Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:55 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kembe"
30 Gusht 2017 - 04:31
Shendetesi
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
Share
11 Maj 2017 - 05:56
Metronews
Tre mënyra natyrale për të shpëtuar përgjithmonë nga era e këmbëve
Tre mënyra natyrale për të shpëtuar përgjithmonë nga era e këmbëve
Share
20 Korrik 2015 - 22:21
Vip
Balotelli 'ruan' këmbët, shkon në qendër tregtare me pajisje me rrota
Balotelli 'ruan' këmbët, shkon në qendër tregtare me pajisje me rrota
Share
14 Korrik 2015 - 19:41
Shendetesi
5 zakone të këqija që i bëjmë çdo ditë dhe rrezikojnë këmbët tona
5 zakone të këqija që i bëjmë çdo ditë dhe rrezikojnë këmbët tona
Share
03 Gusht 2013 - 09:59
Aktualitet
Minatori i Bulqizės: Vagoni me 2 t krom mė kėputi kėmbėn
Minatori i Bulqizės: Vagoni me 2 t krom mė kėputi kėmbėn
Share
24 Korrik 2013 - 11:08
Metronews
Japoni, ja përse shërbejnë këmbët e femrave
Japoni, ja përse shërbejnë këmbët e femrave
Share
12 Korrik 2013 - 12:51
Metronews
Luani kafshon në këmbë adoleshenten, kërkoi që ta puthte
Luani kafshon në këmbë adoleshenten, kërkoi që ta puthte
Share
28 Mars 2013 - 11:03
Bota
Jeruzalem, sot e Enjtja e madhe  Patriarku lau kėmbėt e 12 klerikėve
Jeruzalem, sot e Enjtja e madhe Patriarku lau kėmbėt e 12 klerikėve
Share
21 Mars 2013 - 16:22
Bota
Papa para meshës do kryejë ritin e larjes së këmbëve të burgosurve
Papa para meshës do kryejë ritin e larjes së këmbëve të burgosurve
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246