Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:32 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "gjykata e strasburgut"
11 Janar 2018 - 10:43
Aktualitet
Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve  - 
Vlorė, pallati i vjehrrit tė Bashės Strasburgu: 13 mln € pronarėve  - 
08 Dhjetor 2016 - 18:36
Aktualitet
Strasburgu, tėrhiqet Ina Rama aplikon avokatja e Delijorgjit
Strasburgu, tėrhiqet Ina Rama aplikon avokatja e Delijorgjit
Share
30 Shtator 2016 - 14:22
Politike
Refuzohen tre kandidaturat pėr gjyqtarė nė Strasburg
Refuzohen tre kandidaturat pėr gjyqtarė nė Strasburg
Share
01 Shtator 2016 - 11:59
Politike
Vendimi i Strasburgut pėr pronat,PR: Qeveria tė kthejė prapa ligjin e votuar
Vendimi i Strasburgut pėr pronat,PR: Qeveria tė kthejė prapa ligjin e votuar
31 Gusht 2016 - 20:59
Ekonomi
Strasburgu,qeveria detyrohet t’u paguajë pronarëve 22 milion euro
Strasburgu,qeveria detyrohet t’u paguajë pronarëve 22 milion euro
Share
25 Gusht 2016 - 21:07
Politike
Ina Rama, Gent Ibrahimi e Sokol Berberi nė garė pėr Strasburgun
Ina Rama, Gent Ibrahimi e Sokol Berberi nė garė pėr Strasburgun
13 Gusht 2016 - 18:17
Politike
Zbardhen kandidatėt, Ina Rama  dhe Zaganjori kėrkojnė Strasburgun
Zbardhen kandidatėt, Ina Rama  dhe Zaganjori kėrkojnė Strasburgun
13 Gusht 2016 - 11:28
Politike
Bylykbashi: Gjyqtarin shqiptar nė  Strasburg po e zgjedh Rama nga zyra
Bylykbashi: Gjyqtarin shqiptar nė  Strasburg po e zgjedh Rama nga zyra
12 Gusht 2016 - 11:33
Aktualitet
Gjykata e Strasburgut rrėzon kandidatin e PBDNJ, Fredi Beleri
Gjykata e Strasburgut rrėzon kandidatin e PBDNJ, Fredi Beleri
03 Qershor 2016 - 08:00
Aktualitet
Strasburgu rrėzon kėrkesėn e himariotėve tė incidentit nė 2003
Strasburgu rrėzon kėrkesėn e himariotėve tė incidentit nė 2003
17 Mars 2016 - 20:04
Ekonomi
Kompensimi/ Strasburgu jep 10.7 milionė euro pėr dosjet e pronave
Kompensimi/ Strasburgu jep 10.7 milionė euro pėr dosjet e pronave
21 Shkurt 2016 - 07:30
Aktualitet
Kompensimi pronave,Strasburgu nis ekspertėt e saj nė Shqipėri
Kompensimi pronave,Strasburgu nis ekspertėt e saj nė Shqipėri
17 Janar 2016 - 14:40
Aktualitet
Dėnim mė i ulėt pėr vrasje,Frroku Strasburgut:T'mė gjykojė Belgjika
Dėnim mė i ulėt pėr vrasje,Frroku Strasburgut:T'mė gjykojė Belgjika
13 Janar 2016 - 16:14
Bota
Strasburgu: Punėdhėnėsi mundet tė kontrollojė mesazhet e tua private
Strasburgu: Punėdhėnėsi mundet tė kontrollojė mesazhet e tua private
14 Tetor 2015 - 07:30
Ekonomi
"Ngec" harta e re, Strasburgu bllokon uljen e ēmimeve pėr pronat
"Ngec" harta e re, Strasburgu bllokon uljen e ēmimeve pėr pronat
Share
25 Shtator 2015 - 08:00
Aktualitet
Arapi: Si mashtroi Shqipėria nė  Gjykatėn e Strasburgut/Intervista
Arapi: Si mashtroi Shqipėria nė  Gjykatėn e Strasburgut/Intervista
24 Shtator 2015 - 20:17
Politike
PD: Kushtetuesja tė rrėzojė ligjin pėr CEZ, pastaj hetim ndėrkombėtar
PD: Kushtetuesja tė rrėzojė ligjin pėr CEZ, pastaj hetim ndėrkombėtar
15 Shtator 2015 - 07:00
Sociale
Rinis procesi, Strasburgu hap  dyert pėr dosjet e pronarėve
Rinis procesi, Strasburgu hap  dyert pėr dosjet e pronarėve
05 Gusht 2015 - 08:05
Aktualitet
Arapi: S'jam unë i humburi me shtetin, por Berisha e sejmenët e tij
Arapi: S'jam unë i humburi me shtetin, por Berisha e sejmenët e tij
Share
01 Gusht 2015 - 10:37
Aktualitet
Strasburgu, zbardhen dėshmitė  Si u zhvillua gjyqi i Altin Arapit
Strasburgu, zbardhen dėshmitė  Si u zhvillua gjyqi i Altin Arapit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15