Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "inuk"
10 Korrik 2017 - 09:14
Aktualitet
Ndahet nga jeta Zyhdi Dajti ish-kreu i Policisė Bashkiake
Ndahet nga jeta Zyhdi Dajti ish-kreu i Policisė Bashkiake
21 Korrik 2016 - 07:40
Aktualitet
Ish-zv.komandanti i repartit e xhenieri i INUK,dėnohet 5 vite burg
Ish-zv.komandanti i repartit e xhenieri i INUK,dėnohet 5 vite burg
Share
04 Prill 2016 - 13:18
Aktualitet
Prokuroria kërkon 1 vit burg për ish-kreun e INUK Zyhdi Dajti
Prokuroria kërkon 1 vit burg për ish-kreun e INUK Zyhdi Dajti
04 Tetor 2015 - 10:35
Aktualitet
Vendimi/Zyhdi Dajti i pafajshėm  Prokuroria kėrkoi 3.5 vite burg 
Vendimi/Zyhdi Dajti i pafajshėm  Prokuroria kėrkoi 3.5 vite burg 
Share
26 Gusht 2015 - 11:05
Aktualitet
Basha për shembjen: Akt barbar Rama s'dëgjon zërin qytetarët
Basha për shembjen: Akt barbar Rama s'dëgjon zërin qytetarët
29 Korrik 2015 - 09:00
Aktualitet
Ja biseda e pėrgjuar pėr pallatin e miqve tė Bashės qė ēoi nė burg Dajtin
Ja biseda e pėrgjuar pėr pallatin e miqve tė Bashės qė ēoi nė burg Dajtin
13 Maj 2015 - 14:16
Aktualitet
Durrės, INUK “shfaqet” nė zonėn e  Porto Romanos dhe nė Hamallaj
Durrės, INUK “shfaqet” nė zonėn e  Porto Romanos dhe nė Hamallaj
Share
12 Shkurt 2015 - 10:41
Aktualitet
Fotolajm/ INUK prish bizneset pa leje, lė ”Prada-n” nė kėmbė!
Fotolajm/ INUK prish bizneset pa leje, lė ”Prada-n” nė kėmbė!
06 Shkurt 2015 - 17:00
Aktualitet
Përmbytjet, Panariti: INUK të prish dhe ndërtimet në brigjet e lumenjve
Përmbytjet, Panariti: INUK të prish dhe ndërtimet në brigjet e lumenjve
Share
01 Shkurt 2015 - 13:45
Politike
Protesta kundër INUK në Vlorë Basha: Mos dilni, mbroni shtëpitë
Protesta kundër INUK në Vlorë Basha: Mos dilni, mbroni shtëpitë
Share
01 Shkurt 2015 - 12:03
Aktualitet
INUK nuk dorëzohet, aksioni nis nesër në Vlorë: Protesta politike
INUK nuk dorëzohet, aksioni nis nesër në Vlorë: Protesta politike
30 Janar 2015 - 14:34
Aktualitet
Rama në Facebook: Krenar për punën e INUK në Pogradec
Rama në Facebook: Krenar për punën e INUK në Pogradec
Share
16 Janar 2015 - 14:58
Aktualitet
Pezullohen punimet pėr ndėrtimet te Liqeni, vėzhgim pas urdhrit tė INUK
Pezullohen punimet pėr ndėrtimet te Liqeni, vėzhgim pas urdhrit tė INUK
Share
16 Janar 2015 - 09:17
Politike
Vendimi i Kushtetueses nuk anulon bllokimin e 17-katëshit
Vendimi i Kushtetueses nuk anulon bllokimin e 17-katëshit
15 Janar 2015 - 22:27
Aktualitet
Bllokimi i lejeve, SHBSH përshëndet vendimin  e Kushtetueses: I drejtë!
Bllokimi i lejeve, SHBSH përshëndet vendimin  e Kushtetueses: I drejtë!
Share
14 Janar 2015 - 10:32
Aktualitet
INUK "rrėzon" Bashėn: Tė ndėrpriten punimet te Liqeni
INUK "rrėzon" Bashėn: Tė ndėrpriten punimet te Liqeni
Punimet pėr ndėrtimin e komplekseve tė pallateve vetėm 10 metra larg nga Diga e Liqenit Artificial nė Tiranė do tė ndėrpriten. Urdhri ėshtė dhėnė nga Inspektorati Ndėrtimor Urbanistik Kombėtar duke shpallur tė pavlefshme vendimet e Bashkisė sė Tiranės. Punimet per ndertimin e komplektit te 5 pallateve 20 kateshe (3 kate parkim i nendheshem) vijonin edhe pse kishte nje vendim qeverie per ndalimin e tyre.
05 Janar 2015 - 17:49
Aktualitet
INUK:Kemi mbështetjen e njerëzve në aksionin në Hudënisht të Pogradecit
INUK:Kemi mbështetjen e njerëzve në aksionin në Hudënisht të Pogradecit
Share
02 Dhjetor 2014 - 17:50
Aktualitet
Tiranė, INUK vijon aksionin prishen 94 objekte te njėsia nr 5
Tiranė, INUK vijon aksionin prishen 94 objekte te njėsia nr 5
01 Dhjetor 2014 - 17:48
Aktualitet
Videolajm/ “Kali i Trojės” nė Elbasan “rrėzon” edhe INUK
Videolajm/ “Kali i Trojės” nė Elbasan “rrėzon” edhe INUK
18 Nentor 2014 - 12:19
Politike
PD: INUK shemb banesa me leje Kaziu:I kishim orenditë brenda
PD: INUK shemb banesa me leje Kaziu:I kishim orenditë brenda
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40