua Lipa shpallet ‘Femra e vitit’ në Angli
Share
02 Qershor 2017 - 17:28
VIP & SPEKTAKEL
Dua Lipa nuk iu beson syve me renditjen në Itunes
Dua Lipa nuk iu beson syve me renditjen në Itunes
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298