Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "ferdinand llanaj"
08 Nentor 2017 - 17:01
Aktualitet
Video ekskluzive e atentatit  tė bujshėm nė Vlorė nė 1 tetor
Video ekskluzive e atentatit  tė bujshėm nė Vlorė nė 1 tetor
30 Tetor 2017 - 15:00
Aktualitet
Atentati nė Vlorė,lihet nė “arrest shtėpie” Ferdinand Llanaj
Atentati nė Vlorė,lihet nė “arrest shtėpie” Ferdinand Llanaj
Share
05 Tetor 2017 - 11:23
Aktualitet
Atentati nė Vlorė, arrest me burg pėr 'objektivin' Ferdinand Llanaj
Atentati nė Vlorė, arrest me burg pėr 'objektivin' Ferdinand Llanaj
Share
02 Tetor 2017 - 13:05
Aktualitet
Atentati dje nė Vlorė, policia  arreston objektivin e autorėve
Atentati dje nė Vlorė, policia  arreston objektivin e autorėve
01 Tetor 2017 - 12:22
Aktualitet
Atentati nė Vlorė, autorėt djegin makinėn nė Fier, gjendet arma
Atentati nė Vlorė, autorėt djegin makinėn nė Fier, gjendet arma
Share
01 Tetor 2017 - 12:13
Aktualitet
Atentati në Vlorë, policia  fshehu plagosjen e 8-vjeçarit
Atentati në Vlorë, policia  fshehu plagosjen e 8-vjeçarit
01 Tetor 2017 - 11:07
Aktualitet
Atentati në Vlorë, dyshohet hasmëria  mes 2 fiseve, 5 të vdekur nga 2005
Atentati në Vlorë, dyshohet hasmëria  mes 2 fiseve, 5 të vdekur nga 2005
01 Tetor 2017 - 09:37
Aktualitet
Atentati nė Vlorė, i plagosur dhe  njė 8-vjeēar,ndodhej nė makinė 
Atentati nė Vlorė, i plagosur dhe  njė 8-vjeēar,ndodhej nė makinė 
 ​20 plumba automatiku janė lėshuar mbi tre persona, mes tyre dhe njė fėmijė 8-vjeēar, nė Vlorė nė aksin e njohur si “Transballkanikja”. Nė automjetin e qėlluar me plumba ka qenė edhe njė fėmijė 8-vjeē, i cili ka mbetur i plagosur. Report Tv ka mundur tė sigurojė pamjet ekskluzive tė momenteve kur dy personat e plagosur Dritan Bega 50 vjeē dhe Ferdinand LLanaj,  39 vjeē, nxirren nga automjeti. Ata janė nė gjendje kritike.   

Rezultate të tjera


Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/02/2018, VITI VIII- NR.44