Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "durres"
21 Nentor 2017 - 23:35
Aktualitet
Durrės, kėrcėnoi me armė zjarri 22-vjeēarin, arrestohet autori
Durrės, kėrcėnoi me armė zjarri 22-vjeēarin, arrestohet autori
Share
20 Nentor 2017 - 18:55
Aktualitet
Durrės, 2 tė moshuar lidhen e grabiten nga persona me maska
Durrės, 2 tė moshuar lidhen e grabiten nga persona me maska
Share
20 Nentor 2017 - 10:11
Aktualitet
Motra e denoncoi tė zhdukur, e  mitura pėrdhunohet nė Durrės
Motra e denoncoi tė zhdukur, e  mitura pėrdhunohet nė Durrės
16 Nentor 2017 - 12:04
Aktualitet
Durrės, arrestohet, godet makinėn mė pas largohet nga vendngjarja
Durrės, arrestohet, godet makinėn mė pas largohet nga vendngjarja
Share
16 Nentor 2017 - 09:15
Aktualitet
Kapet pronari i lokalit tė dasmave nė Durrės,shkelja qė e penalizoi
Kapet pronari i lokalit tė dasmave nė Durrės,shkelja qė e penalizoi
Share
14 Nentor 2017 - 21:54
Aktualitet
Shijak, sherr dhe grushta  nė ambientet e njė lokali
Shijak, sherr dhe grushta  nė ambientet e njė lokali
Share
14 Nentor 2017 - 13:40
Aktualitet
FOTO/Ky është turku që porositi 3 milionë paketa kontrabandë
FOTO/Ky është turku që porositi 3 milionë paketa kontrabandë
Share
14 Nentor 2017 - 13:11
Aktualitet
3 mln paketa nė Durrės i zbuloi agjencia angleze e inteligjencės
3 mln paketa nė Durrės i zbuloi agjencia angleze e inteligjencės
14 Nentor 2017 - 10:13
Aktualitet
Drogë në Itali, kapet i dënuari me 16 vite burg, anëtar i një bande
Drogë në Itali, kapet i dënuari me 16 vite burg, anëtar i një bande
Share
13 Nentor 2017 - 14:12
Aktualitet
“Veliera”, njė tjetėr seancė pa vendim,shtyhet pėr nė 4 dhjetor
“Veliera”, njė tjetėr seancė pa vendim,shtyhet pėr nė 4 dhjetor
13 Nentor 2017 - 09:27
Aktualitet
Durrės,makina merr flakė nė ecje shkak problemi nė kondicioner
Durrės,makina merr flakė nė ecje shkak problemi nė kondicioner
Share
11 Nentor 2017 - 11:29
Aktualitet
Durrës, 22 vjeçari arrestohet në flagrancë duke dhunuar xhaxhain
Durrës, 22 vjeçari arrestohet në flagrancë duke dhunuar xhaxhain
Share
09 Nentor 2017 - 21:45
Aktualitet
Durrės, 21 vjeēari gjendet i pajetė nė banesė, mister shkaqet
Durrės, 21 vjeēari gjendet i pajetė nė banesė, mister shkaqet
Share
09 Nentor 2017 - 14:31
Aktualitet
Durrės, treni pėrplas makinėn e policisė, plagosen 3 efektivė 
Durrės, treni pėrplas makinėn e policisė, plagosen 3 efektivė 
06 Nentor 2017 - 22:46
Aktualitet
Noka: Skafi i Tahirit, në emër të drejtorit të Kavalishencës në Durrës
Noka: Skafi i Tahirit, në emër të drejtorit të Kavalishencës në Durrës
Share
06 Nentor 2017 - 18:09
Aktualitet
Problemet portuale Durrës-Bari APD në Bari për reduktimin e procedurave
Problemet portuale Durrës-Bari APD në Bari për reduktimin e procedurave
Share
06 Nentor 2017 - 15:49
Aktualitet
Durrės, i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar, pranga 34-vjeēarit
Durrės, i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar, pranga 34-vjeēarit
Share
05 Nentor 2017 - 08:46
Aktualitet
Erdhi nė Durrės me jahtin luksoz pse u arrestua princi miliarder
Erdhi nė Durrės me jahtin luksoz pse u arrestua princi miliarder
02 Nentor 2017 - 14:46
Aktualitet
Durrės, pajisi me armė mikun e Lul Berishės, lirohet polici
Durrės, pajisi me armė mikun e Lul Berishės, lirohet polici
Share
02 Nentor 2017 - 12:48
Aktualitet
Nė burg pėr drogė,polici nė gjykatė:Jam pėrdorues, por ...!
Nė burg pėr drogė,polici nė gjykatė:Jam pėrdorues, por ...!
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278