Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "europe"
22 Gusht 2017 - 12:02
Ekonomi
Shqipëria e treta në Europë për rritjen e çmimeve në korrik
Shqipëria e treta në Europë për rritjen e çmimeve në korrik
19 Gusht 2017 - 08:29
Metronews
Gjysma e shqiptarëve kanë Facebook, ja ku renditemi në Europë
Gjysma e shqiptarëve kanë Facebook, ja ku renditemi në Europë
Share
15 Gusht 2017 - 13:41
Ekonomi
Shqipëria,1 nga vendeve me numrin më të lartë të banesave në pronësi
Shqipëria,1 nga vendeve me numrin më të lartë të banesave në pronësi
Share
15 Gusht 2017 - 09:06
Ekonomi
Ohri, ja ēfarė kėrcėnon liqenin mė tė vjetėr tė Europės
Ohri, ja ēfarė kėrcėnon liqenin mė tė vjetėr tė Europės
Share
13 Gusht 2017 - 07:08
Aktualitet
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
08 Gusht 2017 - 10:48
Metronews
Moti, të premten fillon ulja e temperaturave në vend
Moti, të premten fillon ulja e temperaturave në vend
Share
05 Gusht 2017 - 11:52
Metronews
Moti ekstrem mund tė vrasė 152 mijė njerėz ēdo vit nė Europė
Moti ekstrem mund tė vrasė 152 mijė njerėz ēdo vit nė Europė
Share
20 Qershor 2017 - 17:49
Metronews
​Skype bllokohet, probleme nė tė gjithė Europėn 
​Skype bllokohet, probleme nė tė gjithė Europėn 
Share
14 Qershor 2017 - 16:14
Metronews
Pushime verore jashtë? Ja lista e vendeve më ekonomikë
Pushime verore jashtë? Ja lista e vendeve më ekonomikë
Share
04 Prill 2017 - 13:00
Sport
Si asnjėherė mė parė, Kukėsi renditet i dyti nė Europė...
Si asnjėherė mė parė, Kukėsi renditet i dyti nė Europė...
Share
19 Mars 2017 - 10:28
Bota
Terrorizmi, ''blindohet'' BE: Frikė nga sulme tė reja
Terrorizmi, ''blindohet'' BE: Frikė nga sulme tė reja
Share
07 Shkurt 2017 - 14:18
Aktualitet
The Telegraph: Vizitoni Beratin qyteti i dytė mė i bukur nė Europė
The Telegraph: Vizitoni Beratin qyteti i dytė mė i bukur nė Europė
31 Janar 2017 - 16:16
Bota
Tusk: SHBA nėn drejtimin e Trump, kėrcėnim pėr Europėn
Tusk: SHBA nėn drejtimin e Trump, kėrcėnim pėr Europėn
30 Janar 2017 - 15:04
Sport
Tirana nė “humnerė”, 24 orė kohė pėr borxhet ose dy sezone pa Europė
Tirana nė “humnerė”, 24 orė kohė pėr borxhet ose dy sezone pa Europė
Share
14 Janar 2017 - 10:28
Bota
Europa pushtohet nga stuhitė dhe i ftohti,emigrantėt nė vėshtirėsi/VD
Europa pushtohet nga stuhitė dhe i ftohti,emigrantėt nė vėshtirėsi/VD
Share
07 Dhjetor 2016 - 15:42
Aktualitet
28 politikanët që po formojnë  Europën, mes tyre një shqiptar
28 politikanët që po formojnë  Europën, mes tyre një shqiptar
Share
03 Dhjetor 2016 - 17:21
Kulture
Muzeu i Fotografisė “Marubi” nominohet mė i miri nė Europė
Muzeu i Fotografisė “Marubi” nominohet mė i miri nė Europė
Share
27 Nentor 2016 - 12:56
Metronews
/Gjermani, ndizen dritat e shtėpisė mė tė zbukuruar nė Europė
/Gjermani, ndizen dritat e shtėpisė mė tė zbukuruar nė Europė
Share
15 Nentor 2016 - 10:04
Bota
Obama nė Greqi: Trump do t’i pėrmbushė detyrimet e NATO-s
Obama nė Greqi: Trump do t’i pėrmbushė detyrimet e NATO-s
31 Tetor 2016 - 15:31
Bota
Irak,ushtria thyen bastionin e ISIS nė Mosul,xhihadistėt nė Europė?
Irak,ushtria thyen bastionin e ISIS nė Mosul,xhihadistėt nė Europė?
Share

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222