Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "france"
21 Shkurt 2018 - 17:31
Aktualitet
Azilantėt, Franca ligje tė ashpra 3750 € gjobė emigrantėve ilegalė
Azilantėt, Franca ligje tė ashpra 3750 € gjobė emigrantėve ilegalė
Share
10 Shkurt 2018 - 01:12
Bota
Rrėmbejnė vajzėn e punonjėsit tė bankės, grabitėsit marrin 20 milionė euro
Rrėmbejnė vajzėn e punonjėsit tė bankės, grabitėsit marrin 20 milionė euro
02 Shkurt 2018 - 12:41
Bota
Pėrplasen dy helikopterė ushtarak, 5 tė vdekur nė Francė
Pėrplasen dy helikopterė ushtarak, 5 tė vdekur nė Francė
Share
26 Janar 2018 - 22:02
Bota
Pėrmbytje nė Francė lumi Senna rrezikon tė dali nga shtrati/FOTO
Pėrmbytje nė Francė lumi Senna rrezikon tė dali nga shtrati/FOTO
Share
24 Janar 2018 - 19:35
Aktualitet
Kokainë, heroinë dhe mijëra euro arrestohen 7 shqiptarë në Francë
Kokainë, heroinë dhe mijëra euro arrestohen 7 shqiptarë në Francë
Share
24 Janar 2018 - 12:49
Sport
Liga e Kombeve, grupi i "ferrit"  Gjermani, Francë dhe Holandë
Liga e Kombeve, grupi i "ferrit"  Gjermani, Francë dhe Holandë
Share
24 Janar 2018 - 11:13
Bota
Paris, shira me intensitet të lartë, lumi Sena del nga shtrati
Paris, shira me intensitet të lartë, lumi Sena del nga shtrati
Share
22 Janar 2018 - 21:02
Aktualitet
Riatdhesohen vullnetarisht 130 shqiptarė azilkėrkues nė Francė
Riatdhesohen vullnetarisht 130 shqiptarė azilkėrkues nė Francė
18 Janar 2018 - 21:15
Bota
Lajmi keq për shqiptarët, shtohen kontrollet mes Francës dhe Anglisë
Lajmi keq për shqiptarët, shtohen kontrollet mes Francës dhe Anglisë
Share
11 Janar 2018 - 21:29
Aktualitet
Francė, shqiptarėve u refuzohet azili, banorėt bėjnė gjestin e madh
Francė, shqiptarėve u refuzohet azili, banorėt bėjnė gjestin e madh
08 Janar 2018 - 17:25
Bota
Shqipėria ia kalon Afganistanit e para pėr azilantėt nė Francė
Shqipėria ia kalon Afganistanit e para pėr azilantėt nė Francė
05 Janar 2018 - 15:40
Aktualitet
Shkatėrrohet rrjeti i prostitucionit, durrsakja nė Francė i denoncon
Shkatėrrohet rrjeti i prostitucionit, durrsakja nė Francė i denoncon
Share
03 Janar 2018 - 21:42
Bota
Francė, Macron kėrkon ligjin kundėr “lajmeve tė rreme”
Francė, Macron kėrkon ligjin kundėr “lajmeve tė rreme”
25 Dhjetor 2017 - 11:34
Aktualitet
'Drejtėsi pėr Florencin', protestė dhe nė qytetin e Shkodrės/VIDEO
'Drejtėsi pėr Florencin', protestė dhe nė qytetin e Shkodrės/VIDEO
24 Dhjetor 2017 - 12:57
Aktualitet
Kėshilltarėt e Metės te familja e Florencit: Hetim tė plotė ngjarjes
Kėshilltarėt e Metės te familja e Florencit: Hetim tė plotė ngjarjes
23 Dhjetor 2017 - 20:29
Aktualitet
VD/Vdekja e Florencit, qytetarėt lule e qirinj para Kryeministrisė
VD/Vdekja e Florencit, qytetarėt lule e qirinj para Kryeministrisė
23 Dhjetor 2017 - 16:59
Politike
Vdekja e tė riut nė Francė, Meta kėrkon kthimin e trupit tė Florencit
Vdekja e tė riut nė Francė, Meta kėrkon kthimin e trupit tė Florencit
23 Dhjetor 2017 - 15:07
Aktualitet
Dhimbje nė familjen e Florenc Beqirit, e ėma humbet ndjenjat
Dhimbje nė familjen e Florenc Beqirit, e ėma humbet ndjenjat
22 Dhjetor 2017 - 20:09
Aktualitet
Ndėrron jetė i riu shqiptar nė Francė, i hoqėn aparaturat
Ndėrron jetė i riu shqiptar nė Francė, i hoqėn aparaturat
22 Dhjetor 2017 - 18:25
Aktualitet
‘Dhunimi i tė riut’ gazetari shqiptar: Policia Franceze fshehu ngjarjen
‘Dhunimi i tė riut’ gazetari shqiptar: Policia Franceze fshehu ngjarjen
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43