Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "korce"
23 Korrik 2017 - 10:47
Aktualitet
​Korēė, digjen gjatė natės katėr banesa, nuk ka tė lėnduar
​Korēė, digjen gjatė natės katėr banesa, nuk ka tė lėnduar
21 Korrik 2017 - 13:33
Aktualitet
Korēė, digjen 2 banesa, dyshohet zjarrėvenie e qėllimshme
Korēė, digjen 2 banesa, dyshohet zjarrėvenie e qėllimshme
Share
20 Korrik 2017 - 17:21
Kulture
Jazz nė Korcė,artistja austriake mrekullohet nga qyteti e njerėzit
Jazz nė Korcė,artistja austriake mrekullohet nga qyteti e njerėzit
Share
16 Korrik 2017 - 21:09
Aktualitet
Aksident nė Korēė, pėrplasen tre automjete, s’ka tė lėnduar
Aksident nė Korēė, pėrplasen tre automjete, s’ka tė lėnduar
Share
11 Korrik 2017 - 17:35
Aktualitet
Korēė, asgjėsohen 120 bimė drogė, po punohet pėr kapjen e autorėve
Korēė, asgjėsohen 120 bimė drogė, po punohet pėr kapjen e autorėve
Share
07 Korrik 2017 - 16:51
Aktualitet
Tenton tė vjedhė karburantin e makinave tė TAP, nė pranga roja
Tenton tė vjedhė karburantin e makinave tė TAP, nė pranga roja
07 Korrik 2017 - 13:41
Aktualitet
Kanabisi nė Korēė, kryepleqtė: Kemi shumė pėrgjegjėsi dhe paga qesharake
Kanabisi nė Korēė, kryepleqtė: Kemi shumė pėrgjegjėsi dhe paga qesharake
Share
06 Korrik 2017 - 12:57
Aktualitet
Korēė, trafik-ndarėsja pėrshkon tejpėrtej makinėn, rėndė shoferi
Korēė, trafik-ndarėsja pėrshkon tejpėrtej makinėn, rėndė shoferi
Share
03 Korrik 2017 - 15:16
Aktualitet
Proçedohet inspektori i pyjeve në Korçë, ja pse akuzohet
Proçedohet inspektori i pyjeve në Korçë, ja pse akuzohet
Share
30 Qershor 2017 - 13:50
Aktualitet
Korēė, parandalohet vetėvrasja e 15 vjeēares, luante 'Balena Blu'
Korēė, parandalohet vetėvrasja e 15 vjeēares, luante 'Balena Blu'
28 Qershor 2017 - 15:47
Aktualitet
Korēė, 55 vjeēarja pėrplaset nga karroca me kalė, rėndė pė jetėn
Korēė, 55 vjeēarja pėrplaset nga karroca me kalė, rėndė pė jetėn
Share
28 Qershor 2017 - 15:42
Aktualitet
Korçë, vjedh 90 vjeçaren, arrestohet 40 vjeçari
Korçë, vjedh 90 vjeçaren, arrestohet 40 vjeçari
Share
28 Qershor 2017 - 07:42
Politike
LIBRA e Blushit zhgėnjen nė Dardhė merr vetėm 8 vota
LIBRA e Blushit zhgėnjen nė Dardhė merr vetėm 8 vota
Share
27 Qershor 2017 - 21:47
Aktualitet
Korēė, automjeti pėrplas kėmbėsorin, humb jetėn
Korēė, automjeti pėrplas kėmbėsorin, humb jetėn
Share
25 Qershor 2017 - 20:57
Politike
​Korçë, arrestohet anëtari i një QV, votoi dy herë 
​Korçë, arrestohet anëtari i një QV, votoi dy herë 
Share
25 Qershor 2017 - 16:44
Politike
Votoi dy herė, arrestohet komisioneri i LSI nė Korēė
Votoi dy herė, arrestohet komisioneri i LSI nė Korēė
25 Qershor 2017 - 01:20
Politike
​Kandidati  për deputet denoncon me emra blerjen e votës në Korçë
​Kandidati  për deputet denoncon me emra blerjen e votës në Korçë
25 Qershor 2017 - 00:13
Aktualitet
​Korēė, vetėvritet polici nė Qendrėn e Votimit nė Dishnicė
​Korēė, vetėvritet polici nė Qendrėn e Votimit nė Dishnicė
23 Qershor 2017 - 16:41
Aktualitet
Korēė, 5 tė arrestuar, 25 kg drogė dhe falsifikim dokumentesh
Korēė, 5 tė arrestuar, 25 kg drogė dhe falsifikim dokumentesh
23 Qershor 2017 - 13:51
Politike
Korēė, MAS:Shkelje nė ndihmėn ekonomike, mugon lista e pėrfituesve
Korēė, MAS:Shkelje nė ndihmėn ekonomike, mugon lista e pėrfituesve
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/07/2017, Viti VII - NR.172