Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "emiljano shullazi"
20 Shkurt 2018 - 10:13
Aktualitet
Shullazi heq dorė nga kėrkesa pėr Sali Berishėn si dėshmitar
Shullazi heq dorė nga kėrkesa pėr Sali Berishėn si dėshmitar
Share
16 Shkurt 2018 - 14:52
Aktualitet
Nga konflikti me Shullazin te plagosja e policit/E shkuara e Gjon Pelivanit
Nga konflikti me Shullazin te plagosja e policit/E shkuara e Gjon Pelivanit
Share
13 Shkurt 2018 - 17:46
Aktualitet
'Krimet' thėrrasin Berishėn tė  dėshmojė nė gjyqin e Shullazit
'Krimet' thėrrasin Berishėn tė  dėshmojė nė gjyqin e Shullazit
09 Shkurt 2018 - 07:56
Aktualitet
Borxhet me Ylvi Beqjan, gjykata: Prokuroria të hetojë Sinan Topin
Borxhet me Ylvi Beqjan, gjykata: Prokuroria të hetojë Sinan Topin
06 Shkurt 2018 - 11:18
Aktualitet
'Dėshmo kundėr Shullazit ose tė arrestoj', avokati akuza te Krimet
'Dėshmo kundėr Shullazit ose tė arrestoj', avokati akuza te Krimet
30 Janar 2018 - 11:02
Aktualitet
Gjyqi i Shullazit, ja kush janė nėntė njerėzit qė dėshmojnė
Gjyqi i Shullazit, ja kush janė nėntė njerėzit qė dėshmojnė
18 Janar 2018 - 17:15
Aktualitet
U arrestua sot, kush është Klajdi  Gjeci, miku i Emiljano Shullazit
U arrestua sot, kush është Klajdi  Gjeci, miku i Emiljano Shullazit
Share
16 Janar 2018 - 10:29
Aktualitet
Gilmando Dani: Tėrhoqa para nga banka, mė dėrgoi Ylvi Beqaj
Gilmando Dani: Tėrhoqa para nga banka, mė dėrgoi Ylvi Beqaj
08 Janar 2018 - 15:45
Aktualitet
Shtyhet seanca pėr Shullazin e Danin, ja ēfarė thanė nė gjykatė
Shtyhet seanca pėr Shullazin e Danin, ja ēfarė thanė nė gjykatė
28 Dhjetor 2017 - 16:20
Aktualitet
Shullazi nė Gjykatė: Ylvi Beqja gėnjen, mė premtoi 1.4 mln euro
Shullazi nė Gjykatė: Ylvi Beqja gėnjen, mė premtoi 1.4 mln euro
19 Dhjetor 2017 - 10:18
Aktualitet
Mungon dëshmitari, shtyhet seanca ndaj Emiljano Shullazit
Mungon dëshmitari, shtyhet seanca ndaj Emiljano Shullazit
06 Dhjetor 2017 - 09:38
Aktualitet
Mungonin prokurorėt, shtyhet  seanca pėr Emiljano Shullazin
Mungonin prokurorėt, shtyhet  seanca pėr Emiljano Shullazin
21 Nentor 2017 - 10:17
Aktualitet
‘Shullazi-Vollga’/ Ballafaqim mes biznesmenit, shoferit dhe noteres
‘Shullazi-Vollga’/ Ballafaqim mes biznesmenit, shoferit dhe noteres
Share
07 Nentor 2017 - 10:18
Aktualitet
Shullazi, zyrtarja e ZVRPP: Isha me pushime kur u regjistrua Vollga 
Shullazi, zyrtarja e ZVRPP: Isha me pushime kur u regjistrua Vollga 
31 Tetor 2017 - 09:24
Aktualitet
Gjyqi ndaj Emiljano Shullazin, shtyhet seanca te Krimet e Rėnda
Gjyqi ndaj Emiljano Shullazin, shtyhet seanca te Krimet e Rėnda
Share
17 Tetor 2017 - 11:58
Aktualitet
Debati në gjyq/Shullazi: Pse më arrestove? Hodaj: Zbatova ligjin
Debati në gjyq/Shullazi: Pse më arrestove? Hodaj: Zbatova ligjin
17 Tetor 2017 - 09:45
Aktualitet
Koni nė gjyqin e Shullazit: Mė kėrcėnuan nga makina e zezė
Koni nė gjyqin e Shullazit: Mė kėrcėnuan nga makina e zezė
10 Tetor 2017 - 12:52
Aktualitet
Rrëfimi i Haki Çakos: Kule më tha se janë kërcënuar nga Shullazi 
Rrëfimi i Haki Çakos: Kule më tha se janë kërcënuar nga Shullazi 
04 Tetor 2017 - 08:26
Aktualitet
Aksioni, tre makinat e blinduara u gjetėn nė garazhin e Ergys Hoxhės
Aksioni, tre makinat e blinduara u gjetėn nė garazhin e Ergys Hoxhės
Share
03 Tetor 2017 - 10:41
Aktualitet
Gjyqi i Shullazit, Tahiri e Ēako do dėshmojnė javėn tjetėr
Gjyqi i Shullazit, Tahiri e Ēako do dėshmojnė javėn tjetėr

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40