Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "izrael"
12 Tetor 2017 - 16:01
Bota
SHBA tėrhiqet nga UNESCO: Ėshtė organizatė anti-Izraelite
SHBA tėrhiqet nga UNESCO: Ėshtė organizatė anti-Izraelite
26 Shtator 2017 - 07:36
Bota
Sulm me armė nė Izrael tre persona tė vdekur 5 tė plagosur
Sulm me armė nė Izrael tre persona tė vdekur 5 tė plagosur
Share
12 Shtator 2017 - 16:27
Aktualitet
Lufta ndaj terrorizmit, efektivët shqiptarë trajnim në Izrael
Lufta ndaj terrorizmit, efektivët shqiptarë trajnim në Izrael
Share
06 Shtator 2017 - 15:39
Aktualitet
​Kryebashkiaku Erion Veliaj nė Samitin e Qyteteve nė Izrael
​Kryebashkiaku Erion Veliaj nė Samitin e Qyteteve nė Izrael
06 Shtator 2017 - 12:58
Sociale
Veliaj nė Samitin e Qyteteve nė Izrael, pėr transformimin e Tiranės
Veliaj nė Samitin e Qyteteve nė Izrael, pėr transformimin e Tiranės
Share
12 Gusht 2017 - 16:39
Bota
Vdes burri më i vjetër në botë në moshën 114 vjeçare në Izrael
Vdes burri më i vjetër në botë në moshën 114 vjeçare në Izrael
06 Gusht 2017 - 23:48
Bota
Izrael, autoritetet paralajmėrojnė mbylljen e televizionit Al Jazeera
Izrael, autoritetet paralajmėrojnė mbylljen e televizionit Al Jazeera
Share
27 Korrik 2017 - 18:35
Bota
Izraeli heq masat e sigurisė pėr hapjen e xhamisė al-Aqsa
Izraeli heq masat e sigurisė pėr hapjen e xhamisė al-Aqsa
Share
26 Korrik 2017 - 21:16
Bota
Australia ndahet në dy pjesë për Izraelin dhe Palestinën
Australia ndahet në dy pjesë për Izraelin dhe Palestinën
19 Korrik 2017 - 21:45
Bota
Netanyahu revoltohet me BE pėr vendbanimet nė Bregun Perėndimor
Netanyahu revoltohet me BE pėr vendbanimet nė Bregun Perėndimor
Share
14 Qershor 2017 - 13:58
Sport
Sulm nė ndeshjen me Izraelin, 9 kosovarė dėgjuan thirrjet e Muhaxherit
Sulm nė ndeshjen me Izraelin, 9 kosovarė dėgjuan thirrjet e Muhaxherit
Share
22 Maj 2017 - 03:40
Bota
Trump viziton Izraelin dhe Palestinėn Bisedime pėr paqe mes dy vendeve
Trump viziton Izraelin dhe Palestinėn Bisedime pėr paqe mes dy vendeve
Share
07 Maj 2017 - 17:53
Bota
Presidenti gjerman në memorialin e Holokaustit: Trishtim dhe turp!
Presidenti gjerman në memorialin e Holokaustit: Trishtim dhe turp!
Share
17 Prill 2017 - 14:14
Bota
Izrael,“Dita e të burgosurve’ mijëra të burgosur palestinezë në grevë urie
Izrael,“Dita e të burgosurve’ mijëra të burgosur palestinezë në grevë urie
Share
05 Prill 2017 - 00:14
Bota
Foto/ Izrael, ndėrtohet muri 1 miliard dollarėsh nė kufi me Rripin e Gazės
Foto/ Izrael, ndėrtohet muri 1 miliard dollarėsh nė kufi me Rripin e Gazės
Share
04 Prill 2017 - 01:00
Bota
Izrael, projekti i ri qė ulė ndikimin e energjisė ruse nė Evropė
Izrael, projekti i ri qė ulė ndikimin e energjisė ruse nė Evropė
Share
25 Mars 2017 - 14:19
Bota
Video/Po kėrkonte lodrėn e humbur ushtarėt izraelitė tmerrojnė fėmijėn
Video/Po kėrkonte lodrėn e humbur ushtarėt izraelitė tmerrojnė fėmijėn
16 Shkurt 2017 - 11:01
Bota
Konflikti Izrael-Palestinë:Trump kërkon pezullimin e vendbanimeve
Konflikti Izrael-Palestinë:Trump kërkon pezullimin e vendbanimeve
Share
08 Shkurt 2017 - 20:54
Ekonomi
Ekonomi takon homologun izraelit: Linjë direkte fluturimi Tiranë-Tel Aviv
Ekonomi takon homologun izraelit: Linjë direkte fluturimi Tiranë-Tel Aviv
Share
07 Shkurt 2017 - 17:50
Ekonomi
Ekonomi në Izrael: Shqipëria një vend që meriton të vizitohet 
Ekonomi në Izrael: Shqipëria një vend që meriton të vizitohet 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/10/2017, Viti VII - NR.248