Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "gafa"
16 Tetor 2017 - 15:36
Bota
VD/Gafa e ministrit, Putin nuk mban dot të qeshurën
VD/Gafa e ministrit, Putin nuk mban dot të qeshurën
Share
14 Tetor 2017 - 16:26
Bota
Gafa e Trump, e quan “President” Guvernatorin e Ishujve Virxhin
Gafa e Trump, e quan “President” Guvernatorin e Ishujve Virxhin
Share
14 Tetor 2017 - 09:13
Dossier
Gafat shkencore nė kartmonedhėn me figurėn e mbretit Gent
Gafat shkencore nė kartmonedhėn me figurėn e mbretit Gent
13 Shtator 2017 - 12:42
Politike
/Deputeti i PD harron fjalimin tė qeshura pafund nė Kuvend
/Deputeti i PD harron fjalimin tė qeshura pafund nė Kuvend
07 Qershor 2017 - 23:55
Sport
Ja kandidaturat pėr "UEFA Super Cup" Gafa e UEFA-s pėr Arenėn Kombėtare
Ja kandidaturat pėr "UEFA Super Cup" Gafa e UEFA-s pėr Arenėn Kombėtare
04 Qershor 2017 - 23:37
Politike
​Kandidatja e PD-sė nė Vlorė ngatėrron “Sheshin e Flamurit”
​Kandidatja e PD-sė nė Vlorė ngatėrron “Sheshin e Flamurit”
12 Maj 2017 - 14:15
Politike
Gafa,Duma i bashkohet sloganit tė PS pėr “Shqipėrinė qė duam”
Gafa,Duma i bashkohet sloganit tė PS pėr “Shqipėrinė qė duam”
20 Prill 2017 - 00:51
Politike
Fotolajm/ Gafa tjetėr nga Tėrmet Peēi, sfidė e re nė “pėrpallim”
Fotolajm/ Gafa tjetėr nga Tėrmet Peēi, sfidė e re nė “pėrpallim”
11 Shkurt 2017 - 19:50
Aktualitet
VD/Gafa e Grida Dumės: Droga kaloi nga 'aeroporti' i Durrėsit
VD/Gafa e Grida Dumės: Droga kaloi nga 'aeroporti' i Durrėsit
10 Prill 2016 - 17:30
Lajme tė mira
/ Mediat e huaja humor me Eneda Tarifėn: S'di mirė anglisht
/ Mediat e huaja humor me Eneda Tarifėn: S'di mirė anglisht
20 Shkurt 2015 - 17:14
Lajme tė mira
Presidenca sėrish gafė me emrin e Presidentit grek, quhet Stavropoulos
Presidenca sėrish gafė me emrin e Presidentit grek, quhet Stavropoulos
Share
07 Janar 2014 - 07:29
Politike
Natasha Lako: "Njė shfaqje aēik e turbofetarizmit tė Nishanit"
Natasha Lako: "Njė shfaqje aēik e turbofetarizmit tė Nishanit"
25 Dhjetor 2013 - 13:13
Politike
Urimi i Krishtlindjes, Nishani korrigjon veten me gafė tjetėr
Urimi i Krishtlindjes, Nishani korrigjon veten me gafė tjetėr
22 Nentor 2013 - 06:40
Politike
Ambasadori Berisha lë Ramën pa eskortë
Ambasadori Berisha lë Ramën pa eskortë
14 Shtator 2013 - 04:16
Kulture
Fjalori Enciklopedik, Botimi i Akademisë me gafa e pasaktësi
Fjalori Enciklopedik, Botimi i Akademisë me gafa e pasaktësi
20 Qershor 2013 - 09:30
Aktualitet
Maturantėt s'njohin simbolet e matematikės, ja gafat e testit
Maturantėt s'njohin simbolet e matematikės, ja gafat e testit
30 Nentor 2012 - 13:37
Politike
100-vjetori miting PD-je, kaos  dhe gafa te Pallati i Brigadave
100-vjetori miting PD-je, kaos dhe gafa te Pallati i Brigadave
24 Nentor 2012 - 07:56
Aktualitet
Kamzė, shqiponja blu, gafė tek memoriali i Hasan Prishtinės
Kamzė, shqiponja blu, gafė tek memoriali i Hasan Prishtinės
26 Shtator 2012 - 12:49
Bota
Gafa e rradhės nga Romney  "Pse nuk hapen dritaret e avionit?"
Gafa e rradhės nga Romney "Pse nuk hapen dritaret e avionit?"
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16