Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "ilir meta"
24 Nentor 2017 - 11:14
Aktualitet
Pak ēaste me fėmijėt jetimė,artistėt  qė gėzuan tė vegjlit:Solidaritet
Pak ēaste me fėmijėt jetimė,artistėt  qė gėzuan tė vegjlit:Solidaritet
Share
23 Nentor 2017 - 16:09
Politike
Tarifat gjyqėsore, Presidenti Meta i kthen Ramės mbrapa ligjin
Tarifat gjyqėsore, Presidenti Meta i kthen Ramės mbrapa ligjin
23 Nentor 2017 - 15:39
Politike
Shtatorja e Nėnė Terezės ​nė Kroaci Meta:Veprat e saj shembull pėr ne
Shtatorja e Nėnė Terezės ​nė Kroaci Meta:Veprat e saj shembull pėr ne
22 Nentor 2017 - 21:45
Sport
Presidenti Meta viziton mundėsin shqiptar nė spitalin e Ljubjanės
Presidenti Meta viziton mundėsin shqiptar nė spitalin e Ljubjanės
22 Nentor 2017 - 21:32
Politike
Meta: Mbėshtetja e Sllovenisė pėr negociatat me BE domethėnėse
Meta: Mbėshtetja e Sllovenisė pėr negociatat me BE domethėnėse
Share
22 Nentor 2017 - 12:46
Politike
Ngėrēi pėr KED, Kuvendi-Metės: Shortin do e hedhim nė 7 dhjetor
Ngėrēi pėr KED, Kuvendi-Metės: Shortin do e hedhim nė 7 dhjetor
22 Nentor 2017 - 09:05
Politike
Presidenti Meta rrëfen nga Shkupi raportet me Edi Ramën
Presidenti Meta rrëfen nga Shkupi raportet me Edi Ramën
21 Nentor 2017 - 22:44
Politike
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Share
21 Nentor 2017 - 11:06
Politike
Maqedoni, Meta me partitė  shqiptare,mesazh pėr integrimin
Maqedoni, Meta me partitė  shqiptare,mesazh pėr integrimin
Share
20 Nentor 2017 - 14:00
Politike
Meta-presidentit maqedonas: Transparencė pėr “Kumanovėn”
Meta-presidentit maqedonas: Transparencė pėr “Kumanovėn”
Share
20 Nentor 2017 - 09:51
Kulture
Meta: Humbja e Lalos humbje për botën e muzikës e kulturës
Meta: Humbja e Lalos humbje për botën e muzikës e kulturës
Share
20 Nentor 2017 - 08:18
Politike
Ilir Meta nis vizitėn nė Maqedoni, takim me Ivanov, Zaev e Xhaferin
Ilir Meta nis vizitėn nė Maqedoni, takim me Ivanov, Zaev e Xhaferin
Share
19 Nentor 2017 - 18:56
Politike
Presidenti Ilir Meta vizitė dy  ditore nė Maqedoni/Axhenda
Presidenti Ilir Meta vizitė dy  ditore nė Maqedoni/Axhenda
19 Nentor 2017 - 15:17
Aktualitet
Meta batuta me fėmijėt jetimė: Monika,s'e harroj dot kėtė emėr
Meta batuta me fėmijėt jetimė: Monika,s'e harroj dot kėtė emėr
18 Nentor 2017 - 18:13
Aktualitet
Meta pėrkrah fėmijėve jetimė:Ju ofrojmė ndihmė dhe mbėshtetje
Meta pėrkrah fėmijėve jetimė:Ju ofrojmė ndihmė dhe mbėshtetje
18 Nentor 2017 - 10:08
Politike
Vizat, Meta: Shqipėria nė monitorim nga BE e Schengen
Vizat, Meta: Shqipėria nė monitorim nga BE e Schengen
17 Nentor 2017 - 19:07
Kulture
Meta te panairi i librit: Shtėpitė botuese ndeshen me vėshtirėsi
Meta te panairi i librit: Shtėpitė botuese ndeshen me vėshtirėsi
Share
17 Nentor 2017 - 18:04
Politike
A do t'i dekretojė Meta kreun e ri tė SHISH e Visho Ajazin?Pėrgjigja
A do t'i dekretojė Meta kreun e ri tė SHISH e Visho Ajazin?Pėrgjigja
17 Nentor 2017 - 12:40
VIP & SPEKTAKEL
Myshketa me ēiftin Veliaj, Meta me Peēin, ē'i ka bashkuar nė Vjenė?
Myshketa me ēiftin Veliaj, Meta me Peēin, ē'i ka bashkuar nė Vjenė?
16 Nentor 2017 - 15:54
Politike
Dita ndërkombëtare e diabetit Meta: Ndjekim shqetësimet e tyre
Dita ndërkombëtare e diabetit Meta: Ndjekim shqetësimet e tyre
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278