Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "flori"
28 Maj 2017 - 15:56
Lajme-THASHETHEM
Dasma qė mblodhi tė dashur dhe ish- tė dashur tė festojnė sė bashku
Dasma qė mblodhi tė dashur dhe ish- tė dashur tė festojnė sė bashku
11 Prill 2017 - 13:07
Lajme tė mira
Shkëmbim spektakolar, blen 2 milionë paund me 30 mijë paund
Shkëmbim spektakolar, blen 2 milionë paund me 30 mijë paund
19 Dhjetor 2016 - 12:34
Aktualitet
​Video Ekskluzive: Ja autori qė i dogji makinėn Flori Mumajesit
​Video Ekskluzive: Ja autori qė i dogji makinėn Flori Mumajesit
Share
01 Dhjetor 2016 - 10:33
Lajme tė mira
​Vjedh ēantėn me 39 kg flori publikohet video: E njihni?
​Vjedh ēantėn me 39 kg flori publikohet video: E njihni?
28 Nentor 2016 - 11:11
Aktualitet
Shkodėr, arrestohen dy minorenė vodhėn flori dhe euro nė banesė
Shkodėr, arrestohen dy minorenė vodhėn flori dhe euro nė banesė
Share
19 Nentor 2016 - 16:14
Lajme-THASHETHEM
Rrëfehet Elvana, e shkuara me Florin dhe si mori fund “martesa”
Rrëfehet Elvana, e shkuara me Florin dhe si mori fund “martesa”
Share
11 Shtator 2015 - 12:56
Bota
Në thesarin e shtetit në Egjipt janë vjedhur 30 kilogramë flori
Në thesarin e shtetit në Egjipt janë vjedhur 30 kilogramë flori
12 Prill 2014 - 21:30
Lajme tė mira
Kosovë, gjendet një qyp me flori në Zymë të Hasit
Kosovë, gjendet një qyp me flori në Zymë të Hasit
01 Prill 2014 - 20:31
Aktualitet
Zvicra i sekuestron 155 milionė euro shqiptarit-"bosit tė bosėve tė floririt"
Zvicra i sekuestron 155 milionė euro shqiptarit-"bosit tė bosėve tė floririt"
26 Shkurt 2013 - 12:04
Aktualitet
Korēė, hapet zjarr mbi njė tregtar  floriri, pėr ta grabitur
Korēė, hapet zjarr mbi njė tregtar floriri, pėr ta grabitur
Share
22 Shkurt 2013 - 09:31
Lajme-THASHETHEM
Argjentina Ramosaj sė shpejti me kėngė tė re
Argjentina Ramosaj sė shpejti me kėngė tė re
Share
21 Janar 2013 - 13:50
Lajme tė mira
Java e modës në Paris, veshje me punime floriri 24 karat
Java e modës në Paris, veshje me punime floriri 24 karat
Share
21 Nentor 2012 - 07:20
Kulture
Puto: Mbreti Zog grabiti 7 arka  me flori, Franca: Eshtë gangster
Puto: Mbreti Zog grabiti 7 arka me flori, Franca: Eshtë gangster
07 Nentor 2012 - 16:16
Lajme tė mira
Rusi, pas një viti gjendet në  det ngarkesa me 700 ton ar
Rusi, pas një viti gjendet në det ngarkesa me 700 ton ar
Share
30 Tetor 2012 - 15:23
Dossier
Libri i Blendi Fevziut: Mbreti  Zog, si i vodhi 178 kg flori
Libri i Blendi Fevziut: Mbreti Zog, si i vodhi 178 kg flori
25 Gusht 2012 - 13:45
VIP & SPEKTAKEL
Vedati, Flori dhe Ermali festojnë ditëlindjet
Vedati, Flori dhe Ermali festojnë ditëlindjet
Share
11 Gusht 2012 - 10:55
Spektakel
Karriera e Flori Mumajesit: Kam  pėrdorur kaēavidat si shkopa xhezi
Karriera e Flori Mumajesit: Kam pėrdorur kaēavidat si shkopa xhezi
23 Qershor 2012 - 11:11
VIP & SPEKTAKEL
Elvana dhe Flori: Marrin 4 mijë euro për një natë
Elvana dhe Flori: Marrin 4 mijë euro për një natë
02 Qershor 2012 - 09:40
Kosova
Pejë, vidhen në komisariat 25 kg flori,  shkarkohet drejtori
Pejë, vidhen në komisariat 25 kg flori,  shkarkohet drejtori
Share
08 Prill 2012 - 10:55
VIP & SPEKTAKEL
Flori zëvendëson Elvana Gjatën?
Flori zëvendëson Elvana Gjatën?
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43