Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "greqi"
22 Shtator 2017 - 14:46
Aktualitet
Greqi,goditet banda shqiptare, kush ėshtė "Fatmira" me 3 emra
Greqi,goditet banda shqiptare, kush ėshtė "Fatmira" me 3 emra
21 Shtator 2017 - 11:52
Bota
Tërmet shumë pranë Shqipërisë, lëkundet Greqia
Tërmet shumë pranë Shqipërisë, lëkundet Greqia
Share
21 Shtator 2017 - 08:59
Bota
Negocioi krizėn nė Shqipėri, Hoyt Brian Yee ambasador nė Athinė
Negocioi krizėn nė Shqipėri, Hoyt Brian Yee ambasador nė Athinė
20 Shtator 2017 - 10:33
Aktualitet
Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve
Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve
Share
19 Shtator 2017 - 12:47
Aktualitet
Aksident tragjik nė Greqi,humbin jetėn babė e bir shqiptarė
Aksident tragjik nė Greqi,humbin jetėn babė e bir shqiptarė
Share
19 Shtator 2017 - 12:39
Bota
Aksident tragjik në Greqi, humbin jetën dy të rinj, rëndë një vajzë
Aksident tragjik në Greqi, humbin jetën dy të rinj, rëndë një vajzë
16 Shtator 2017 - 13:30
Aktualitet
​Kapen 41 kg drogë në kufi me Greqinë, ndalohet shqiptari
​Kapen 41 kg drogë në kufi me Greqinë, ndalohet shqiptari
Share
13 Shtator 2017 - 19:48
Politike
Kishte tė dashur shqiptar, babai grek vret me thikė vajzėn/FOTO
Kishte tė dashur shqiptar, babai grek vret me thikė vajzėn/FOTO
12 Shtator 2017 - 23:30
Politike
Zbutet Kammenos: Duam raporte tė mira me Shqipėrinė
Zbutet Kammenos: Duam raporte tė mira me Shqipėrinė
08 Shtator 2017 - 09:58
Aktualitet
Greqi, arrestohet “Maradona” shqiptar me 23 kg heroinė/ FOTO
Greqi, arrestohet “Maradona” shqiptar me 23 kg heroinė/ FOTO
Share
07 Shtator 2017 - 21:12
Bota
Greqi, Macron në një vizitë dyditore, Athina fërkon duart
Greqi, Macron në një vizitë dyditore, Athina fërkon duart
07 Shtator 2017 - 08:16
Aktualitet
Greqia lehtëson procedurat e dhënies së nënshtetësisë për emigrantët
Greqia lehtëson procedurat e dhënies së nënshtetësisë për emigrantët
Share
06 Shtator 2017 - 14:19
Aktualitet
Tė dėnuar pėr dhunė e prostitucion ekstradohen nga Greqia 2 persona
Tė dėnuar pėr dhunė e prostitucion ekstradohen nga Greqia 2 persona
Share
04 Shtator 2017 - 16:06
Aktualitet
Greqi, sekuestrohen 42 kg kanabis arrestohen 2 shqiptarė e 1 grek
Greqi, sekuestrohen 42 kg kanabis arrestohen 2 shqiptarė e 1 grek
Share
01 Shtator 2017 - 13:57
Aktualitet
I dėnuar me 20 vite pėr vrasje, ekstradohet nga Greqia 50-vjeēari
I dėnuar me 20 vite pėr vrasje, ekstradohet nga Greqia 50-vjeēari
31 Gusht 2017 - 09:31
Bota
Tensionet Maqedoni- Greqi, ministri i Jashtëm grek viziton sot Shkupin
Tensionet Maqedoni- Greqi, ministri i Jashtëm grek viziton sot Shkupin
Share
28 Gusht 2017 - 18:24
Aktualitet
Merr flakė brenda njė tuneli nė Greqi njė autobus me shqiptarė
Merr flakė brenda njė tuneli nė Greqi njė autobus me shqiptarė
Share
27 Gusht 2017 - 07:55
Dossier
Fiset e shquara himarjote që mërguan në Itali dhe Greqi
Fiset e shquara himarjote që mërguan në Itali dhe Greqi
23 Gusht 2017 - 12:11
Aktualitet
Greqia nė alarm, kapet shqiptari me drogėn e re/ Ja kush ėshtė 
Greqia nė alarm, kapet shqiptari me drogėn e re/ Ja kush ėshtė 
23 Gusht 2017 - 10:08
Lajme-THASHETHEM
Belen Rodrigues zbritet me forcë nga avioni, nuk respektoi rregullat
Belen Rodrigues zbritet me forcë nga avioni, nuk respektoi rregullat

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/09/2017, Viti VII - NR.225