Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:59 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "izraelit"
12 Gusht 2017 - 16:39
Bota
Vdes burri më i vjetër në botë në moshën 114 vjeçare në Izrael
Vdes burri më i vjetër në botë në moshën 114 vjeçare në Izrael
19 Qershor 2017 - 13:57
Bota
ISIS, frikė nga Izraeli, kėrkon ndjesė pas njė incidenti
ISIS, frikė nga Izraeli, kėrkon ndjesė pas njė incidenti
25 Mars 2017 - 13:40
Aktualitet
Izraeliti: Do zbuloja çimkat që prokuroria i ka vendosur biznesmenit shqiptar
Izraeliti: Do zbuloja çimkat që prokuroria i ka vendosur biznesmenit shqiptar
24 Mars 2017 - 12:04
Aktualitet
Misteri i pajisjes, ja kush ėshtė izraeliti i ndaluar nė Rinas
Misteri i pajisjes, ja kush ėshtė izraeliti i ndaluar nė Rinas
12 Nentor 2016 - 10:07
Sport
Sfida e Shqipërisë ndaj Izraelit 5 arsye pse fiton Shqipëria
Sfida e Shqipërisë ndaj Izraelit 5 arsye pse fiton Shqipëria
Share
21 Shtator 2016 - 14:58
Bota
Një person me thikë tenton të hyjë tek ambasada izraelite në Turqi
Një person me thikë tenton të hyjë tek ambasada izraelite në Turqi
Share
25 Tetor 2015 - 05:52
Bota
Vazhdon dhuna ndërmjet izraelitëve dhe palestinezëve
Vazhdon dhuna ndërmjet izraelitëve dhe palestinezëve
Share
17 Tetor 2015 - 03:14
Bota
Tre palestinezë të vdekur
Tre palestinezë të vdekur
11 Gusht 2015 - 11:42
Bota
Liga Arabe: 11.000 sulme brenda këtij viti nga kolonët izraelitë
Liga Arabe: 11.000 sulme brenda këtij viti nga kolonët izraelitë
Share
03 Korrik 2014 - 12:56
Bota
Shtyhet funerali pėr adoleshentin palestinez tė vrarė, rritet tensioni
Shtyhet funerali pėr adoleshentin palestinez tė vrarė, rritet tensioni
Share
27 Gusht 2013 - 14:25
Politike
Rama: Ja si duhet tė qeverisim qė njerėzit tė na besojnė
Rama: Ja si duhet tė qeverisim qė njerėzit tė na besojnė
16 Mars 2012 - 15:51
Bota
Babai i Gilad: Tė isha palestinez edhe  unė do rrėmbeja njė ushtar izraelit
Babai i Gilad: Tė isha palestinez edhe unė do rrėmbeja njė ushtar izraelit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278