Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "fatmir xhafaj"
19 Shkurt 2018 - 12:15
Politike
Vettingu/Deputeti i PS pyetje të forta,Xhafaj e pranon:Politika ndikon
Vettingu/Deputeti i PS pyetje të forta,Xhafaj e pranon:Politika ndikon
19 Shkurt 2018 - 11:32
Aktualitet
Xhafaj: Pas policisė, nė Vetting politika, procesi tė nisė nga unė
Xhafaj: Pas policisė, nė Vetting politika, procesi tė nisė nga unė
17 Shkurt 2018 - 12:30
Aktualitet
Xhafaj porosi policisė: Godisni "bosėt" e krimit, jo hallexhinjtė
Xhafaj porosi policisė: Godisni "bosėt" e krimit, jo hallexhinjtė
Ministri i Brendshėm, Fatmir Xhafaj kėrkoi nga policia e Shkodrės qė tė godasė bosėt e krimit dhe jo tė merret me hallexhinjtė. Xhafaj ishte i prerė nė porositė qė dha, ndėrsa theksoi se lufta sapo ka nisur dhe kriminelėt nuk mund tė lėvizin tė lirė, por tė dėrgohen para ligjit.  “Mos u merrni me hallexhinjtė qė vendosin njė ēati. Bosėt e krimit janė vėrdallė dhe ata duhen goditur. Bosėt e krimit nuk duhen falur. Ai qė pėrmend emrin tim tė goditet i pari. Fytyra e policisė sė shtetit duhet tė ndryshoje totalisht” tha Xhafaj nė Shkodėr.
17 Shkurt 2018 - 11:11
Aktualitet
Fatmir Xhafaj në analizën e punës së policisë së Shkodrës
Fatmir Xhafaj në analizën e punës së policisë së Shkodrës
Share
15 Shkurt 2018 - 22:38
Politike
Fatmir Xhafaj: Balili do të kapet, ja kush e porositi vrasjen e Devi Kasmit
Fatmir Xhafaj: Balili do të kapet, ja kush e porositi vrasjen e Devi Kasmit
15 Shkurt 2018 - 22:12
Politike
Ministri Fatmir Xhafaj: Javėn  tjetėr do tė nisin arrestimet
Ministri Fatmir Xhafaj: Javėn  tjetėr do tė nisin arrestimet
15 Shkurt 2018 - 21:38
Politike
Xhafaj: Kryebashkiaku i Elbasanit ruhet nga policia, pasi u kėrcėnua
Xhafaj: Kryebashkiaku i Elbasanit ruhet nga policia, pasi u kėrcėnua
14 Shkurt 2018 - 19:24
Politike
Krijohet Super-Agjencia/ Gjithė  tenderat nė duart e Xhafės
Krijohet Super-Agjencia/ Gjithė  tenderat nė duart e Xhafės
13 Shkurt 2018 - 20:52
Aktualitet
Durrės, Xhafaj vlerėsime policisė: Goditi grupet kriminale gjatė 2017
Durrės, Xhafaj vlerėsime policisė: Goditi grupet kriminale gjatė 2017
10 Shkurt 2018 - 17:39
Aktualitet
Xhafaj kritika policisė sė Vlorės: Disa vrasje ende tė pazbuluara
Xhafaj kritika policisė sė Vlorės: Disa vrasje ende tė pazbuluara
09 Shkurt 2018 - 10:59
Politike
Vettingu nė Polici, Vlahutin 1 orė takim kokė mė kokė me Xhafėn
Vettingu nė Polici, Vlahutin 1 orė takim kokė mė kokė me Xhafėn
08 Shkurt 2018 - 19:04
Politike
‘Forca e Ligjit’, Rama-Xhafaj: Policia sukses kundër krimit, vijoni pa pushim
‘Forca e Ligjit’, Rama-Xhafaj: Policia sukses kundër krimit, vijoni pa pushim
08 Shkurt 2018 - 13:46
Aktualitet
Xhafaj 45' me strukturat e 'Forcës së Ligjit',në takim dhe Ardi Veliu
Xhafaj 45' me strukturat e 'Forcës së Ligjit',në takim dhe Ardi Veliu
Share
08 Shkurt 2018 - 13:06
Politike
Lufta ndaj krimit, Xhafaj: Takime me ekspertėt e FBI dhe DEA-s
Lufta ndaj krimit, Xhafaj: Takime me ekspertėt e FBI dhe DEA-s
03 Shkurt 2018 - 16:13
Politike
Terrorizmi, droga e krimi,Xhafaj marrėveshje me Maqedoninė
Terrorizmi, droga e krimi,Xhafaj marrėveshje me Maqedoninė
03 Shkurt 2018 - 13:51
Politike
PD kundėr marrėveshjes Marku Xhafaj,nė 2009 e firmosi identik
PD kundėr marrėveshjes Marku Xhafaj,nė 2009 e firmosi identik
03 Shkurt 2018 - 13:25
Politike
Marrėveshja Marku-Xhafaj/ Vasili: Anullojeni,po vjen gjykimi!
Marrėveshja Marku-Xhafaj/ Vasili: Anullojeni,po vjen gjykimi!
02 Shkurt 2018 - 15:44
Aktualitet
Kapja e autorëve të Kasmit, Xhafaj: Të bindur për të tjera rezultate pozitive
Kapja e autorëve të Kasmit, Xhafaj: Të bindur për të tjera rezultate pozitive
02 Shkurt 2018 - 15:21
Politike
Luan Rama: Marrëveshja Marku-Xhafaj anti-kushtetuese dhe lajthitje gjuhësore
Luan Rama: Marrëveshja Marku-Xhafaj anti-kushtetuese dhe lajthitje gjuhësore
02 Shkurt 2018 - 10:03
Politike
Arrestim ‘peshqve’ tė mėdhenj? Xhafaj paralajmėron: Prisni...
Arrestim ‘peshqve’ tė mėdhenj? Xhafaj paralajmėron: Prisni...

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38