Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "hajrie rondo"
10 Shtator 2017 - 19:17
Analiza
T’u rrojnë Kallakët se Hajria iku! Nga Ilir Levonja
T’u rrojnë Kallakët se Hajria iku! Nga Ilir Levonja
10 Shtator 2017 - 11:44
Kulture
Lamtumirė Hajrie Rondo,aktorja pėrcillet nė banesėn e fundit 
Lamtumirė Hajrie Rondo,aktorja pėrcillet nė banesėn e fundit 
09 Shtator 2017 - 18:24
Kulture
Drejtoresha e teatrit “Metropol”: Rondo, model i profesionistes
Drejtoresha e teatrit “Metropol”: Rondo, model i profesionistes
Share
09 Shtator 2017 - 18:10
Kulture
​Ndarja nga jeta e Rondos, Kumbaro: Dinte ta shihte jetën me ngjyra
​Ndarja nga jeta e Rondos, Kumbaro: Dinte ta shihte jetën me ngjyra
Share
09 Shtator 2017 - 17:37
Kulture
Ndarja nga jeta e aktores Rondo Fjalët prekëse të ‘Marigosë’
Ndarja nga jeta e aktores Rondo Fjalët prekëse të ‘Marigosë’
Share
09 Shtator 2017 - 16:46
Aktualitet
​Shuhet nė moshėn 66-vjeēare aktorja e njohur Hajrie Rondo
​Shuhet nė moshėn 66-vjeēare aktorja e njohur Hajrie Rondo
20 Qershor 2017 - 16:00
Kulture
Rikthehet sėmundja, aktorja Hajrie Rondo shtrohet nė spital
Rikthehet sėmundja, aktorja Hajrie Rondo shtrohet nė spital
22 Tetor 2016 - 12:00
Kulture
Veliaj nderon aktoren, Hajrie Rondo: Do luftoj me sėmundjen pėr Teatrin
Veliaj nderon aktoren, Hajrie Rondo: Do luftoj me sėmundjen pėr Teatrin
18 Tetor 2016 - 13:53
Kulture
Rikthimi i Hajrie Rondos me dramėn “Tre dhėndurėt” tė Dionis Bubanit
Rikthimi i Hajrie Rondos me dramėn “Tre dhėndurėt” tė Dionis Bubanit
Share
22 Shtator 2016 - 15:59
Kulture
Hajrie Rondo rikthehet në skenë me komedinë “Tre dhëndurët”
Hajrie Rondo rikthehet në skenë me komedinë “Tre dhëndurët”
Share
08 Maj 2014 - 02:53
Kulture
Rama u jep pension të posaçëm Bujar Lakos dhe Hajrie Rondos
Rama u jep pension të posaçëm Bujar Lakos dhe Hajrie Rondos
Share
07 Maj 2014 - 17:17
Politike
Vendimet e Qeverisë: pension shtesë për 3 figura, njohje patentave turke
Vendimet e Qeverisë: pension shtesë për 3 figura, njohje patentave turke
Share
18 Janar 2014 - 08:43
Kulture
Vajza e Hajrie Rondos: Mami, njė grua me karakter luftarak!
Vajza e Hajrie Rondos: Mami, njė grua me karakter luftarak!
Share
17 Janar 2014 - 10:56
Sociale
Aktorja Hajrie Rondo me kancer fushatė dhe apel pėr ta ndihmuar
Aktorja Hajrie Rondo me kancer fushatė dhe apel pėr ta ndihmuar

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278