Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "farke"
06 Dhjetor 2017 - 18:45
Speciale
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
Heronjtė e qiellit qė shpėtuan jetė njerėzish gjatė pėrmbytjeve
30 Tetor 2017 - 12:39
Aktualitet
Tiranë, IKMT aksione në Farkë e Paskuqan, prishen 23 objekte
Tiranë, IKMT aksione në Farkë e Paskuqan, prishen 23 objekte
Share
29 Shtator 2017 - 10:41
Kulture
"​Farka N'Fest 2017”, gara sportive, piknik dhe muzikë live
"​Farka N'Fest 2017”, gara sportive, piknik dhe muzikë live
Share
08 Shtator 2017 - 17:07
Aktualitet
​Tiranë, punëtori humb jetën duke punuar në varrezat e Farkës
​Tiranë, punëtori humb jetën duke punuar në varrezat e Farkës
Share
16 Qershor 2017 - 14:00
Aktualitet
Bilanci i punėve nė Farkė, Veliaj: Nė 2 vitet ardhshme fshati nė fokus
Bilanci i punėve nė Farkė, Veliaj: Nė 2 vitet ardhshme fshati nė fokus
Share
23 Prill 2017 - 11:51
Aktualitet
Veliaj nė Farkė:Mė mirė mbjellim  pemė, se sherr e shamatė
Veliaj nė Farkė:Mė mirė mbjellim  pemė, se sherr e shamatė
Share
01 Prill 2017 - 18:23
Aktualitet
Vijon mbjellja e pemėve nė Farkė Veliaj:Ėshtė koha tė punojmė fort
Vijon mbjellja e pemėve nė Farkė Veliaj:Ėshtė koha tė punojmė fort
Share
24 Shkurt 2017 - 11:42
Aktualitet
Linja e re Stacioni i Trenit-Farkė Veliaj:Qytetarėt udhėtojnė mė lirė
Linja e re Stacioni i Trenit-Farkė Veliaj:Qytetarėt udhėtojnė mė lirė
Share
26 Janar 2017 - 21:02
Politike
LSI, takim në Farkë, zgjidhen  delegatët për Konventën e Tiranës
LSI, takim në Farkë, zgjidhen  delegatët për Konventën e Tiranës
Share
20 Dhjetor 2016 - 13:41
Aktualitet
Veliaj:Nis pyllėzimi,Liqeni i Farkės parku i dytė mė i madh nė Tiranė
Veliaj:Nis pyllėzimi,Liqeni i Farkės parku i dytė mė i madh nė Tiranė
10 Dhjetor 2016 - 13:30
Aktualitet
Erion Veliaj: Farka, parku i dytė i Tiranės, do mbjellim 2 mln pemė
Erion Veliaj: Farka, parku i dytė i Tiranės, do mbjellim 2 mln pemė
Share
27 Shtator 2016 - 16:00
Aktualitet
Xhami pa leje nė Farkė, procedim 4 punėtorėve, kėrkohet investitori
Xhami pa leje nė Farkė, procedim 4 punėtorėve, kėrkohet investitori
26 Shtator 2016 - 12:24
Sociale
Rindėrtohet rruga qė lidh Lundrėn e Farkėn, Veliaj: Preken 3 mijė banorė
Rindėrtohet rruga qė lidh Lundrėn e Farkėn, Veliaj: Preken 3 mijė banorė
Share
14 Prill 2016 - 09:00
Aktualitet
Pyeten katėr ushtarakė tė Farkės akuza do tė ripyesė Baramuēėn
Pyeten katėr ushtarakė tė Farkės akuza do tė ripyesė Baramuēėn
Share
26 Shkurt 2016 - 11:36
Aktualitet
I kėrkuar nė Itali pėr drogė, nė  Tiranė "mbret" i 'White House' 
I kėrkuar nė Itali pėr drogė, nė  Tiranė "mbret" i 'White House' 
06 Janar 2016 - 10:37
Aktualitet
Pallati nė Farkė, Veliaj: I dhamė zgjidhje, ndėrtuesit do paguajnė
Pallati nė Farkė, Veliaj: I dhamė zgjidhje, ndėrtuesit do paguajnė
07 Nentor 2015 - 15:21
Aktualitet
​Bashkia e Tiranės,Mazniku:Buxheti i 2016 i ndikuar nga efektiv “Basha”
​Bashkia e Tiranės,Mazniku:Buxheti i 2016 i ndikuar nga efektiv “Basha”
Share
31 Tetor 2015 - 13:01
Aktualitet
Tiranë, arrestohen 2 vëllezërit Aga sëpatë kokës kushëririt për prona
Tiranë, arrestohen 2 vëllezërit Aga sëpatë kokës kushëririt për prona
Share
05 Tetor 2015 - 15:28
Sociale
Veliaj e Meta inaugurojnė Shkollėn  e Mesme tė Bashkuar nė Farkė 
Veliaj e Meta inaugurojnė Shkollėn  e Mesme tė Bashkuar nė Farkė 
Share
25 Shtator 2015 - 13:54
Aktualitet
Lirimi i hapësirave publike, IKMT nis prishjen e ndërtimeve pa leje në Farkë
Lirimi i hapësirave publike, IKMT nis prishjen e ndërtimeve pa leje në Farkë
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15