Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "gjenerali"
06 Dhjetor 2017 - 15:37
Speciale
Abaz Fejzo,Gjenerali qė vdiq nė burgjet komuniste,akuzuar pėr puē
Abaz Fejzo,Gjenerali qė vdiq nė burgjet komuniste,akuzuar pėr puē
17 Korrik 2016 - 22:27
Kosova
Puēi nė Turqi, flasin familjarėt e Gjeneralit Adem Huduti nė Kosovė
Puēi nė Turqi, flasin familjarėt e Gjeneralit Adem Huduti nė Kosovė
Share
17 Korrik 2016 - 17:06
Bota
Grushti i shtetit, gjenerali  turk në pranga dhe i keqtrajtuar 
Grushti i shtetit, gjenerali  turk në pranga dhe i keqtrajtuar 
Share
06 Korrik 2016 - 14:43
Kulture
Dhunohet memoriali i gjeneralit turk Hasan Riza Pasha nė Shkodėr
Dhunohet memoriali i gjeneralit turk Hasan Riza Pasha nė Shkodėr
11 Dhjetor 2013 - 14:30
Aktualitet
E shkarkoi Imami, Gjenerali Abaz Lleshi fiton nė Gjykatė
E shkarkoi Imami, Gjenerali Abaz Lleshi fiton nė Gjykatė
13 Gusht 2013 - 08:27
Kulture
"Përplasja Kadare-Trebeshina s'ka lidhje me veprat letrare" 
"Përplasja Kadare-Trebeshina s'ka lidhje me veprat letrare" 
30 Maj 2013 - 01:47
SKEDAT
Gjenerali Lleshi: Shkarkimi im i paligjshëm, divergjenca me Imamin
Gjenerali Lleshi: Shkarkimi im i paligjshëm, divergjenca me Imamin
Share
19 Korrik 2012 - 13:26
Bota
Vdes nė SHBA gjenerali egjiptian Po kryente teste mjekėsore
Vdes nė SHBA gjenerali egjiptian Po kryente teste mjekėsore

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15