Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "hajdut"
18 Janar 2017 - 16:14
Aktualitet
​Vrau hajdutin shqiptar, motra e keqbėrėsit kėrkon dėmshpėrblim
​Vrau hajdutin shqiptar, motra e keqbėrėsit kėrkon dėmshpėrblim
25 Nentor 2016 - 13:12
Aktualitet
​Arrestohet grabitësi i marketeve vidhte cigare dhe alkool
​Arrestohet grabitësi i marketeve vidhte cigare dhe alkool
Share
08 Nentor 2016 - 16:37
Aktualitet
Durrës, vodhi 3180 euro në një dyqan mishi, kapet 14-vjeçari
Durrës, vodhi 3180 euro në një dyqan mishi, kapet 14-vjeçari
Share
31 Tetor 2016 - 14:55
Metronews
Hajduti i ēokollatės, "kriminel" i sjellshėm: Mė fal, isha i uritur
Hajduti i ēokollatės, "kriminel" i sjellshėm: Mė fal, isha i uritur
Share
01 Prill 2016 - 10:05
Aktualitet
Tiranė, kapet superhajduti i banesave, 7 vjedhje vetėm nė mars
Tiranė, kapet superhajduti i banesave, 7 vjedhje vetėm nė mars
05 Mars 2016 - 19:35
Aktualitet
Vidhte i maskuar me ēorape nė dyqane,kapet nė Sarandė 38-vjeēari
Vidhte i maskuar me ēorape nė dyqane,kapet nė Sarandė 38-vjeēari
Share
05 Dhjetor 2015 - 15:48
Lajme-THASHETHEM
Simon Cowell i vjedhin shtëpinë, të gjithë ishin brenda
Simon Cowell i vjedhin shtëpinë, të gjithë ishin brenda
Share
27 Tetor 2015 - 18:37
Aktualitet
Gjirokastër, arrestohet 55-vjeçari vidhte pacientet e spitalit rajonal
Gjirokastër, arrestohet 55-vjeçari vidhte pacientet e spitalit rajonal
Share
16 Tetor 2015 - 15:08
Aktualitet
Kapet hajduti pukjan në Fier, vodhi 11 mln e 500 mijë lekë nga 3 kazino
Kapet hajduti pukjan në Fier, vodhi 11 mln e 500 mijë lekë nga 3 kazino
Share
15 Shtator 2015 - 12:40
Aktualitet
Durrės, kapen hajdutėt e celularėve kėrcėnonin me pistoletė lodėr /Foto
Durrės, kapen hajdutėt e celularėve kėrcėnonin me pistoletė lodėr /Foto
Share
04 Gusht 2015 - 20:32
Aktualitet
Itali, 3 nė pranga nga banda e hajdutėve, 8 nė kėrkim nė Shqipėri
Itali, 3 nė pranga nga banda e hajdutėve, 8 nė kėrkim nė Shqipėri
29 Qershor 2015 - 15:45
Aktualitet
Sarandë, vodhi lekët e Kishës  arrestohet pas 5 muajsh autori
Sarandë, vodhi lekët e Kishës  arrestohet pas 5 muajsh autori
Share
08 Qershor 2015 - 21:33
Aktualitet
Goditet grupi i vjedhjes sė banesave nė Kamėz, arrestohen tre 20-vjeēarė
Goditet grupi i vjedhjes sė banesave nė Kamėz, arrestohen tre 20-vjeēarė
Share
06 Prill 2015 - 10:25
Kosova
Vjedhjet në dyqane dhe banesa dukuri shqetësuese në Kosovë
Vjedhjet në dyqane dhe banesa dukuri shqetësuese në Kosovë
Share
27 Shtator 2014 - 15:28
Aktualitet
Ekskluzive/ Ja si u vodhėn dhjetėra navigatorė satelitorė nė Tiranė
Ekskluzive/ Ja si u vodhėn dhjetėra navigatorė satelitorė nė Tiranė
05 Qershor 2014 - 09:12
Aktualitet
Itali, bëri 41 vjedhje, dënohet hajduti shqiptar i 3 shteteve në BE
Itali, bëri 41 vjedhje, dënohet hajduti shqiptar i 3 shteteve në BE
Share
20 Maj 2014 - 20:09
Aktualitet
Tiranė, hajduti vjedh njė celular nė dyqan, ja pamjet nė "A1Report!"
Tiranė, hajduti vjedh njė celular nė dyqan, ja pamjet nė "A1Report!"
Share
10 Prill 2014 - 08:47
Aktualitet
Lezhë, arrestohen dy grupe hajdutësh, të dënuar edhe më parë
Lezhë, arrestohen dy grupe hajdutësh, të dënuar edhe më parë
Share
18 Shkurt 2014 - 15:44
Metronews
Brazil, hajduti lidhet dhe hidhet mbi folenë e milingonave
Brazil, hajduti lidhet dhe hidhet mbi folenë e milingonave
21 Janar 2014 - 14:48
Aktualitet
Tiranë, operacionet “Mesnata” e “Navigatori 3”, në pranga 5 grabitës
Tiranë, operacionet “Mesnata” e “Navigatori 3”, në pranga 5 grabitës

Rezultate të tjera


Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/07/2017, Viti VII - NR.172