Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "indi"
09 Nentor 2017 - 05:46
Bota
Indi, burg përjetë përdhunuesit të  murgeshës në manastir
Indi, burg përjetë përdhunuesit të  murgeshës në manastir
Share
04 Nentor 2017 - 13:27
Bota
Indi, shirat monsun shkaktojnë 12 të vdekur
Indi, shirat monsun shkaktojnë 12 të vdekur
Share
01 Nentor 2017 - 16:33
Bota
Indi, humbin jetën 8 persona dhe plagosen 100 në termocentral
Indi, humbin jetën 8 persona dhe plagosen 100 në termocentral
Share
01 Nentor 2017 - 06:28
Bota
Indi, pacienti me dhimbje stomaku i nxjerrin 639 gozhda nga zorrët
Indi, pacienti me dhimbje stomaku i nxjerrin 639 gozhda nga zorrët
Share
29 Shtator 2017 - 11:07
Bota
Indi, ikja nė rrėmujė nga stacioni hekurudhorė vret 22 persona
Indi, ikja nė rrėmujė nga stacioni hekurudhorė vret 22 persona
12 Shtator 2017 - 23:44
Lajme tė mira
VIDEO/U trembėn nga tigri majmunėt pėsojnė infarkt
VIDEO/U trembėn nga tigri majmunėt pėsojnė infarkt
12 Shtator 2017 - 14:42
Lajme tė mira
Indi, njė Ministri e veēantė pėr lopėt?Ideja qė po trazon botėn
Indi, njė Ministri e veēantė pėr lopėt?Ideja qė po trazon botėn
Share
05 Shtator 2017 - 19:21
Bota
VD/​Live nė Facebook duke ngarė makinėn, humbin jetėn 3 tė rinj
VD/​Live nė Facebook duke ngarė makinėn, humbin jetėn 3 tė rinj
03 Shtator 2017 - 23:08
Bota
​Indi, emërohet gruaja e parë në postin e ministres së Mbrojtjes
​Indi, emërohet gruaja e parë në postin e ministres së Mbrojtjes
Share
21 Gusht 2017 - 05:28
Bota
VIDEO/ Luftė mes rojeve kufitare tė Kinės dhe Indisė
VIDEO/ Luftė mes rojeve kufitare tė Kinės dhe Indisė
Share
20 Gusht 2017 - 21:19
Lajme tė mira
​Foto/Indi, derrat sulmojnė dhe  bėjnė pėr spital 60-vjeēaren
​Foto/Indi, derrat sulmojnė dhe  bėjnė pėr spital 60-vjeēaren
Share
14 Gusht 2017 - 01:18
Lajme tė mira
VIDEO/ Njeriu i ēuditshėm qė ushqehet me energji elektrike
VIDEO/ Njeriu i ēuditshėm qė ushqehet me energji elektrike
08 Gusht 2017 - 20:42
Bota
Indi, vijon lufta pėr Kashmirin, pesė  militantė tė vrarė, akuza Pakistanit
Indi, vijon lufta pėr Kashmirin, pesė  militantė tė vrarė, akuza Pakistanit
Share
15 Korrik 2017 - 08:48
Bota
Indi, autobusi pėrplaset me kamionin, 10 persona tė vdekur
Indi, autobusi pėrplaset me kamionin, 10 persona tė vdekur
Share
10 Korrik 2017 - 03:40
Lajme tė mira
VD/ Mes 200 garprinjve helmues guximi i kėtij burri do t’ju habisė
VD/ Mes 200 garprinjve helmues guximi i kėtij burri do t’ju habisė
Share
30 Qershor 2017 - 02:00
Lajme tė mira
FOTO/ "Fëmija" 50-vjeçar që ka pushtuar rrjetet sociale
FOTO/ "Fëmija" 50-vjeçar që ka pushtuar rrjetet sociale
Share
24 Qershor 2017 - 02:01
Lajme tė mira
​Tashmë do të ketë edhe një fshat të vogël me emrin “Fshati Trump”
​Tashmë do të ketë edhe një fshat të vogël me emrin “Fshati Trump”
25 Maj 2017 - 15:35
Lajme tė mira
/Tronditėse! Nėna i ka vdekur por fėmija vijon tė pijė qumėsht nga ajo
/Tronditėse! Nėna i ka vdekur por fėmija vijon tė pijė qumėsht nga ajo
Share
10 Maj 2017 - 21:56
Lajme tė mira
E tmerrshme e mahnitëse si nëna majmun vuan humbjen e të voglit
E tmerrshme e mahnitëse si nëna majmun vuan humbjen e të voglit
07 Prill 2017 - 03:14
Lajme tė mira
VIDEO/ Ishulli i ndaluar ku banorėt vrasin kėdo qė pėrpiqet ti vizitojė
VIDEO/ Ishulli i ndaluar ku banorėt vrasin kėdo qė pėrpiqet ti vizitojė

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274