Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "fatmir kuci"
18 Gusht 2016 - 19:45
Aktualitet
Vdekja e turistit rus, Apeli liron nga burgu biznesmenin Fatmir Kuēi
Vdekja e turistit rus, Apeli liron nga burgu biznesmenin Fatmir Kuēi
09 Gusht 2016 - 20:37
Aktualitet
Vrasja e turistit, avokati i Kuēit  kallėzim policisė se i pyeti djalin
Vrasja e turistit, avokati i Kuēit  kallėzim policisė se i pyeti djalin
07 Gusht 2016 - 21:06
Aktualitet
Dhërmi, sekuestrohet nga policia kufitare një motor skaf pa dokumente
Dhërmi, sekuestrohet nga policia kufitare një motor skaf pa dokumente
Share
06 Gusht 2016 - 18:27
Aktualitet
Durrës, shkeli distancën e sigurisë në plazh, bllokohet motori i ujit
Durrës, shkeli distancën e sigurisë në plazh, bllokohet motori i ujit
Share
06 Gusht 2016 - 11:15
Aktualitet
Vrau turistin rus, gjykata vendos 20 ditė burg pėr biznesmenin
Vrau turistin rus, gjykata vendos 20 ditė burg pėr biznesmenin
Gjykata e Vlorės ka vendosur masėn e sigurisė 20 ditė burg pėr biznesmenin nga Elbasani, Fatmir Kuēi, i cili tre ditė mė parė goditi pėr vdekje me motoskaf turistin rus, Denis Kaiumov.Prokurori i ēėshtjes Arjan Xhaferraj  kėrkoi 30 ditė burg pėr Kuēin, ndėrsa gjyqtarja Atalanta Zeqiraj vendosi masėn 20 ditė burg pėr biznesmenin.Prokurori i ēėshtjes ėshtė shprehur se jemi ne pritje tė akteve tė ekspertimit mjeko-ligjor. “Presim kėqyrjen e marrjen e tė dhėnave nga pajisja GPS, mbi lėvizjen e mjetit lundrues nė det.Presim kėqyrjen e imtėsishme edhe tė mjeteve tė tjera lundruese dhe pyetjen e dėshmitarėve tė tjerė mbi ngjarjen”.        
05 Gusht 2016 - 22:09
Aktualitet
Vrau turistin,prokuroria kėrkon 30 ditė burg pėr biznesmenin
Vrau turistin,prokuroria kėrkon 30 ditė burg pėr biznesmenin
Fatmir Kuēi do qėndrojė 30 ditė nė burg. Kjo ėshtė kėrkesa qė prokuroria e Vlorės, ka paraqitur nė Gjykatėn e kėtij qyteti, lidhur me rastin e arrestimit tė biznesmenit.Ky i fundit akuzohet pėr “Vrasje nga pakujdesia” dhe rrezikon qė tė dėnohet nga gjobė deri nė 5 vite burg,  ndėrkohė qė ditėn e sotme ka shfaqur probleme shėndetėsore me zemrėn.Gjatė pyetjes sė tij prej prokurorėve biznesmeni nuk pranoi akuzėn e vrasjes sė pushuesit, por se e kishte gjetur rastėsisht nė atė gjendje. Pavarėsisht kėsaj prokuroria thotė se Kuēi ėshtė personi i dyshuar pėr ngjarjen.   ?
Share
05 Gusht 2016 - 16:40
Aktualitet
Vdekja e turistit rus, nė hetim punonjėsit e kufirit nė Himarė
Vdekja e turistit rus, nė hetim punonjėsit e kufirit nė Himarė
Pas vdekjes sė turistit rus Denis Kaiumov nė Himarė dhe arrestimit tė biznesmenit Fatmir Kuci prokuroria e Vlorės ka nisur hetimet duke marrė nė pyetje me akuzėn e shpėrdorimit tė detyrės punonjesit e policise kufitare te Stacionit te Policise Kufitare Himare."Nga verifikimet e kryera deri ne kete faze te hetimeve, rezulton se Fatmir Kuci nuk ka qene i pajisur me leje lundrimi nga autoritetet kompetente, per mjetin lundrues me te cilin dyshohet se eshte shkaktuar aksidenti".   ?
Share
05 Gusht 2016 - 11:45
Aktualitet
Goditi me skaf turistin rus, Fatmir Kuēi shfaq probleme me zemrėn 
Goditi me skaf turistin rus, Fatmir Kuēi shfaq probleme me zemrėn 
04 Gusht 2016 - 21:20
Aktualitet
Profil/ Ja kush është Fatmir Kuçi njeriu i ndërtimit dhe financimit të PD
Profil/ Ja kush është Fatmir Kuçi njeriu i ndërtimit dhe financimit të PD
04 Gusht 2016 - 14:12
Aktualitet
Si merret një patentë skafi në Shqipëri në 10 ditë për 680 euro, motorët 2 ditë
Si merret një patentë skafi në Shqipëri në 10 ditë për 680 euro, motorët 2 ditë
Share
04 Gusht 2016 - 09:02
Aktualitet
Superbiznesmeni i arrestuar pėr vrasjen e turistit nė Himarė
Superbiznesmeni i arrestuar pėr vrasjen e turistit nė Himarė
Njė ditė pas goditjes pėr vdekje me nje skaf tė njė turisti rus nė deti e Livadhit, nė Himarė, policia ka arrestuar njė 44-vjeēar nga Elbasani. Ai ėshtė biznesmeni Fatmir Kuēi, pronar i njė kompanie tė fuqishme ndėrtimit, "Victoria Invest" e cila ka shtrirė aktivitetin e saj nė tre shtete, Shqipėri, Kosovė, Maqedoni. Fatmir Kuēi njihet dhe pėr lidhjet e tij me Partinė Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, teksa figuron tė jetė sponsor i partisė opozitare.    
16 Tetor 2015 - 10:55
Aktualitet
Shijak, i bėn “gropėn” vėllait bie dhe vetė brenda /FOTO
Shijak, i bėn “gropėn” vėllait bie dhe vetė brenda /FOTO
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38