Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "kastriot dervishi"
04 Janar 2018 - 21:37
Dossier
Historiani Dervishi: Ja shqiptarėt me emrat Stalin, Lenin e Marks
Historiani Dervishi: Ja shqiptarėt me emrat Stalin, Lenin e Marks
04 Janar 2018 - 14:10
Aktualitet
Dervishi: Marksat, engelsat, leninat e stalinat e Shqipërisë
Dervishi: Marksat, engelsat, leninat e stalinat e Shqipërisë
17 Dhjetor 2017 - 11:13
Dossier
Dokumenti i rrallė/Edhe nė kohėn  e diktaturės kishte pėrmbytje
Dokumenti i rrallė/Edhe nė kohėn  e diktaturės kishte pėrmbytje
28 Nentor 2017 - 19:15
Dossier
Kastriot Dervishi: E vėrteta mbi dokumentin e pavarėsisė sė Shqipėrisė
Kastriot Dervishi: E vėrteta mbi dokumentin e pavarėsisė sė Shqipėrisė
28 Nentor 2017 - 09:00
Dossier
Viti i parë i pavarësisë, si u festua në Shkodër /FOTO 1913
Viti i parë i pavarësisë, si u festua në Shkodër /FOTO 1913
Share
24 Nentor 2017 - 20:49
Dossier
Foto e re/Kėta janė dy partizanėt qė u puthen nė buzė nė vitin 1944 
Foto e re/Kėta janė dy partizanėt qė u puthen nė buzė nė vitin 1944 
24 Nentor 2017 - 08:37
Dossier
1946/ Dy proceset kryesore kundër teknikëve dhe inxhinierëve të Maliqit
1946/ Dy proceset kryesore kundër teknikëve dhe inxhinierëve të Maliqit
Share
21 Nentor 2017 - 08:26
Dossier
1946/Dekreti i vdekjes pėr grupin e parė tė inxhinierėve tė Maliqit
1946/Dekreti i vdekjes pėr grupin e parė tė inxhinierėve tė Maliqit
16 Nentor 2017 - 20:55
Aktualitet
Masakra nė 1944, Dervishi: Urdhėr i Enverit dhe Todoreviēit
Masakra nė 1944, Dervishi: Urdhėr i Enverit dhe Todoreviēit
08 Nentor 2017 - 18:24
Dossier
Shėnimet e Enverit pėr tufėzimin: Ku janė 224 mijė kokė bagėti?
Shėnimet e Enverit pėr tufėzimin: Ku janė 224 mijė kokė bagėti?
06 Nentor 2017 - 20:36
Dossier
Mbledhja e Byrosë në '80, Enveri- Mehmetit: Lopët do hanë me llogari
Mbledhja e Byrosë në '80, Enveri- Mehmetit: Lopët do hanë me llogari
05 Nentor 2017 - 19:02
Dossier
Kastriot Dervishi: Byroja Politike në luftë me lopët, qengjat e kecat
Kastriot Dervishi: Byroja Politike në luftë me lopët, qengjat e kecat
28 Tetor 2017 - 19:33
Aktualitet
Dervishi:Mish i qenve iu shit shqiptarėve pėr tė kaluar krizėn e urisė
Dervishi:Mish i qenve iu shit shqiptarėve pėr tė kaluar krizėn e urisė
28 Tetor 2017 - 08:16
Dossier
Ja lista e 70 drejtuesve tė parė tė Sigurimit tė Shtetit
Ja lista e 70 drejtuesve tė parė tė Sigurimit tė Shtetit
27 Tetor 2017 - 19:24
Dossier
Kriza e mishit nė 1985, Dervishi: Nė Elbasan hėngrėn qen e mace
Kriza e mishit nė 1985, Dervishi: Nė Elbasan hėngrėn qen e mace
26 Tetor 2017 - 22:03
Dossier
Dokumenti i rrallė/Sa analfabetė kishte nė Partinė Komuniste 
Dokumenti i rrallė/Sa analfabetė kishte nė Partinė Komuniste 
23 Tetor 2017 - 21:34
Dossier
Vizita e Enverit në Jugosllavi dhe dekorimi hero i popujve jugosllavë
Vizita e Enverit në Jugosllavi dhe dekorimi hero i popujve jugosllavë
11 Tetor 2017 - 08:16
Dossier
Gjyqi i deputetėve ’47, 90% i manipuluar, torturat e tmerrshme
Gjyqi i deputetėve ’47, 90% i manipuluar, torturat e tmerrshme
05 Tetor 2017 - 21:39
Dossier
Dervishi: Torturat e përdorura ndaj deputetëve në vitet 1947-1948
Dervishi: Torturat e përdorura ndaj deputetëve në vitet 1947-1948
Share
02 Tetor 2017 - 20:47
Aktualitet
Kastriot Dervishi: Ja 500 armiqtė qė u dėbuan nga Tirana/ LISTA
Kastriot Dervishi: Ja 500 armiqtė qė u dėbuan nga Tirana/ LISTA

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15