Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "gerta loku"
07 Tetor 2017 - 10:29
Intervista
45 vjeç në fshatin shqiptar je i  moshuar, Kristina: Jeta ime ka mbaruar
45 vjeç në fshatin shqiptar je i  moshuar, Kristina: Jeta ime ka mbaruar
Share
30 Shtator 2017 - 23:37
Aktualitet
Reagon pas fjalimit tė saj nė Kuvend, mirditorja Rigerta Loku
Reagon pas fjalimit tė saj nė Kuvend, mirditorja Rigerta Loku
30 Shtator 2017 - 11:01
Politike
VD/Fermerja shpėrthen nė lot fjalimi qė “tronditi” Kuvendin    
VD/Fermerja shpėrthen nė lot fjalimi qė “tronditi” Kuvendin  
Gjatė sesionit pėrmbyllės tė Parlamentit tė Parė Rural nė Kuvend nuk kanė munguar dhe momentet prekėse. Ka qenė e reja nga Mirdita, Gerta Loku, e cila ka shpėrthyer nė lot, gjatė fjalės sė saj para tė pranishmėve.Ajo ka mbajtur njė fjalim emocionues, teksa ka bėrė thirrje qė t’i kushtohet mė shumė vėmendje fshatit, pasi sipas saj, pa fshatin nuk mund tė ketė jetė as nė qytet. 

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250