Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "ilir yzeiri"
10 Dhjetor 2017 - 16:04
Analiza
Vjedhësit  e festës/ Nga Ilir Yzeiri
Vjedhësit  e festës/ Nga Ilir Yzeiri
02 Dhjetor 2017 - 17:07
Analiza
Një vit pa Andrean/ Nga Ilir Yzeiri
Një vit pa Andrean/ Nga Ilir Yzeiri
26 Nentor 2017 - 16:07
Analiza
Ilir Yzeiri: Shkolla e Zall Bastarit ose «Tirana jonė si mėsoi »
Ilir Yzeiri: Shkolla e Zall Bastarit ose «Tirana jonė si mėsoi »
08 Nentor 2017 - 22:07
Aktualitet
Yzeiri:Ish ministri i Financave me 2 mln € pasuri dhe 5 apartamente
Yzeiri:Ish ministri i Financave me 2 mln € pasuri dhe 5 apartamente
04 Nentor 2017 - 12:57
Analiza
Ilir Yzeiri: Akademia qė duhet ​tė shuhet nė vjeshtė
Ilir Yzeiri: Akademia qė duhet ​tė shuhet nė vjeshtė
Share
28 Tetor 2017 - 17:28
Analiza
Po, ata dhe ato gazetare janë  bijtë dhe bijat e Edi Ramës
Po, ata dhe ato gazetare janë  bijtë dhe bijat e Edi Ramës
19 Tetor 2017 - 13:00
Analiza
Ilir Yzeiri: Pse nuk kemi heronj?
Ilir Yzeiri: Pse nuk kemi heronj?
18 Tetor 2017 - 13:49
Aktualitet
'Godet' analisti:Skanim gjithė politikės,na e shpifėn!
'Godet' analisti:Skanim gjithė politikės,na e shpifėn!
15 Tetor 2017 - 12:53
Analiza
Pėrse Europa na largohet? Analizė nga Ilir Yzeiri
Pėrse Europa na largohet? Analizė nga Ilir Yzeiri
30 Shtator 2017 - 15:12
Analiza
Ilir Yzeiri: ​Luēia Nadin dhe Akademia e Shkencave shqiptare
Ilir Yzeiri: ​Luēia Nadin dhe Akademia e Shkencave shqiptare
23 Shtator 2017 - 13:38
Analiza
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri
03 Shtator 2017 - 13:00
Analiza
Ilir Yzeiri: Vėrtetė janė kaq fetarė shqiptarėt?
Ilir Yzeiri: Vėrtetė janė kaq fetarė shqiptarėt?
26 Gusht 2017 - 20:11
Analiza
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
19 Gusht 2017 - 19:12
Analiza
Pasunarët e Shqipërisë/ Nga Ilir Yzeiri
Pasunarët e Shqipërisë/ Nga Ilir Yzeiri
13 Gusht 2017 - 08:43
Analiza
10 gusht, lotėt e Shėn  Lorencos/Nga Ilir Yzeiri
10 gusht, lotėt e Shėn  Lorencos/Nga Ilir Yzeiri
08 Gusht 2017 - 08:28
Analiza
Temat historike në gusht/ Analizë nga Ilir Yzeiri
Temat historike në gusht/ Analizë nga Ilir Yzeiri
Share
31 Korrik 2017 - 18:47
Analiza
Vërtetë kemi ndryshuar? Nga Ilir Yzeiri
Vërtetë kemi ndryshuar? Nga Ilir Yzeiri
01 Korrik 2017 - 20:46
Analiza
Fenomeni Edi Rama/ Analizė nga Ilir Yzeiri
Fenomeni Edi Rama/ Analizė nga Ilir Yzeiri
18 Qershor 2017 - 07:39
Analiza
Kur zgjedhėsit janė numra/Nga  Ilir Yzeiri
Kur zgjedhėsit janė numra/Nga  Ilir Yzeiri
10 Qershor 2017 - 17:46
Analiza
Merreni dhe Kishën e Leshnicës, vendoseni diku në shesh!
Merreni dhe Kishën e Leshnicës, vendoseni diku në shesh!

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298