Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "energji elektrike"
23 Janar 2018 - 09:01
Aktualitet
Punime në rrjet nga ekspertë të huaj,disa zona të Tiranës pa drita
Punime në rrjet nga ekspertë të huaj,disa zona të Tiranës pa drita
Share
05 Janar 2018 - 12:35
Bota
'Eleanor' trondit Evropën, 5 të vdekur,mijëra shtëpi në errësirë
'Eleanor' trondit Evropën, 5 të vdekur,mijëra shtëpi në errësirë
04 Janar 2018 - 10:23
Aktualitet
Tiranė, OSHEE: Yzberishti pa energji pėr shkak tė remontit
Tiranė, OSHEE: Yzberishti pa energji pėr shkak tė remontit
Share
22 Dhjetor 2017 - 09:04
Aktualitet
Tiranė, nga ora 10:00 deri nė 14:00 Lapraka pa drita
Tiranė, nga ora 10:00 deri nė 14:00 Lapraka pa drita
Share
03 Dhjetor 2017 - 15:48
Aktualitet
Ujėsjellėsi Vlorė: Uji i pijshėm nė Novoselė i pa konsumueshėm
Ujėsjellėsi Vlorė: Uji i pijshėm nė Novoselė i pa konsumueshėm
Share
30 Nentor 2017 - 11:48
Aktualitet
Moti i keq, disa zona në Qarkun e Gjirokastrës 14 orë pa energji
Moti i keq, disa zona në Qarkun e Gjirokastrës 14 orë pa energji
Share
22 Nentor 2017 - 18:57
Ekonomi
OSHEE tender 31 milionė euro pėr blerje energjie nė dhjetor
OSHEE tender 31 milionė euro pėr blerje energjie nė dhjetor
Share
29 Tetor 2017 - 15:58
Aktualitet
Punimet nė rrjet, nesėr do tė ketė ndėrprerje tė energjisė nė Tiranė
Punimet nė rrjet, nesėr do tė ketė ndėrprerje tė energjisė nė Tiranė
Share
26 Shtator 2017 - 17:19
Aktualitet
Dibėr, bie nė kontakt me energjinė duke zėnė peshk, vdes 16-vjeēari
Dibėr, bie nė kontakt me energjinė duke zėnė peshk, vdes 16-vjeēari
Share
13 Gusht 2017 - 09:14
Aktualitet
Furtuna e shiut, dėme nė rrjetin elektrik, Divjaka pa energji/FOTO
Furtuna e shiut, dėme nė rrjetin elektrik, Divjaka pa energji/FOTO
Share
17 Korrik 2017 - 20:42
Politike
‘Pėrballje nė errėsisė’ mes Bashės dhe Selamit nė Shkodėr
‘Pėrballje nė errėsisė’ mes Bashės dhe Selamit nė Shkodėr
11 Korrik 2017 - 11:10
Aktualitet
Tiranë,vodhën energjinë elektrike në pranga 2 persona
Tiranë,vodhën energjinë elektrike në pranga 2 persona
10 Maj 2017 - 10:29
Aktualitet
Rikonstruksioni i kabinave, ja lagjet nė Tiranė qė s' do kenė 5 orė drita
Rikonstruksioni i kabinave, ja lagjet nė Tiranė qė s' do kenė 5 orė drita
Share
24 Prill 2017 - 18:52
Aktualitet
OSHEE: Nesër punime në Tiranë ja zonat pa drita energji elektrike
OSHEE: Nesër punime në Tiranë ja zonat pa drita energji elektrike
Share
12 Prill 2017 - 20:45
Aktivitete
Memaliaj, prej 11 orësh gjysma e qytetit pa energji elektrike
Memaliaj, prej 11 orësh gjysma e qytetit pa energji elektrike
Share
16 Mars 2017 - 17:16
Aktualitet
Pa drita zona te Stadiumi 'Qemal Stafa', Bashkia dėmton linjėn
Pa drita zona te Stadiumi 'Qemal Stafa', Bashkia dėmton linjėn
Share
23 Janar 2017 - 19:17
Aktualitet
Defekt në nënstacion, OSHEE: Një pjesë e Tiranës pa energji elektrike
Defekt në nënstacion, OSHEE: Një pjesë e Tiranës pa energji elektrike
Share
21 Janar 2017 - 11:22
Aktualitet
Problem në nënstacionin e Shkozetit një pjesë e Portit të Durrësit pa drita
Problem në nënstacionin e Shkozetit një pjesë e Portit të Durrësit pa drita
Share
19 Janar 2017 - 11:40
Aktualitet
OSHEE: Zona e ''Don Boskos'' deri tek ''Zogu i Zi'' pa energji elektrike 
OSHEE: Zona e ''Don Boskos'' deri tek ''Zogu i Zi'' pa energji elektrike 
Share
11 Janar 2017 - 11:45
Aktualitet
Moti, disa zona në Tiranë, veri dhe në jug pa energji
Moti, disa zona në Tiranë, veri dhe në jug pa energji
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16