Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "fa"
04 Janar 2018 - 18:30
Sociale
Olta Xhaēka: Mbi 4 mijė familje shqiptare janė asistuar nga FA
Olta Xhaēka: Mbi 4 mijė familje shqiptare janė asistuar nga FA
23 Dhjetor 2017 - 23:25
Aktualitet
U shemb nga pėrmbytjet, FA ndėrton urė tė re nė Dropull
U shemb nga pėrmbytjet, FA ndėrton urė tė re nė Dropull
Share
08 Dhjetor 2017 - 10:35
Aktualitet
Rama, shpėrblim ushtarakėve: Nė 2019 rrisim pagat
Rama, shpėrblim ushtarakėve: Nė 2019 rrisim pagat
08 Dhjetor 2017 - 10:27
Aktualitet
Pėrmbytjet, Xhaēka nderon FA: Angazhimi juaj, maksimal
Pėrmbytjet, Xhaēka nderon FA: Angazhimi juaj, maksimal
06 Dhjetor 2017 - 18:45
Speciale
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
04 Dhjetor 2017 - 15:38
Aktualitet
VD/105-vjetori i krijimit të FA helikopterët ulen në mes të Tiranës
VD/105-vjetori i krijimit të FA helikopterët ulen në mes të Tiranës
03 Dhjetor 2017 - 08:31
Aktualitet
Përmbytjet, efektivët e FA në gatishmëri për orët në vazhdim
Përmbytjet, efektivët e FA në gatishmëri për orët në vazhdim
Share
01 Dhjetor 2017 - 01:39
Aktualitet
Ministria e Mbrojtjes-qytetareve nė Qafė-Kashar: Braktisni makinat
Ministria e Mbrojtjes-qytetareve nė Qafė-Kashar: Braktisni makinat
Share
06 Nentor 2017 - 13:02
Politike
Lu: Rritje buxhetit pėr trajnime Xhaēka nė janar nė Pentagon
Lu: Rritje buxhetit pėr trajnime Xhaēka nė janar nė Pentagon
01 Tetor 2017 - 14:21
Aktualitet
Xhaēka:Jo vetėm ura,FA kontribut pėr shkollat nė fshatrat e thellė
Xhaēka:Jo vetėm ura,FA kontribut pėr shkollat nė fshatrat e thellė
23 Prill 2017 - 16:11
Aktualitet
Elbasan,zyrė e re Mobilizimi,Kodheli: E vlefshme pėr ushtarakėt rezervė
Elbasan,zyrė e re Mobilizimi,Kodheli: E vlefshme pėr ushtarakėt rezervė
28 Shkurt 2017 - 22:07
Aktualitet
Kodheli: Zgjedhja e FA, shans pėr tė rinjtė pėr studime jashtė
Kodheli: Zgjedhja e FA, shans pėr tė rinjtė pėr studime jashtė
25 Shkurt 2017 - 16:29
Aktualitet
Mat, FA-tė ndėrtojnė urėn nė Rukaj Bashkia falenderon Kodhelin/VIDEO
Mat, FA-tė ndėrtojnė urėn nė Rukaj Bashkia falenderon Kodhelin/VIDEO
Share
22 Janar 2017 - 12:21
Aktualitet
FOTO/Dy fshatra nė Klos tė izoluar  prej dy muajsh, FA-tė hapin rrugėn
FOTO/Dy fshatra nė Klos tė izoluar  prej dy muajsh, FA-tė hapin rrugėn
12 Janar 2017 - 17:03
Aktualitet
Elbasan, FA-tė ndėrtojnė urėn, dalin nga izolimi banorėt e fshatit Papėrr
Elbasan, FA-tė ndėrtojnė urėn, dalin nga izolimi banorėt e fshatit Papėrr
Share
12 Janar 2017 - 12:19
Sport
​Manchester City, në telashe me FA për rregullat anti-doping
​Manchester City, në telashe me FA për rregullat anti-doping
Share
30 Dhjetor 2016 - 15:50
Aktualitet
Kodheli dhe FA 300 rrėnjė ullinj  nė muajin e mbjelljes sė pemėve
Kodheli dhe FA 300 rrėnjė ullinj  nė muajin e mbjelljes sė pemėve
Share
18 Dhjetor 2016 - 18:55
Aktualitet
Kodheli: Ndaluam sulme terroriste SHIU ndihmoi dhe aleatėt
Kodheli: Ndaluam sulme terroriste SHIU ndihmoi dhe aleatėt
Share
10 Dhjetor 2016 - 13:29
Aktualitet
Me NATO-n nė mision, niset nė Afganistan kontingjenti i FA
Me NATO-n nė mision, niset nė Afganistan kontingjenti i FA
Share
07 Dhjetor 2016 - 13:03
Aktualitet
Gramsh, FA ndėrtojnė urė tė re nė fshatin Grazhdan 
Gramsh, FA ndėrtojnė urė tė re nė fshatin Grazhdan 

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15