Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "flamur noka"
14 Dhjetor 2017 - 18:27
Politike
Boēi:Ruēi puthje e pėrqafime me tė vetėt,s'e tolerojmė mė!
Boēi:Ruēi puthje e pėrqafime me tė vetėt,s'e tolerojmė mė!
11 Dhjetor 2017 - 13:13
Politike
Noka: I futėt gishtin qytetarėve! PS ikėn nga "Siguria"/VIDEO
Noka: I futėt gishtin qytetarėve! PS ikėn nga "Siguria"/VIDEO
30 Nentor 2017 - 14:05
Politike
Noka i ndërhyn nga salla,Rama me ironi Bashës: Foli këtij 'shkopi'!
Noka i ndërhyn nga salla,Rama me ironi Bashës: Foli këtij 'shkopi'!
30 Nentor 2017 - 11:52
Politike
Noka s'kontrollon nervat,i kthehet keq Spiropalit:Kush ju bë grua Bilalit?!
Noka s'kontrollon nervat,i kthehet keq Spiropalit:Kush ju bë grua Bilalit?!
30 Nentor 2017 - 11:09
Politike
Noka-socialistëve: Na bëtë gazin e botës,ja si na shohin të huajt
Noka-socialistëve: Na bëtë gazin e botës,ja si na shohin të huajt
10 Nentor 2017 - 19:20
Aktualitet
Buxheti i të burgosurve, Çuko: Kemi nevojë për 371 mln lekë shtesë
Buxheti i të burgosurve, Çuko: Kemi nevojë për 371 mln lekë shtesë
Share
08 Nentor 2017 - 13:03
Politike
PD dhe LSI-Metės: Deklasifiko diskutimet pėr drogėn nė Kėshill
PD dhe LSI-Metės: Deklasifiko diskutimet pėr drogėn nė Kėshill
07 Nentor 2017 - 11:45
Politike
Debate te ‘Siguria’,Noka-Felajt: Mos ndërhyj,intimidon deputetët
Debate te ‘Siguria’,Noka-Felajt: Mos ndërhyj,intimidon deputetët
06 Nentor 2017 - 22:55
Politike
Flamur Noka: Rama po pėrdor Himarėn pėr zhurmė dhe alibi
Flamur Noka: Rama po pėrdor Himarėn pėr zhurmė dhe alibi
06 Nentor 2017 - 21:01
Politike
Noka: Mijėra ton hashash ruhen nė depo e magazina shtetėrore
Noka: Mijėra ton hashash ruhen nė depo e magazina shtetėrore
06 Nentor 2017 - 11:05
Politike
Noka: Protesta pėr tė rrėzuar qeverinė,Gjushi ushtar i vogėl
Noka: Protesta pėr tė rrėzuar qeverinė,Gjushi ushtar i vogėl
01 Nentor 2017 - 20:19
Politike
Prefekti i ri i Gjirokastrės, Noka: U shpėrblye pėr ti mbyllur gojėn
Prefekti i ri i Gjirokastrės, Noka: U shpėrblye pėr ti mbyllur gojėn
01 Nentor 2017 - 11:48
Aktualitet
Noka: Terror shtetëror në Himarë revoltë kundër bandës qeveritare
Noka: Terror shtetëror në Himarë revoltë kundër bandës qeveritare
30 Tetor 2017 - 10:59
Politike
PD braktis komisionin e  Financave, qėndron LSI
PD braktis komisionin e  Financave, qėndron LSI
25 Tetor 2017 - 13:20
Politike
Deputeti i PD me tone të forta: Revolucion për të shporrur krimin
Deputeti i PD me tone të forta: Revolucion për të shporrur krimin
25 Tetor 2017 - 12:10
Politike
Dokumenti nga Katania, Noka sulmon Tahirin: Ishte fals
Dokumenti nga Katania, Noka sulmon Tahirin: Ishte fals
Share
23 Tetor 2017 - 10:50
Politike
Paralajmëron deputeti i PD:Po afrojnë shtrëngatat,do shkulin ...!
Paralajmëron deputeti i PD:Po afrojnë shtrëngatat,do shkulin ...!
22 Tetor 2017 - 13:50
Politike
Akuza e fortë e Nokës: Ja çfarë ndodhi pas paktit Rama-Tahiri
Akuza e fortë e Nokës: Ja çfarë ndodhi pas paktit Rama-Tahiri
17 Tetor 2017 - 13:39
Politike
PD s’i ndahet Tahirit, Noka: Ja ku duhet të ishe sot!
PD s’i ndahet Tahirit, Noka: Ja ku duhet të ishe sot!
12 Tetor 2017 - 20:13
Politike
Byroja pėrjashton Nokėn me  10 ditė nga punimet e Kuvendit
Byroja pėrjashton Nokėn me  10 ditė nga punimet e Kuvendit

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297