Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "evakuim"
06 Dhjetor 2017 - 18:45
Speciale
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
05 Dhjetor 2017 - 17:06
Bota
SHBA, zjarr masiv në Kaliforni evakuohen 27 mijë persona
SHBA, zjarr masiv në Kaliforni evakuohen 27 mijë persona
Share
04 Dhjetor 2017 - 22:12
Aktualitet
Darėzezė, evakuohet familja me  9 anėtarė tė izoluar nga uji/VIDEO
Darėzezė, evakuohet familja me  9 anėtarė tė izoluar nga uji/VIDEO
Share
03 Dhjetor 2017 - 09:52
Aktualitet
Memaliaj,helikopteri i FA i shpėton jetėn tė sėmurit nga zemra
Memaliaj,helikopteri i FA i shpėton jetėn tė sėmurit nga zemra
Share
03 Dhjetor 2017 - 00:41
Aktualitet
Ministrja Manastirliu viziton familjet  e evakuara nga Valiasi
Ministrja Manastirliu viziton familjet  e evakuara nga Valiasi
01 Dhjetor 2017 - 21:52
Aktualitet
Shijak, 1.500 familje tė izoluara nė Shetel; fshati pa energji
Shijak, 1.500 familje tė izoluara nė Shetel; fshati pa energji
Share
10 Tetor 2017 - 02:10
Bota
Kaliforni, 10 viktima nga zjarret evakuohen 20 mijė persona
Kaliforni, 10 viktima nga zjarret evakuohen 20 mijė persona
Share
10 Korrik 2017 - 09:41
Bota
Kalifornia 'nėn flakė', vijon tė digjet evakuohen rreth 8 mijė persona
Kalifornia 'nėn flakė', vijon tė digjet evakuohen rreth 8 mijė persona
Share
25 Qershor 2017 - 20:10
Bota
Spanjë,zjarr gjigand në pyllin Donana evakuohen me mijëra persona
Spanjë,zjarr gjigand në pyllin Donana evakuohen me mijëra persona
Share
15 Prill 2017 - 16:01
Bota
Siri, evakuim i vështirë, autobombë mes autobuzëve,të paktën 16 të vrarë
Siri, evakuim i vështirë, autobombë mes autobuzëve,të paktën 16 të vrarë
Share
13 Shkurt 2017 - 07:10
Bota
Kaliforni, rrezikohet tė shembet diga, evakuohen 188 mijė persona
Kaliforni, rrezikohet tė shembet diga, evakuohen 188 mijė persona
Share
19 Dhjetor 2016 - 01:07
Bota
Rinis evakuimi i civilëve në Alepo, mijëra njerëz në pritje
Rinis evakuimi i civilëve në Alepo, mijëra njerëz në pritje
Share
17 Dhjetor 2016 - 12:25
Bota
Aleppo: Arrihet marrėveshje e re pritet vazhdimi i evakuimit
Aleppo: Arrihet marrėveshje e re pritet vazhdimi i evakuimit
Share
17 Dhjetor 2016 - 01:16
Bota
OKB, Ban Ki-moon: Alepo ėshtė tashmė sinonimi i ferrit
OKB, Ban Ki-moon: Alepo ėshtė tashmė sinonimi i ferrit
Share
16 Dhjetor 2016 - 06:00
Bota
Siri, vazhdon armėpushimi dhe evakuimi i civilėve nė Alepo
Siri, vazhdon armėpushimi dhe evakuimi i civilėve nė Alepo
Share
14 Dhjetor 2016 - 09:54
Bota
Siri, dėshton evakuimi i civilėve ndėrkombėtarėt: Mjaft me mizori
Siri, dėshton evakuimi i civilėve ndėrkombėtarėt: Mjaft me mizori
Share
14 Dhjetor 2016 - 01:53
Bota
Arrihet marrėveshja pėr evakuim tė civilėve nė Alepo
Arrihet marrėveshja pėr evakuim tė civilėve nė Alepo
Share
24 Tetor 2016 - 14:04
Aktualitet
Shembet banesa 150- vjeēare nė zonėn muzeale, evakuohen banorėt
Shembet banesa 150- vjeēare nė zonėn muzeale, evakuohen banorėt
Share
18 Nentor 2015 - 14:44
Bota
Danimarkė, kėrcėnimi me bombė nė Kopenhagen del “shaka miqsh”
Danimarkė, kėrcėnimi me bombė nė Kopenhagen del “shaka miqsh”
12 Korrik 2015 - 16:50
Bota
Videolajm/Tajfuni Chan-hom godet Kinën, evakuohen 1 milion banorë
Videolajm/Tajfuni Chan-hom godet Kinën, evakuohen 1 milion banorë
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40