Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "gjermani"
18 Janar 2018 - 16:43
Bota
Stuhia nė Europėn veriore shkakton pesė viktima
Stuhia nė Europėn veriore shkakton pesė viktima
Share
16 Janar 2018 - 16:18
Aktualitet
Marrëveshje mes dy Dhomave të Noterëve, shqiptare dhe gjermane
Marrëveshje mes dy Dhomave të Noterëve, shqiptare dhe gjermane
12 Janar 2018 - 17:32
Bota
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
09 Janar 2018 - 23:35
Bota
Lufta ndaj bandave, arrestohen 170 mafiozë në Itali dhe Gjermani
Lufta ndaj bandave, arrestohen 170 mafiozë në Itali dhe Gjermani
08 Janar 2018 - 19:30
Aktualitet
Nëna braktis dy fëmijët e saj të mitur në Gjermani, arrestohet
Nëna braktis dy fëmijët e saj të mitur në Gjermani, arrestohet
Share
07 Janar 2018 - 18:27
Aktualitet
Kapet shqiptari qė nxiti pėr sulm terrorist 12-vjeēarin nė Gjermani
Kapet shqiptari qė nxiti pėr sulm terrorist 12-vjeēarin nė Gjermani
07 Janar 2018 - 15:41
Bota
Merkel: Do nisim bisedimet për formonim e koalicionit qeverisës
Merkel: Do nisim bisedimet për formonim e koalicionit qeverisës
Share
28 Dhjetor 2017 - 18:09
Aktualitet
Rrëfimi i nënës shqiptare: Si më rrëmbyen fëmijën policët gjermanë
Rrëfimi i nënës shqiptare: Si më rrëmbyen fëmijën policët gjermanë
16 Dhjetor 2017 - 08:12
Lajme tė mira
Nė Gjermani, jo pėr azil, DW: Ka 772 mijė vende tė lira pune
Nė Gjermani, jo pėr azil, DW: Ka 772 mijė vende tė lira pune
Share
15 Dhjetor 2017 - 23:26
Aktualitet
E trishtë,familja shqiptare dëbohet në 3 të natës nga Gjermania
E trishtë,familja shqiptare dëbohet në 3 të natës nga Gjermania
11 Dhjetor 2017 - 07:37
Sport
Dëbora 'pushton' fushën,veprimi i arbitrit i habit të gjithë/FOTO
Dëbora 'pushton' fushën,veprimi i arbitrit i habit të gjithë/FOTO
Share
07 Dhjetor 2017 - 20:05
Bota
Gjermani, SPD pranon bisedimet me partinë e Merkel
Gjermani, SPD pranon bisedimet me partinë e Merkel
Share
05 Dhjetor 2017 - 21:38
Bota
Aksident hekurudhor, tė paktėn 50 tė lėnduar nė Gjermani
Aksident hekurudhor, tė paktėn 50 tė lėnduar nė Gjermani
Share
27 Nentor 2017 - 04:11
Bota
Mbi 50% e gjermanëve nuk e duan Merkel-in drejtuese
Mbi 50% e gjermanëve nuk e duan Merkel-in drejtuese
25 Nentor 2017 - 14:06
Politike
Këln, Meta-diasporës: Promovoni identitetin dhe gjuhën shqipe
Këln, Meta-diasporës: Promovoni identitetin dhe gjuhën shqipe
25 Nentor 2017 - 08:54
Politike
Meta-gjermanėve:Duam mė shumė investime e projekte
Meta-gjermanėve:Duam mė shumė investime e projekte
24 Nentor 2017 - 22:43
Sport
Dha ryshfet, gjykata gjermane gjobit ish-kapitenin Altin Lala
Dha ryshfet, gjykata gjermane gjobit ish-kapitenin Altin Lala
21 Nentor 2017 - 12:12
Bota
Kriza pėr koalicion nė Gjermani Merkel e gatshme pėr fushatė tė re
Kriza pėr koalicion nė Gjermani Merkel e gatshme pėr fushatė tė re
Share
20 Nentor 2017 - 15:40
Bota
Steinmeier: Dështimi negociatave ​për koalicion po krijon krizë politike
Steinmeier: Dështimi negociatave ​për koalicion po krijon krizë politike
20 Nentor 2017 - 04:53
Bota
Merkel nuk krijon dot koalicionin qeverisės, dėshtojnė bisedimet 
Merkel nuk krijon dot koalicionin qeverisės, dėshtojnė bisedimet 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16