Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "fran frrokaj"
16 Janar 2018 - 19:36
Aktualitet
Lezhė, parkim me pagesė,bashkia  jep me konēesion sheshin kryesor
Lezhė, parkim me pagesė,bashkia  jep me konēesion sheshin kryesor
13 Janar 2018 - 10:23
Politike
Frrokaj i PD:'Darka e gabuar' me Ramėn! Kryeministri: Isha esėll...
Frrokaj i PD:'Darka e gabuar' me Ramėn! Kryeministri: Isha esėll...
13 Janar 2018 - 10:07
Politike
Rama-kryebashkiakut të PD: Sa  gisht ke te ajo protesta me 15 veta? 
Rama-kryebashkiakut të PD: Sa  gisht ke te ajo protesta me 15 veta? 
25 Nentor 2017 - 15:14
Aktualitet
'Falimenton' Bashkia Lezhė, prej 3 muajsh punonjėsit pa rroga
'Falimenton' Bashkia Lezhė, prej 3 muajsh punonjėsit pa rroga
09 Tetor 2017 - 16:34
Politike
Lezhė, Frrokaj i PD-Ramės:Nėse reformat janė sukses i mbėshtes
Lezhė, Frrokaj i PD-Ramės:Nėse reformat janė sukses i mbėshtes
25 Shtator 2017 - 07:45
Aktualitet
Lezhė,digjet nė mesnatė makina e kryetarit tė bashkisė Frrokaj
Lezhė,digjet nė mesnatė makina e kryetarit tė bashkisė Frrokaj
23 Shtator 2017 - 16:58
Kulture
​Përkujtohet 10 vjetori i vdekjes së At Zef Pllumit, figurë e letërsisë
​Përkujtohet 10 vjetori i vdekjes së At Zef Pllumit, figurë e letërsisë
Share
01 Korrik 2017 - 11:45
Politike
Kryebashkiaku i PD sulm Patozit e Topallit:Hanin thonj,prisnin humbjen
Kryebashkiaku i PD sulm Patozit e Topallit:Hanin thonj,prisnin humbjen
22 Prill 2017 - 13:23
Aktualitet
Torovicė, banorėt nė protestė pėr rrugėn, me ta dhe kryebashkiaku
Torovicė, banorėt nė protestė pėr rrugėn, me ta dhe kryebashkiaku
Share
21 Prill 2017 - 10:57
Aktualitet
Lezhė, rruga e dėmtuar, banorėt e Torovicės tentojnė tė hyjnė nė bashki
Lezhė, rruga e dėmtuar, banorėt e Torovicės tentojnė tė hyjnė nė bashki
31 Janar 2017 - 10:17
Aktualitet
Ujėsjellėsi i Troshanit, banorėt pa ujė,Frrokaj:Jo nė administrimin tonė
Ujėsjellėsi i Troshanit, banorėt pa ujė,Frrokaj:Jo nė administrimin tonė
27 Janar 2017 - 11:30
Sociale
Infrastruktura, banorët e Torovicës me Frrokajn: Mungesë investimesh
Infrastruktura, banorët e Torovicës me Frrokajn: Mungesë investimesh
19 Dhjetor 2016 - 17:23
Aktualitet
“Llogari përpara qytetarëve” dështon takimi i bashkisë Lezhë
“Llogari përpara qytetarëve” dështon takimi i bashkisë Lezhë
14 Dhjetor 2016 - 14:27
Politike
Klosi: Rritja e arsimit profesional i ka tejkaluar pritshmėritė tona
Klosi: Rritja e arsimit profesional i ka tejkaluar pritshmėritė tona
Share
04 Nentor 2015 - 13:57
Sociale
Furgonët e palicensuar në Lezhë Targat e verdha: Po falimentojmë
Furgonët e palicensuar në Lezhë Targat e verdha: Po falimentojmë
Share
11 Shtator 2015 - 15:08
Aktualitet
Lezhë, Frrokaj: Do të ndërhyjmë urgjentë në pastrimin e mjedisit
Lezhë, Frrokaj: Do të ndërhyjmë urgjentë në pastrimin e mjedisit
Share
08 Shtator 2015 - 14:23
Politike
Kryebashkiakët e PD zhgënjehen nga Rama: Na njohu po s'na dëgjoi
Kryebashkiakët e PD zhgënjehen nga Rama: Na njohu po s'na dëgjoi
07 Shtator 2015 - 14:09
Aktualitet
"Cali-Prenga" edhe nė Lezhė biznesmeni konflikt me peshkatarėt
"Cali-Prenga" edhe nė Lezhė biznesmeni konflikt me peshkatarėt
Share
10 Gusht 2015 - 20:25
Politike
Tushaj i dorėzon detyrėn Frrokajt tė majtėt marrin kėshillin bashkiak
Tushaj i dorėzon detyrėn Frrokajt tė majtėt marrin kėshillin bashkiak
Share
12 Korrik 2015 - 15:10
Aktualitet
Njė destinacion vere si plazhi i Talės
Njė destinacion vere si plazhi i Talės

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16