Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "kompleksi jon"
23 Maj 2017 - 18:52
Politike
Ballanca ‘la’ Avokatin e Popullit pėr hyrjen nė pallatin e Bashės
Ballanca ‘la’ Avokatin e Popullit pėr hyrjen nė pallatin e Bashės
05 Prill 2015 - 07:38
Politike
Ja shkeljet ligjore pėr pallatin  e vjehrrit tė Lulzim Bashės
Ja shkeljet ligjore pėr pallatin  e vjehrrit tė Lulzim Bashės
04 Prill 2015 - 20:52
Aktualitet
Prokuroria Vlorė, pallati i vjerrit tė Bashės:20 vite burg pėr 6 punonjės
Prokuroria Vlorė, pallati i vjerrit tė Bashės:20 vite burg pėr 6 punonjės
23 Qershor 2014 - 16:15
Lajme tė mira
VIDEOLAJM/ Shpëtim Gjika: C'era una volta...kompleksi "JON"
VIDEOLAJM/ Shpëtim Gjika: C'era una volta...kompleksi "JON"
Share
22 Qershor 2014 - 10:05
Aktualitet
Kompleksi “Jon”, prokuroria tetë zyrtarë të pandehur
Kompleksi “Jon”, prokuroria tetë zyrtarë të pandehur
22 Qershor 2014 - 09:00
Aktualitet
"Klani" qė ndėrtoi "Jon"-in e Bashės, kallėzoi kreun e INUK
"Klani" qė ndėrtoi "Jon"-in e Bashės, kallėzoi kreun e INUK
21 Qershor 2014 - 19:03
Aktualitet
Vlorė, Prokuroria mbyll hetimet pėr kompleksin ‘Jon’ dosja nė gjykatė
Vlorė, Prokuroria mbyll hetimet pėr kompleksin ‘Jon’ dosja nė gjykatė
17 Dhjetor 2013 - 20:34
Aktualitet
Çështja Gjika, pritet transferimi i dosjes nga Vlora në Tiranë
Çështja Gjika, pritet transferimi i dosjes nga Vlora në Tiranë
17 Dhjetor 2013 - 12:36
Aktualitet
Vlorė, shkatėrrohet kompleksi 'Jon' 15 ditė pėr heqjen e inerteve
Vlorė, shkatėrrohet kompleksi 'Jon' 15 ditė pėr heqjen e inerteve
16 Dhjetor 2013 - 14:32
Aktualitet
Vlorė, INUK nė ditėn e tretė tė prishjes sė Kompleksit "Jon"
Vlorė, INUK nė ditėn e tretė tė prishjes sė Kompleksit "Jon"
15 Dhjetor 2013 - 09:58
Aktualitet
Kompleksi "Jon", gjithė natėn dhe sot vijon puna pėr shembjen
Kompleksi "Jon", gjithė natėn dhe sot vijon puna pėr shembjen
14 Dhjetor 2013 - 20:17
Aktualitet
Tahiri: Prokuroria të hetojë 'Jon'-in të dëshmojë edhe Berisha
Tahiri: Prokuroria të hetojë 'Jon'-in të dëshmojë edhe Berisha
14 Dhjetor 2013 - 16:51
Politike
Berisha: Të ngrihemi kundër Edvinit, këtij të sëmurë psikik 
Berisha: Të ngrihemi kundër Edvinit, këtij të sëmurë psikik 
14 Dhjetor 2013 - 16:38
Aktualitet
Vlorė "gjunjėzohet" kompleksi "Jon", u pėrdorėn 400 kg tritol
Vlorė "gjunjėzohet" kompleksi "Jon", u pėrdorėn 400 kg tritol
13 Dhjetor 2013 - 14:59
Aktualitet
Vlorė, nesėr kufizohet lėvizja do shembet kompleksi "Jon"
Vlorė, nesėr kufizohet lėvizja do shembet kompleksi "Jon"
12 Dhjetor 2013 - 07:42
Aktualitet
Kompleksi Jon, vendoset tritoli nė katin e parė, tė dielėn shpėrthimi
Kompleksi Jon, vendoset tritoli nė katin e parė, tė dielėn shpėrthimi
10 Dhjetor 2013 - 12:43
Aktualitet
Vlorė, vazhdon hapja e 1500 gropave nė kompleksin Jon
Vlorė, vazhdon hapja e 1500 gropave nė kompleksin Jon
10 Dhjetor 2013 - 05:21
Aktualitet
Kompleksi “Jon”, dyert e dritaret pėr shkollat
Kompleksi “Jon”, dyert e dritaret pėr shkollat
Share
08 Dhjetor 2013 - 07:27
Aktualitet
INUK dhe xhenjot, 5 ditė afat pėr tė minuar 3 katet e para tė pallatit
INUK dhe xhenjot, 5 ditė afat pėr tė minuar 3 katet e para tė pallatit
Share
07 Dhjetor 2013 - 21:22
Aktualitet
Tahiri në Vlorë, inspekton shembjen e kompleksit "Jon" nga INUK
Tahiri në Vlorë, inspekton shembjen e kompleksit "Jon" nga INUK

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40