Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ferrari"
17 Shtator 2017 - 17:35
Sport
Formula1,Hamilton kryeson bindshėm nė ēmimin e Singaporit
Formula1,Hamilton kryeson bindshėm nė ēmimin e Singaporit
12 Shtator 2017 - 18:34
Metronews
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
15 Gusht 2017 - 01:08
Metronews
VD/ Del nė ankand Ferrari "Uovo" i vitit 1951 me vlerė 5-7 mln euro
VD/ Del nė ankand Ferrari "Uovo" i vitit 1951 me vlerė 5-7 mln euro
Share
30 Korrik 2017 - 19:05
Sport
Ferrari bėn detyrėn nė Hungari Vettel triumfon dhe lė pas Hamilton
Ferrari bėn detyrėn nė Hungari Vettel triumfon dhe lė pas Hamilton
Share
27 Korrik 2017 - 21:56
Sport
Hamilton dhe Vettel, optimistë për kampionatin dhe Hungaroring-un
Hamilton dhe Vettel, optimistë për kampionatin dhe Hungaroring-un
Share
03 Prill 2017 - 02:08
Metronews
SHBA, del nė ankand me ēmim tė  ēmendur Ferrari i presidentit Trump
SHBA, del nė ankand me ēmim tė  ēmendur Ferrari i presidentit Trump
Share
25 Janar 2017 - 11:45
Lajme-THASHETHEM
VD/Ermal Mamaqi ''tallet'' me Noizy-n Le nam, njė copė Ferrari s'di tė parkosh
VD/Ermal Mamaqi ''tallet'' me Noizy-n Le nam, njė copė Ferrari s'di tė parkosh
Share
12 Dhjetor 2016 - 16:59
Metronews
Londėr, garonin nė mes tė rrugės, Ferrari pėrplas gjashtė kėmbėsorė
Londėr, garonin nė mes tė rrugės, Ferrari pėrplas gjashtė kėmbėsorė
Share
27 Nentor 2016 - 13:18
Sport
Futbollisti Neymar aksidentohet me Ferrain e tij/ FOTO+VIDEO 
Futbollisti Neymar aksidentohet me Ferrain e tij/ FOTO+VIDEO 
Share
26 Nentor 2016 - 14:08
Lajme-THASHETHEM
FOTO/Kjo ėshtė vajza e parė qė bėri xhiro me Ferrarin e Noizy-it 
FOTO/Kjo ėshtė vajza e parė qė bėri xhiro me Ferrarin e Noizy-it 
17 Nentor 2016 - 17:39
Lajme-THASHETHEM
Pas Noizy-t edhe Capital T me Ferrari: Me kėtė shkoj nė palestėr! 
Pas Noizy-t edhe Capital T me Ferrari: Me kėtė shkoj nė palestėr! 
16 Nentor 2016 - 18:21
Lajme-THASHETHEM
Noizy blen makinė 300 mijė €, ja Ferrari super luksoz i reperit/FOTO
Noizy blen makinė 300 mijė €, ja Ferrari super luksoz i reperit/FOTO
12 Tetor 2016 - 15:55
Aktualitet
Joshte femrat pėr prostitucion burg 26-vjeēarit me Ferrari
Joshte femrat pėr prostitucion burg 26-vjeēarit me Ferrari
05 Tetor 2016 - 18:20
Aktualitet
Tiranė,"Ferrari i zi"parkon gabim tek 21-shi, gjobitet me 3 mijė lekė
Tiranė,"Ferrari i zi"parkon gabim tek 21-shi, gjobitet me 3 mijė lekė
04 Tetor 2016 - 10:40
Metronews
​Gara në baltë e Ferrari Enzo bëhet hit në internet
​Gara në baltë e Ferrari Enzo bëhet hit në internet
Share
07 Gusht 2016 - 19:19
Metronews
Video/Të parkosh mbi Ferrari, a nuk është ky gabimi më i kushtueshëm?
Video/Të parkosh mbi Ferrari, a nuk është ky gabimi më i kushtueshëm?
Share
06 Gusht 2016 - 20:56
Aktualitet
Lezhė, qarkullonte me Ferrari tė vjedhur nė fshat, kapet nga policia
Lezhė, qarkullonte me Ferrari tė vjedhur nė fshat, kapet nga policia
02 Korrik 2016 - 18:13
Sport
Sfida Gjermani-Itali, Vettel i kthen bluzėn gazetares: Mbajeni, fshni lotėt
Sfida Gjermani-Itali, Vettel i kthen bluzėn gazetares: Mbajeni, fshni lotėt
Share
27 Qershor 2016 - 16:12
Metronews
Djali i Fullanit shkon me Ferrari nė ndarjen e ēmimeve tė 'Top Awards'
Djali i Fullanit shkon me Ferrari nė ndarjen e ēmimeve tė 'Top Awards'
01 Prill 2016 - 20:15
Sport
Ferrari kërkon punëtorë, publikohen pyetjet sekrete për punën e ëndrrave
Ferrari kërkon punëtorë, publikohen pyetjet sekrete për punën e ëndrrave
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246