Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "erion veliaj"
23 Janar 2018 - 14:26
Aktualitet
Veliaj: 2018-a do të jetë viti i një revolucioni të gjelbër për Tiranën
Veliaj: 2018-a do të jetë viti i një revolucioni të gjelbër për Tiranën
Share
23 Janar 2018 - 12:09
Aktualitet
'Ēdo pallat, 5 pemė', qytetarėt i pėrgjigjen thirrjes sė Veliajt 
'Ēdo pallat, 5 pemė', qytetarėt i pėrgjigjen thirrjes sė Veliajt 
22 Janar 2018 - 16:44
Aktualitet
FOTO/Veliaj surprizon kolegët e tij politikanë, në Kuvend me biçikletë 
FOTO/Veliaj surprizon kolegët e tij politikanë, në Kuvend me biçikletë 
21 Janar 2018 - 12:41
Aktualitet
77 mijė pemė tė mbjella,Veliaj: Ditė mė tė mira pėr Tiranėn
77 mijė pemė tė mbjella,Veliaj: Ditė mė tė mira pėr Tiranėn
20 Janar 2018 - 16:56
Aktualitet
Reforma e ujit,Veliaj:Gjoba nga 1 shkurti,ndëshkimi nis me biznesmenët
Reforma e ujit,Veliaj:Gjoba nga 1 shkurti,ndëshkimi nis me biznesmenët
Share
19 Janar 2018 - 11:10
Aktualitet
Veliaj:5 pemë të reja në çdo pallat, brenda vitit kudo administrator
Veliaj:5 pemë të reja në çdo pallat, brenda vitit kudo administrator
18 Janar 2018 - 10:59
Aktualitet
Erion Veliaj i dorėzon “Ēelėsin e Qytetit” komunitetit arbėresh
Erion Veliaj i dorėzon “Ēelėsin e Qytetit” komunitetit arbėresh
Share
17 Janar 2018 - 10:02
Aktualitet
Veliaj: Janė bėrė porositė e  para tė autobusėve elektrikė
Veliaj: Janė bėrė porositė e  para tė autobusėve elektrikė
16 Janar 2018 - 14:52
Aktualitet
Rikthehet në identitet lagjja e Selvive,mbillen 150 drurë dekorativë
Rikthehet në identitet lagjja e Selvive,mbillen 150 drurë dekorativë
14 Janar 2018 - 15:14
Aktualitet
100 pemė tė reja nė Unazėn e Madhe Veliaj: 2018, vit rekord mbjelljesh
100 pemė tė reja nė Unazėn e Madhe Veliaj: 2018, vit rekord mbjelljesh
12 Janar 2018 - 15:13
Aktualitet
Veliaj: Stolat e sheshit “Skėnderbej” mundėsi pėr ēlodhje dhe argėtim
Veliaj: Stolat e sheshit “Skėnderbej” mundėsi pėr ēlodhje dhe argėtim
12 Janar 2018 - 10:31
Aktualitet
'Pemė pranė ēdo pallati', qytetarėt i bashkohen nismės sė Veliajt/Foto
'Pemė pranė ēdo pallati', qytetarėt i bashkohen nismės sė Veliajt/Foto
09 Janar 2018 - 13:22
Aktualitet
Revista italiane për Tiranën: Një Kryebashkiak i ri, një kryeqytet dinamik
Revista italiane për Tiranën: Një Kryebashkiak i ri, një kryeqytet dinamik
09 Janar 2018 - 09:55
Aktualitet
Veliaj hap qeset e hedhura me plehra nė rrugė: Ja kush i hodhi
Veliaj hap qeset e hedhura me plehra nė rrugė: Ja kush i hodhi
Share
08 Janar 2018 - 14:10
Aktualitet
Marrėveshje me Italinė pėr ‘Pyllin Orbital’, Veliaj: Rezultate konkrete
Marrėveshje me Italinė pėr ‘Pyllin Orbital’, Veliaj: Rezultate konkrete
07 Janar 2018 - 09:36
Aktualitet
'Shtegu i Gjelbėr', garojnė mbi 100  ēiklistė.Veliaj:2018,viti i biēikletave
'Shtegu i Gjelbėr', garojnė mbi 100  ēiklistė.Veliaj:2018,viti i biēikletave
06 Janar 2018 - 14:45
Aktualitet
Studentėt nė krah tė Veliajt:Deri nė prill mbjellim 100 mijė pemė
Studentėt nė krah tė Veliajt:Deri nė prill mbjellim 100 mijė pemė
Share
05 Janar 2018 - 11:29
Politike
Padia e Veliajt, kėshilltarėt e PD mesazh Ramės e kryebashkiakut
Padia e Veliajt, kėshilltarėt e PD mesazh Ramės e kryebashkiakut
02 Janar 2018 - 17:28
Politike
Veliaj paditi këshilltarin e PD, Vasili: Pasojat e gjelit të detit
Veliaj paditi këshilltarin e PD, Vasili: Pasojat e gjelit të detit
31 Dhjetor 2017 - 18:12
Aktualitet
FOTO/Erion Veliaj kartolinė urimi qytetarėve, ja simbolika e veēantė
FOTO/Erion Veliaj kartolinė urimi qytetarėve, ja simbolika e veēantė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16