Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "inter"
16 Tetor 2017 - 01:08
Sport
Derbi i "Madoninės", Interi mund Milanin me tre gola tė Icardit/VIDEO
Derbi i "Madoninės", Interi mund Milanin me tre gola tė Icardit/VIDEO
Share
13 Tetor 2017 - 03:42
Sport
Legjenda e Interit, Javier Zanneti zgjedh 11-shen e ėndrrave nė Inter
Legjenda e Interit, Javier Zanneti zgjedh 11-shen e ėndrrave nė Inter
Share
01 Tetor 2017 - 17:24
Sport
Seria A, Brozoviē nderon Interin Napoli thyen Cagliarin, merr kreun
Seria A, Brozoviē nderon Interin Napoli thyen Cagliarin, merr kreun
Share
24 Shtator 2017 - 18:34
Sport
D’Ambrosio shpëton Interin, Genoa e pëson në fund në “San Siro”
D’Ambrosio shpëton Interin, Genoa e pëson në fund në “San Siro”
Share
19 Shtator 2017 - 22:47
Sport
Bayern shkatërron Shalken, Interi frenohet pas 4 fitoreve radhazi
Bayern shkatërron Shalken, Interi frenohet pas 4 fitoreve radhazi
Share
14 Shtator 2017 - 15:16
Sport
Inter, Joao Cancelo: “po punoj  fort për të tejkaluar dëmtimin”
Inter, Joao Cancelo: “po punoj  fort për të tejkaluar dëmtimin”
Share
10 Shtator 2017 - 15:23
Sport
Seria A/ ​Interi fiton 2-0 ndaj Spal kryeson bashkė me Juventusin
Seria A/ ​Interi fiton 2-0 ndaj Spal kryeson bashkė me Juventusin
Share
20 Gusht 2017 - 23:14
Sport
VD/ Interi e nis me fitore sezonin e ri, mposht me tripletė Fiorentinėn
VD/ Interi e nis me fitore sezonin e ri, mposht me tripletė Fiorentinėn
Share
19 Gusht 2017 - 14:58
Sport
Cancelo përshëndet tifozët, luajti ndeshjen e fundit me Valencian
Cancelo përshëndet tifozët, luajti ndeshjen e fundit me Valencian
Share
29 Korrik 2017 - 19:13
Sport
VIDEO/S'duhet humbur, autogoli i vitit shėnohet nga lojtari i Interit
VIDEO/S'duhet humbur, autogoli i vitit shėnohet nga lojtari i Interit
Share
20 Korrik 2017 - 01:43
Sport
​Interi hyn në merkaton, shpall zyrtarizimin e parë, fillon me Schick
​Interi hyn në merkaton, shpall zyrtarizimin e parë, fillon me Schick
Share
07 Korrik 2017 - 03:49
Sport
​Manaj nuk bind Interin, pritet huazimi nė Bundesliga 2
​Manaj nuk bind Interin, pritet huazimi nė Bundesliga 2
Share
03 Korrik 2017 - 05:41
Sport
​Interi ka njė ofertė tė zyrtare pėr Di Maria, por ka edhe plan B
​Interi ka njė ofertė tė zyrtare pėr Di Maria, por ka edhe plan B
Share
01 Qershor 2017 - 08:15
Sport
Interi 70 mln euro për Belottin De Rossi te Roma deri në vitin 2019
Interi 70 mln euro për Belottin De Rossi te Roma deri në vitin 2019
Share
25 Maj 2017 - 08:05
Sport
Seria A, Spalleti pritet të prezantohet të hënën tek Interi
Seria A, Spalleti pritet të prezantohet të hënën tek Interi
Share
20 Maj 2017 - 04:23
Sport
Merkato, Inter dhe Arsenal garojnė pėr kartonin e yllit tė Barcelonės
Merkato, Inter dhe Arsenal garojnė pėr kartonin e yllit tė Barcelonės
Share
14 Maj 2017 - 15:08
Sport
Seria A, turpërohet Interi, Sassuolo e mposht 2-1 në “San Siro”
Seria A, turpërohet Interi, Sassuolo e mposht 2-1 në “San Siro”
Share
10 Maj 2017 - 00:44
Sport
Zyrtare, Interi shkarkon trajnerin Pioli. Vetėm dy pikė nė shtatė javė
Zyrtare, Interi shkarkon trajnerin Pioli. Vetėm dy pikė nė shtatė javė
Share
09 Maj 2017 - 07:42
Sport
Kampionati Italian, Simeone ose Conte, Inter ka gati 15 Milionë €
Kampionati Italian, Simeone ose Conte, Inter ka gati 15 Milionë €
Share
01 Maj 2017 - 10:09
Sport
Interi s’ngre kokë, Napoli e mposht 1 me 0 në “San Siro”
Interi s’ngre kokë, Napoli e mposht 1 me 0 në “San Siro”
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246