Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ish-bllok"
12 Shtator 2017 - 18:34
Metronews
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
12 Shtator 2017 - 13:57
Politike
/Basha drekė me ambasadorin e SHBA, Lu
/Basha drekė me ambasadorin e SHBA, Lu
21 Nentor 2016 - 22:22
Aktualitet
Rrėzohen me motor, vdesin fituesi i 'X Factor' dhe miku i tij
Rrėzohen me motor, vdesin fituesi i 'X Factor' dhe miku i tij
18 Tetor 2016 - 16:11
Aktualitet
Grabitja e bankės nė ish-bllok  gjykata liron djalin e Nehat Kullės
Grabitja e bankės nė ish-bllok  gjykata liron djalin e Nehat Kullės
20 Shtator 2016 - 12:41
Aktualitet
Grabitja e bankës në ish-bllok Apeli lë në burg Robert Kullën
Grabitja e bankës në ish-bllok Apeli lë në burg Robert Kullën
Share
11 Shtator 2016 - 13:12
Aktualitet
Sherr dhe grushte nė Bllok, policia shoqėron djemtė e 2 politikanėve
Sherr dhe grushte nė Bllok, policia shoqėron djemtė e 2 politikanėve
31 Gusht 2016 - 19:25
Aktualitet
Kapen 3 grabitėsit e bankės nė Bllok, njėri djali i Nehat Kullės
Kapen 3 grabitėsit e bankės nė Bllok, njėri djali i Nehat Kullės
10 Gusht 2016 - 11:10
Aktualitet
Vjedhja e Bankës,lihet në burg shefi i sigurisë, detyrim paraqitje drejtorit
Vjedhja e Bankës,lihet në burg shefi i sigurisë, detyrim paraqitje drejtorit
Share
10 Gusht 2016 - 08:08
Aktualitet
Grabitja e Bankės nė ish-Bllok  pranė identifikimit tre autorėt 
Grabitja e Bankės nė ish-Bllok  pranė identifikimit tre autorėt 
Pamjet filmike tė njė kamera tė instaluar nė dhomėn e kasafortės sė bankės, janė prova kryesore e policisė dhe prokurorisė sė Tiranės. Filmimet e rregjistruara nga kjo kamera tashmė janė sekuestruar me urdhėr tė prokurorisė. Nisur nga kėto prova, mėsohet se grupi hetimor ka identifikuar si dhe ka ngritur dyshime tek dy persona, tė cilėt pritet tė arrestohen sapo tė kryhen verifikimet e mėtejshme.        
Share
09 Gusht 2016 - 15:56
Aktualitet
Ngjarja e përsëritur/ Vjedhja e bankës një muaj pas supergrabitjes në Rinas
Ngjarja e përsëritur/ Vjedhja e bankës një muaj pas supergrabitjes në Rinas
09 Gusht 2016 - 15:30
Aktualitet
Adriatik Cama, Prokurori i 21 janarit heton vjedhjen e bankës në ish-Bllok
Adriatik Cama, Prokurori i 21 janarit heton vjedhjen e bankës në ish-Bllok
09 Gusht 2016 - 09:34
Aktualitet
Grabitja e Bankës në ish-bllok arrestohen drejtori e shefi i sigurisë
Grabitja e Bankës në ish-bllok arrestohen drejtori e shefi i sigurisë
Share
09 Gusht 2016 - 08:00
Aktualitet
Vjedhja e Bankės kamerat kapin me fytyrė njėrin prej grabitėsve
Vjedhja e Bankės kamerat kapin me fytyrė njėrin prej grabitėsve
Pamjet filmike tė njė kamera tė instaluar nė dhomėn e kasafortės sė bankės, janė prova kryesore e policisė dhe prokurorisė sė Tiranės. Filmimet e rregjistruara nga kjo kamera tashmė janė sekuestruar me urdhėr tė prokurorisė. Sipas burimeve nga policia, nė kėto filmime njėra nga autorėt e vjedhjes duket qartėsisht nė pjesėn e fytyrės, pasi ėshtė kthyer nė pjesėn ballore tė saj.     
30 Korrik 2016 - 10:55
Aktualitet
Drogė pėr klientėt nė Bllok, kapet 28-vjeēari me 40 gram kokainė 
Drogė pėr klientėt nė Bllok, kapet 28-vjeēari me 40 gram kokainė 
Share
25 Prill 2016 - 18:50
Aktualitet
Denoncohet për mashtrim agjencia e emigracionit në ish- Bllok
Denoncohet për mashtrim agjencia e emigracionit në ish- Bllok
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246