Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kore e veriut"
15 Gusht 2017 - 23:59
Bota
Michael Elleman: Kush e furnizon Phenianin me motorë raketash?
Michael Elleman: Kush e furnizon Phenianin me motorë raketash?
Share
15 Gusht 2017 - 03:01
Bota
Kim Jong:Do tė vėzhgoj veprimet e SHBA para se tė vendos pėr sulmin
Kim Jong:Do tė vėzhgoj veprimet e SHBA para se tė vendos pėr sulmin
Share
14 Gusht 2017 - 23:51
Bota
​Mattis e Tillerson: SHBA nuk synon ndryshimin e regjimit në K. Veriut
​Mattis e Tillerson: SHBA nuk synon ndryshimin e regjimit në K. Veriut
Share
13 Gusht 2017 - 13:30
Bota
Kërcënimi për bombardim të Guamit, Japonia pozicionon ushtrinë
Kërcënimi për bombardim të Guamit, Japonia pozicionon ushtrinë
Share
12 Gusht 2017 - 19:12
Bota
​Konflikti SHBA- Korea e Veriut Kina: Mos pėrkeqėsoni situatėn
​Konflikti SHBA- Korea e Veriut Kina: Mos pėrkeqėsoni situatėn
Share
12 Gusht 2017 - 14:11
Bota
Tensionet SHBA- Kore e Veriut Kina thirrje pėr ulje tė tensioneve
Tensionet SHBA- Kore e Veriut Kina thirrje pėr ulje tė tensioneve
Share
10 Gusht 2017 - 22:38
Bota
Kryeministri australian: Konflikti  me Korenë e Veriut, shkatërrimtar
Kryeministri australian: Konflikti  me Korenë e Veriut, shkatërrimtar
Share
10 Gusht 2017 - 02:49
Bota
Pheniani premton: Plani pėr sulmin  mbi Guam, gati nė mes tė gushtit
Pheniani premton: Plani pėr sulmin  mbi Guam, gati nė mes tė gushtit
09 Gusht 2017 - 03:54
Bota
Pheniani pėrgjigjet flakė pėr flakė “Do sulmojmė bazėn amerikane”
Pheniani pėrgjigjet flakė pėr flakė “Do sulmojmė bazėn amerikane”
Share
09 Gusht 2017 - 00:37
Bota
​Pheniani gati mbushjet bërthamore Trump: Do përballeni me zjarrin
​Pheniani gati mbushjet bërthamore Trump: Do përballeni me zjarrin
Share
02 Gusht 2017 - 04:59
Bota
SHBA,Tillerson i drejtohet Phenianit "Nuk jemi armiku juaj, duam dialog"
SHBA,Tillerson i drejtohet Phenianit "Nuk jemi armiku juaj, duam dialog"
Share
29 Korrik 2017 - 01:27
Bota
Kore e Veriut, Pheniani kryen tjetër test me raketë ndërkontinentale
Kore e Veriut, Pheniani kryen tjetër test me raketë ndërkontinentale
Share
26 Korrik 2017 - 03:19
Bota
Pheniani paralajmëron testimin e një tjetër rakete ndërkombëtare
Pheniani paralajmëron testimin e një tjetër rakete ndërkombëtare
Share
10 Korrik 2017 - 04:20
Bota
OKB, Haley: SHBA presion Kinės  pėr sanksione mbi Korenė e Veriut
OKB, Haley: SHBA presion Kinės  pėr sanksione mbi Korenė e Veriut
Share
06 Korrik 2017 - 04:37
Bota
Kėrcėnimi nga Peniani,​SHBA:Gati tė pėrdorim forcėn ushtarake
Kėrcėnimi nga Peniani,​SHBA:Gati tė pėrdorim forcėn ushtarake
Share
05 Korrik 2017 - 02:36
Bota
​BE, Sanksione tė reja kundėr Koresė sė Veriut, pas testit raketor
​BE, Sanksione tė reja kundėr Koresė sė Veriut, pas testit raketor
Share
05 Korrik 2017 - 01:50
Bota
​Përgjigje Koresë së Veriut? SHBA kërkon mbledhje urgjente
​Përgjigje Koresë së Veriut? SHBA kërkon mbledhje urgjente
Share
05 Korrik 2017 - 00:45
Bota
Miqėsia Kinė-Rusi, Kėrkesa pėr Korenė e Veriut dhe SHBA-tė
Miqėsia Kinė-Rusi, Kėrkesa pėr Korenė e Veriut dhe SHBA-tė
Share
04 Korrik 2017 - 05:45
Bota
Koreja e Veriut teston njė raketė  balistike, pėrfundon nė ujėrat japoneze
Koreja e Veriut teston njė raketė  balistike, pėrfundon nė ujėrat japoneze
30 Qershor 2017 - 23:34
Bota
Trump: Epoka e durimit përballë regjimit të Phenianit ka përfunduar
Trump: Epoka e durimit përballë regjimit të Phenianit ka përfunduar

Rezultate të tjera


Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Intervista/17 vjeēarja shqiptare hap shoqatė bamirėsie online
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 18/08/2017, Viti VII - NR.194