Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "interviste"
14 Tetor 2017 - 14:33
Politike
Negociatat/ Rama: Shqiptarët po humbasin durimin me BE
Negociatat/ Rama: Shqiptarët po humbasin durimin me BE
13 Tetor 2017 - 04:44
Sportist
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Share
12 Tetor 2017 - 11:52
Politike
Kryeministri Rama vizitė nė Itali, intervistė pėr “La Repubblica”
Kryeministri Rama vizitė nė Itali, intervistė pėr “La Repubblica”
Share
10 Tetor 2017 - 07:11
Intervista
/UNESCO:Ndėrtimi nė Butrint u bė pa na konsultuar
/UNESCO:Ndėrtimi nė Butrint u bė pa na konsultuar
08 Tetor 2017 - 08:03
Intervista
Mirditė/ Apeli, djali 20-vjeēar i Kristinės kėrkon punė
Mirditė/ Apeli, djali 20-vjeēar i Kristinės kėrkon punė
03 Tetor 2017 - 07:37
Intervista
Intervista/Fatos Klosi: E vėrteta e familjeve mafioze nė Shqipėri
Intervista/Fatos Klosi: E vėrteta e familjeve mafioze nė Shqipėri
19 Gusht 2017 - 18:08
Intervista
​Balliu:Komisionerėt e PD u shitėn jemi tė hapur pėr bashkėpunim 
​Balliu:Komisionerėt e PD u shitėn jemi tė hapur pėr bashkėpunim 
17 Gusht 2017 - 16:28
Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Share
11 Gusht 2017 - 08:34
Intervista
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
24 Korrik 2017 - 20:02
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Share
02 Korrik 2017 - 08:47
Intervista
Deputeti Murrizi: Lista ‘Basha ik’ e do PD për vila dhe dashnore
Deputeti Murrizi: Lista ‘Basha ik’ e do PD për vila dhe dashnore
01 Prill 2017 - 21:57
Politike
Rama pėr ‘France 24’:Ballkani s'ėshtė fuēi baruti pėr Europėn
Rama pėr ‘France 24’:Ballkani s'ėshtė fuēi baruti pėr Europėn
Share
29 Mars 2017 - 12:31
Bota
​​Po jepte intervistë në televizion pronari shqyhet nga qeni e tij  
​​Po jepte intervistë në televizion pronari shqyhet nga qeni e tij  
Share
24 Mars 2017 - 05:03
Bota
SHBA, Donald Trump: Unė jam president, ndėrsa ti jo
SHBA, Donald Trump: Unė jam president, ndėrsa ti jo
Share
23 Mars 2017 - 03:48
Aktualitet
Intervistë e Ramës para 23 vitesh kur ende s'ishte pjesë e politikës
Intervistë e Ramës para 23 vitesh kur ende s'ishte pjesë e politikës
28 Shkurt 2017 - 18:19
Aktualitet
Frroku intervistė pėr median belge:Jam nė burg,jo me pushime
Frroku intervistė pėr median belge:Jam nė burg,jo me pushime
16 Shkurt 2017 - 18:17
Kulture
Moikom Zeqo njė rrėfim pėr poezinė moderne, muzikė, mister dhe jetė...
Moikom Zeqo njė rrėfim pėr poezinė moderne, muzikė, mister dhe jetė...
Share
23 Janar 2017 - 08:45
Metronews
Gjërat më të tmerrshme të thëna në intervistat e punës, shmangini
Gjërat më të tmerrshme të thëna në intervistat e punës, shmangini
Share
14 Dhjetor 2016 - 10:33
Media
Zef Brozi: Ja kur nisi Berisha tė shkatėrrojė Drejtėsinė shqiptare
Zef Brozi: Ja kur nisi Berisha tė shkatėrrojė Drejtėsinė shqiptare
08 Dhjetor 2016 - 16:12
Sport
FSHF, Duka: Kam menduar dorėheqjen 4 vite mė parė
FSHF, Duka: Kam menduar dorėheqjen 4 vite mė parė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246