Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "kryeprokurori i ri"
19 Dhjetor 2017 - 13:13
Politike
Basha i 'pėrgjigjet' Lu:Nė SHBA  do ishte rrėzuar njė qeveri krimi
Basha i 'pėrgjigjet' Lu:Nė SHBA  do ishte rrėzuar njė qeveri krimi
18 Dhjetor 2017 - 13:04
Politike
Ish-Presidenti Nishani:Qeveria futi vendin në kaos,situatë e rrezikshme
Ish-Presidenti Nishani:Qeveria futi vendin në kaos,situatë e rrezikshme
18 Dhjetor 2017 - 08:24
Politike
Sot seanca e fundit e 2017,Kuvendi voton për Kryeprokurorin e ri
Sot seanca e fundit e 2017,Kuvendi voton për Kryeprokurorin e ri
Share
17 Dhjetor 2017 - 07:56
Politike
Ja sa ditė do tė qėndrojė nė detyrė kryeprokurori i ri
Ja sa ditė do tė qėndrojė nė detyrė kryeprokurori i ri
Share
16 Dhjetor 2017 - 17:02
Politike
Kryeprokurori,Vasili:Rama dhe diplomatėt shkelin mbi 'Venecian'
Kryeprokurori,Vasili:Rama dhe diplomatėt shkelin mbi 'Venecian'
11 Dhjetor 2017 - 11:36
Aktualitet
Kryeprokurori,LSI jep alarmin,Vasili: Shteti në rrezik,ligjet copë-copë
Kryeprokurori,LSI jep alarmin,Vasili: Shteti në rrezik,ligjet copë-copë
Share
11 Dhjetor 2017 - 09:16
Politike
Kryeprokurori,Manja:Vetingu jo kusht,Kuvendi tė zgjidhė ngėrēin
Kryeprokurori,Manja:Vetingu jo kusht,Kuvendi tė zgjidhė ngėrēin
10 Dhjetor 2017 - 08:43
Politike
Pengesa e radhės/Testi i fortė qė duhet tė kalojė kryeprokurori i ri
Pengesa e radhės/Testi i fortė qė duhet tė kalojė kryeprokurori i ri
Share
08 Dhjetor 2017 - 12:10
Aktualitet
Hapet gara pėr kryeprokurorin. Kandidatėt, 4 ditė afat pėr dosjet
Hapet gara pėr kryeprokurorin. Kandidatėt, 4 ditė afat pėr dosjet
Share
08 Dhjetor 2017 - 08:30
Politike
Deputeti i PS:Ja kur largohet Llalla, për 5 ditë emrat e kandidatëve
Deputeti i PS:Ja kur largohet Llalla, për 5 ditë emrat e kandidatëve
Share
07 Dhjetor 2017 - 17:25
Politike
Basha sėrish kundėr tė gjithėve, refuzon paktin me Edi Ramėn   
Basha sėrish kundėr tė gjithėve, refuzon paktin me Edi Ramėn  
07 Dhjetor 2017 - 14:17
Politike
LSI sulmon SHBA-BE, Vasili: Nuk mund tė sillen si pushtues!
LSI sulmon SHBA-BE, Vasili: Nuk mund tė sillen si pushtues!
07 Dhjetor 2017 - 13:13
Politike
Sqarimi i plotë i BE: Ja pse duhet të zgjidhet një prokuror i përkohshëm
Sqarimi i plotë i BE: Ja pse duhet të zgjidhet një prokuror i përkohshëm
07 Dhjetor 2017 - 12:33
Politike
SHBA: Llalla ikėn sot. Kuvendi tė zgjedhė Kryeprokurorin e ri
SHBA: Llalla ikėn sot. Kuvendi tė zgjedhė Kryeprokurorin e ri
07 Dhjetor 2017 - 11:56
Politike
Kryeprokurori,PS hap procesin PD-LSI ikin: Po minoni vendin
Kryeprokurori,PS hap procesin PD-LSI ikin: Po minoni vendin
07 Dhjetor 2017 - 08:46
Politike
Sot beteja pėr kryeprokurorin Basha i pėrgjigjet Ramės
Sot beteja pėr kryeprokurorin Basha i pėrgjigjet Ramės
05 Dhjetor 2017 - 11:17
Politike
Edhe Manja konfirmon:Mandati i Llallės mbaron mė 7 dhjetor
Edhe Manja konfirmon:Mandati i Llallės mbaron mė 7 dhjetor

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15