Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "juventus"
18 Shkurt 2018 - 14:37
Sport
Juventus cinik nė derbi, fiton ​1:0 dhe merr kreun provizorisht
Juventus cinik nė derbi, fiton ​1:0 dhe merr kreun provizorisht
Share
13 Shkurt 2018 - 22:37
Sport
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Share
13 Shkurt 2018 - 09:31
Sport
Juventus-Tottenham nis 1/8 e Champions, në fushë edhe City
Juventus-Tottenham nis 1/8 e Champions, në fushë edhe City
Share
10 Shkurt 2018 - 09:18
Sport
Bernarderschi-Higuain, Juventusi mposht Fiorentinën,merr kryesimin
Bernarderschi-Higuain, Juventusi mposht Fiorentinën,merr kryesimin
Share
05 Shkurt 2018 - 11:17
Sport
Napoli ruan kryesimin, goleadë e Juventusit, Barça ngec në derbi
Napoli ruan kryesimin, goleadë e Juventusit, Barça ngec në derbi
Share
31 Janar 2018 - 10:32
Sport
Juvja mund Atalantën dhe prek finalen e Kupës,sonte Milan-Lazio
Juvja mund Atalantën dhe prek finalen e Kupës,sonte Milan-Lazio
Share
23 Janar 2018 - 10:13
Sport
Mjafton Douglas Costa,Juvja mund Genoan, humbet Liverpool
Mjafton Douglas Costa,Juvja mund Genoan, humbet Liverpool
Share
23 Janar 2018 - 08:08
Sport
Balotelli mund të kalojë tek klubi Juventusit në verë
Balotelli mund të kalojë tek klubi Juventusit në verë
Share
22 Janar 2018 - 23:07
Sport
Juventusi mposht Genoan 1-0 arrin në kuotën e 53 pikëve
Juventusi mposht Genoan 1-0 arrin në kuotën e 53 pikëve
Share
08 Janar 2018 - 17:02
Sport
Presidenti i PSG: Për Dybalan do telefonojmë drejtuesit e Juventusit
Presidenti i PSG: Për Dybalan do telefonojmë drejtuesit e Juventusit
Share
20 Dhjetor 2017 - 22:51
Sport
Juve mposht Genoan 2-0, e pret  ​Torino nė ēerekfinalen e Kupės
Juve mposht Genoan 2-0, e pret  ​Torino nė ēerekfinalen e Kupės
Share
17 Dhjetor 2017 - 17:27
Sport
Juventus fiton në Bologna dhe  ngjitet i dyti,Verona fundos Milanin
Juventus fiton në Bologna dhe  ngjitet i dyti,Verona fundos Milanin
Share
11 Dhjetor 2017 - 12:14
Sport
1/8 e Champions, duele tė zjarrta Chelsea-Barcelona e Real - PSG
1/8 e Champions, duele tė zjarrta Chelsea-Barcelona e Real - PSG
Share
10 Dhjetor 2017 - 10:27
Sport
S’ka fitues nė derbin e Italisė, Interi mbetet i pari nė Serinė A
S’ka fitues nė derbin e Italisė, Interi mbetet i pari nė Serinė A
Share
09 Dhjetor 2017 - 11:15
Sport
Ndizet Seria A, sonte në mbrëmje luhet Juventus-Inter
Ndizet Seria A, sonte në mbrëmje luhet Juventus-Inter
Share
02 Dhjetor 2017 - 00:28
Sport
Juve hedh në tapet Napolin Roma bën detyrën ndaj SPAL
Juve hedh në tapet Napolin Roma bën detyrën ndaj SPAL
Share
27 Nentor 2017 - 10:02
Sport
Valencia frenon Barçën, Messit i mohohet gol, fiton Juventus
Valencia frenon Barçën, Messit i mohohet gol, fiton Juventus
Share
22 Nentor 2017 - 22:53
Sport
Barēa-Juve nė paqe, fitojnė Bayern e Chelsea, Bazeli shtang Morinhon
Barēa-Juve nė paqe, fitojnė Bayern e Chelsea, Bazeli shtang Morinhon
Share
10 Nentor 2017 - 06:08
Sport
Thomas Strakosha nė listėn e blerjeve tė Juventus
Thomas Strakosha nė listėn e blerjeve tė Juventus
07 Nentor 2017 - 22:57
Sport
Paulo Dybala ‘tradhton’ ekipin e Juventus, cila është arsyeja
Paulo Dybala ‘tradhton’ ekipin e Juventus, cila është arsyeja
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40