Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "euralius"
05 Janar 2018 - 22:12
Aktualitet
EURALIUS:Gjyqtarėt s'shpėtojnė edhe po kaluan Vetting-un
EURALIUS:Gjyqtarėt s'shpėtojnė edhe po kaluan Vetting-un
07 Dhjetor 2017 - 16:23
Aktualitet
Dokumenti/ Ulsi Manja porositi opinionin e EURALIUS e OPDAT
Dokumenti/ Ulsi Manja porositi opinionin e EURALIUS e OPDAT
21 Nentor 2017 - 12:55
Politike
SHBA-BE: Nė 3 dhjetor Llalla ikėn, zgjidhet Kryeprokurori i ri
SHBA-BE: Nė 3 dhjetor Llalla ikėn, zgjidhet Kryeprokurori i ri
05 Shkurt 2017 - 20:03
Aktualitet
Rainer Deville, shefi i misionit tė EURALIUS ikėn nga Shqipėria
Rainer Deville, shefi i misionit tė EURALIUS ikėn nga Shqipėria
Share
08 Janar 2017 - 07:01
Politike
Ekskluzive/ Hetim pasurisė sė 140 deputetėve, ligji nė Kuvend
Ekskluzive/ Hetim pasurisė sė 140 deputetėve, ligji nė Kuvend
28 Dhjetor 2016 - 07:16
Politike
Paratė e pista, Byroja e Hetimit merr nė dorė dosjet e nxehta
Paratė e pista, Byroja e Hetimit merr nė dorė dosjet e nxehta
24 Dhjetor 2016 - 07:18
Aktualitet
Korrupsioni,sekuestrim ēdo sendi tė dyshimtė nė banesė
Korrupsioni,sekuestrim ēdo sendi tė dyshimtė nė banesė
20 Dhjetor 2016 - 08:31
Aktualitet
EURALIUS përgënjeshtron PD: Shefi i misionit në detyrë
EURALIUS përgënjeshtron PD: Shefi i misionit në detyrë
Share
16 Dhjetor 2016 - 07:30
Aktualitet
Ndryshon ligji, pėrgjim bisedave nė vende private, survejim me video
Ndryshon ligji, pėrgjim bisedave nė vende private, survejim me video
Share
02 Dhjetor 2016 - 14:56
Politike
Vettingu, BE pėrgėnjeshtron PD: Pėrkthimi nga shqiptarėt
Vettingu, BE pėrgėnjeshtron PD: Pėrkthimi nga shqiptarėt
01 Dhjetor 2016 - 20:46
Aktualitet
Klan-i:Euralius turpėron Shqipėrinė  pėrktheu keq me dashje Vetting–un
Klan-i:Euralius turpėron Shqipėrinė  pėrktheu keq me dashje Vetting–un
03 Nentor 2016 - 18:15
Politike
Kuvendi miraton me 87 vota ligjin pėr Organet e Drejtėsisė
Kuvendi miraton me 87 vota ligjin pėr Organet e Drejtėsisė
29 Shtator 2016 - 07:48
Politike
Reforma/ Rrjet spiunėsh nė sallonet e institucioneve tė drejtėsisė 
Reforma/ Rrjet spiunėsh nė sallonet e institucioneve tė drejtėsisė 
Share
28 Shtator 2016 - 07:03
Politike
Reforma nė Drejtėsi, mbyllet paketa e 34 ligjeve, nismat e reja
Reforma nė Drejtėsi, mbyllet paketa e 34 ligjeve, nismat e reja
Share
01 Shtator 2016 - 07:24
Politike
Kredi si të pastrehë, gjyqtarët shtëpi të reja në qendrat e qyteteve
Kredi si të pastrehë, gjyqtarët shtëpi të reja në qendrat e qyteteve
Share
31 Gusht 2016 - 12:32
Politike
Misioni i Euralius mirëpret Vetingun: Kontroll gjyqtarëve dhe prokurorëve
Misioni i Euralius mirëpret Vetingun: Kontroll gjyqtarëve dhe prokurorëve
Share
24 Gusht 2016 - 18:03
Politike
Vettingu, EURALIUS: Asistuam   miratimin e ligjit nė komision
Vettingu, EURALIUS: Asistuam   miratimin e ligjit nė komision
Share
23 Gusht 2016 - 10:16
Politike
Reforma nė Drejtėsi, PD ende kontestime pėr draftin e Vettingut
Reforma nė Drejtėsi, PD ende kontestime pėr draftin e Vettingut
Share
21 Gusht 2016 - 11:24
Politike
Xhafaj: Jo pazare me propozimet e EURALIUS pėr Vettingun
Xhafaj: Jo pazare me propozimet e EURALIUS pėr Vettingun
Share
19 Gusht 2016 - 07:48
Politike
Ja pikat ku EURALIUS rrėzon PD pėr Vettingun, vijat e kuqe tė BE
Ja pikat ku EURALIUS rrėzon PD pėr Vettingun, vijat e kuqe tė BE
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15