Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "konflikti"
20 Tetor 2017 - 14:40
Aktualitet
Konflikti pėr parkimin, njė person arrestohet, 1 nė kėrkim nė Tiranė
Konflikti pėr parkimin, njė person arrestohet, 1 nė kėrkim nė Tiranė
Share
16 Shtator 2017 - 08:07
Aktualitet
Fėmijėt u pajtuan nė shkollė,  prindėrit konfliktohen me armė
Fėmijėt u pajtuan nė shkollė,  prindėrit konfliktohen me armė
12 Gusht 2017 - 19:12
Bota
​Konflikti SHBA- Korea e Veriut Kina: Mos pėrkeqėsoni situatėn
​Konflikti SHBA- Korea e Veriut Kina: Mos pėrkeqėsoni situatėn
Share
11 Gusht 2017 - 22:20
Bota
Konflikti mes ​SHBA e Koresë së Veriut, Merkel: Jo zgjidhje ushtarake
Konflikti mes ​SHBA e Koresë së Veriut, Merkel: Jo zgjidhje ushtarake
Share
08 Maj 2017 - 16:11
Aktualitet
Tiranė, konflikti nė familje, pėr 24 orė, 6 burra dhunojnė gratė
Tiranė, konflikti nė familje, pėr 24 orė, 6 burra dhunojnė gratė
Share
01 Shkurt 2017 - 03:13
Bota
Ukrainë, OKB-ja paralajmëron përkeqësimin e konfliktit
Ukrainë, OKB-ja paralajmëron përkeqësimin e konfliktit
Share
17 Janar 2017 - 02:21
Bota
OKB: 10 mijë persona kanë humbur jetën në konfliktin e Jemenit
OKB: 10 mijë persona kanë humbur jetën në konfliktin e Jemenit
Share
17 Janar 2017 - 02:01
Kosova
BE, Mogherini: Kosova dhe Serbia të evitojnë konfliktin
BE, Mogherini: Kosova dhe Serbia të evitojnë konfliktin
Share
22 Tetor 2016 - 07:33
Aktualitet
Familjarėt keqkuptojnė pretencėn prokurori: Kėrkova maksimalin
Familjarėt keqkuptojnė pretencėn prokurori: Kėrkova maksimalin
Share
10 Tetor 2016 - 10:23
Aktualitet
Konflikti me armė pas sherrit nė FB kapen autorėt,nė kėrkim dy tė tjerė
Konflikti me armė pas sherrit nė FB kapen autorėt,nė kėrkim dy tė tjerė
Share
24 Gusht 2016 - 07:09
Politike
Dy drafte për Vettingun, rikthehet konflikti mes PD dhe SHBA-BE 
Dy drafte për Vettingun, rikthehet konflikti mes PD dhe SHBA-BE 
Share
25 Korrik 2016 - 20:26
Aktualitet
E kallėzoi nė polici, miku i Shullazit dhunon,kanos e plagos 21-vjeēarin
E kallėzoi nė polici, miku i Shullazit dhunon,kanos e plagos 21-vjeēarin
Share
20 Qershor 2016 - 10:42
Aktualitet
Efektivi i policisė:Deputeti Prenga u pėrplas me Calėt edhe nė spital
Efektivi i policisė:Deputeti Prenga u pėrplas me Calėt edhe nė spital
Share
17 Qershor 2016 - 09:40
Aktualitet
Dibër, godet me grusht prokurorin për parkimin, kapet roja i gjykatës
Dibër, godet me grusht prokurorin për parkimin, kapet roja i gjykatës
Share
13 Qershor 2016 - 08:48
Aktualitet
Kurbin, konfliktohen komshinjtė policia parandalon vrasjen nė Adriatik
Kurbin, konfliktohen komshinjtė policia parandalon vrasjen nė Adriatik
Share
25 Maj 2016 - 07:57
Aktualitet
Tiranė, burri gruas: Do tė tė hedh nga kati i 10, do tė tė therr si kec
Tiranė, burri gruas: Do tė tė hedh nga kati i 10, do tė tė therr si kec
23 Prill 2016 - 17:39
Aktualitet
Lirohet pas 5 orėsh shoqėrimi nė polici biznesmeni Neranxi
Lirohet pas 5 orėsh shoqėrimi nė polici biznesmeni Neranxi
03 Prill 2016 - 09:56
Aktualitet
Konfliktohen komshinjtė, policia parandalon njė vrasje nė Laē
Konfliktohen komshinjtė, policia parandalon njė vrasje nė Laē
Share
02 Mars 2016 - 18:28
Aktualitet
U konfliktua me Kaprin, Manjani procedim disiplinor përmbaruesit
U konfliktua me Kaprin, Manjani procedim disiplinor përmbaruesit
25 Shkurt 2016 - 15:33
Aktualitet
Konflikti mes fiseve nė Mamurras kapet Tom Mamli, njėri nga autorėt
Konflikti mes fiseve nė Mamurras kapet Tom Mamli, njėri nga autorėt
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298