Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ilir yzeiri"
03 Shtator 2017 - 13:00
Analiza
Ilir Yzeiri: Vėrtetė janė kaq fetarė shqiptarėt?
Ilir Yzeiri: Vėrtetė janė kaq fetarė shqiptarėt?
26 Gusht 2017 - 20:11
Analiza
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
19 Gusht 2017 - 19:12
Analiza
Pasunarët e Shqipërisë/ Nga Ilir Yzeiri
Pasunarët e Shqipërisë/ Nga Ilir Yzeiri
13 Gusht 2017 - 08:43
Analiza
10 gusht, lotėt e Shėn  Lorencos/Nga Ilir Yzeiri
10 gusht, lotėt e Shėn  Lorencos/Nga Ilir Yzeiri
08 Gusht 2017 - 08:28
Analiza
Temat historike në gusht/ Analizë nga Ilir Yzeiri
Temat historike në gusht/ Analizë nga Ilir Yzeiri
Share
31 Korrik 2017 - 18:47
Analiza
Vërtetë kemi ndryshuar? Nga Ilir Yzeiri
Vërtetë kemi ndryshuar? Nga Ilir Yzeiri
01 Korrik 2017 - 20:46
Analiza
Fenomeni Edi Rama/ Analizė nga Ilir Yzeiri
Fenomeni Edi Rama/ Analizė nga Ilir Yzeiri
18 Qershor 2017 - 07:39
Analiza
Kur zgjedhėsit janė numra/Nga  Ilir Yzeiri
Kur zgjedhėsit janė numra/Nga  Ilir Yzeiri
10 Qershor 2017 - 17:46
Analiza
Merreni dhe Kishën e Leshnicës, vendoseni diku në shesh!
Merreni dhe Kishën e Leshnicës, vendoseni diku në shesh!
28 Maj 2017 - 07:15
Analiza
Shqipėria vendi pa popull/Analiza nga Ilir Yzeiri
Shqipėria vendi pa popull/Analiza nga Ilir Yzeiri
21 Maj 2017 - 13:28
Analiza
«Oxymoron» ose dashuria e hidhur e marrėveshjes
«Oxymoron» ose dashuria e hidhur e marrėveshjes
Share
14 Maj 2017 - 07:17
Analiza
​Mitingu si njė meshė elektorale
​Mitingu si njė meshė elektorale
07 Maj 2017 - 09:32
Analiza
Paqe në luftën me fjalë
Paqe në luftën me fjalë
04 Maj 2017 - 18:16
Analiza
Kujdes, Jozefinën jo!  Analizë nga Ilir Yzeiri
Kujdes, Jozefinën jo!  Analizë nga Ilir Yzeiri
27 Prill 2017 - 19:52
Politike
Ilir Yzeiri: Presidenti as Meta as  ​Vasili, do jetë një grua nga PS
Ilir Yzeiri: Presidenti as Meta as  ​Vasili, do jetë një grua nga PS
27 Prill 2017 - 16:29
Analiza
Pse Lulėzim Bashėn e mbėshtet vetėm Doris Pack? Nga Ilir Yzeiraj
Pse Lulėzim Bashėn e mbėshtet vetėm Doris Pack? Nga Ilir Yzeiraj
23 Prill 2017 - 20:38
Analiza
Analizë/Armiqtë e Shqipërisë janë shqiptarët 
Analizë/Armiqtë e Shqipërisë janë shqiptarët 
19 Prill 2017 - 14:12
Analiza
A mund ta fusë vendin në luftë civile Lulëzim Basha?
A mund ta fusë vendin në luftë civile Lulëzim Basha?
16 Prill 2017 - 19:04
Politike
Kriza politike dhe nevoja për dialog Yzeiri: Protesta e PD nuk ka sens
Kriza politike dhe nevoja për dialog Yzeiri: Protesta e PD nuk ka sens
15 Prill 2017 - 19:45
Analiza
Psikologjikisht, aktorët janë të lodhur/ Nga Ilir Yzeiri 
Psikologjikisht, aktorët janë të lodhur/ Nga Ilir Yzeiri 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222