Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ipad"
01 Nentor 2015 - 20:23
Metronews
VIDEO/ Qenushin e kapin ethet e  teknologjisë, nuk ndalon dot së luajturi
VIDEO/ Qenushin e kapin ethet e  teknologjisë, nuk ndalon dot së luajturi
Share
10 Shtator 2015 - 13:25
Metronews
Foto/ Apple prezanton iPhone 6s dhe 6s+…e shumë produkte të tjera
Foto/ Apple prezanton iPhone 6s dhe 6s+…e shumë produkte të tjera
02 Gusht 2015 - 12:53
Metronews
Videolajm/ Kur pëllëmba e dorës të  duket si i-Pad. Mbani të qeshurën!
Videolajm/ Kur pëllëmba e dorës të  duket si i-Pad. Mbani të qeshurën!
Share
16 Prill 2015 - 18:29
Metronews
Papa Francesku shet iPad-in e tij për 30,500 $, paratë për bamirësi
Papa Francesku shet iPad-in e tij për 30,500 $, paratë për bamirësi
Share
19 Prill 2014 - 10:13
Media
Aplikacioni "A1 Report" nė iPhone rekord, 1 mijė shkarkime nė 48 orė
Aplikacioni "A1 Report" nė iPhone rekord, 1 mijė shkarkime nė 48 orė
Share
11 Mars 2014 - 12:10
Metronews
'Apple' vjen me versionin e ri iOS 7.1 për iPhone dhe iPad
'Apple' vjen me versionin e ri iOS 7.1 për iPhone dhe iPad
10 Mars 2014 - 09:00
Metronews
Hajduti bën fotografi me iPad e vjedhur dhe e hedh online
Hajduti bën fotografi me iPad e vjedhur dhe e hedh online
Share
25 Janar 2014 - 19:24
Aktualitet
Tiranė, Julian Sinani i arrestuari i sotėm si vrasės me pagesė
Tiranė, Julian Sinani i arrestuari i sotėm si vrasės me pagesė
17 Korrik 2013 - 15:07
Metronews
“Google Maps” i disponueshëm edhe për IPhone dhe IPad
“Google Maps” i disponueshëm edhe për IPhone dhe IPad
Share
09 Maj 2013 - 18:57
Politike
Risitë e fushatës, Rama lidhet me mediat nga "iPAD" i tij, në autobus
Risitë e fushatës, Rama lidhet me mediat nga "iPAD" i tij, në autobus
04 Mars 2013 - 16:00
Politike
FOTOLAJM/ Seanca e rëndësishme  Berisha e ministrat me sytë nga iPad
FOTOLAJM/ Seanca e rëndësishme Berisha e ministrat me sytë nga iPad
09 Shkurt 2013 - 14:55
Metronews
iPad tashmë mund të karikohen  edhe me energjinë e trupit
iPad tashmë mund të karikohen edhe me energjinë e trupit
24 Janar 2013 - 10:45
Metronews
Britani, hajduti shpërndan foton  e tij me iPad-in e vjedhur
Britani, hajduti shpërndan foton e tij me iPad-in e vjedhur
Share
14 Janar 2013 - 14:30
Metronews
Tashmë edhe bebet uturak me ipad
Tashmë edhe bebet uturak me ipad
Share
23 Dhjetor 2012 - 16:55
Aktualitet
Tiranė, historia e nėnė Didarit  84-vjeēarja e apasionuar pas iPad
Tiranė, historia e nėnė Didarit 84-vjeēarja e apasionuar pas iPad
14 Tetor 2012 - 22:32
Metronews
Mini i-Pad i Apple mund të  promovohet më 23 tetor
Mini i-Pad i Apple mund të promovohet më 23 tetor
Share
02 Korrik 2012 - 14:36
Metronews
Apple paguan 60 mln dollarë në Kinë, për emrin iPad
Apple paguan 60 mln dollarë në Kinë, për emrin iPad
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Vettingu, Calavera: Kemi dosjet e gjyqtarėve e prokurorėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/07/2017, Viti VII - NR.169