Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kujdes"
03 Tetor 2017 - 02:48
Metronews
Njihuni me 'gjyshin' që ka 12 vjet që kujdeset për foshnjat në spital
Njihuni me 'gjyshin' që ka 12 vjet që kujdeset për foshnjat në spital
Share
19 Gusht 2017 - 05:49
Shendetesi
Ilaē natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pėr trurin, mos e humbisni
Ilaē natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pėr trurin, mos e humbisni
18 Gusht 2017 - 00:34
Metronews
VD/ Kujdes, mbajeni mendje tek rruga, se mund tė thyeni shtyllat
VD/ Kujdes, mbajeni mendje tek rruga, se mund tė thyeni shtyllat
Share
17 Gusht 2017 - 05:17
Metronews
Kujdes para se të filloni punë, sigurohuni se ku po futeni
Kujdes para se të filloni punë, sigurohuni se ku po futeni
Share
08 Gusht 2017 - 02:59
Metronews
Pesë këshilla për tu mbrojtur nga infeksionet gjatë muajve të verës
Pesë këshilla për tu mbrojtur nga infeksionet gjatë muajve të verës
Share
07 Gusht 2017 - 01:15
Shendetesi
Rreziku që vjen nga nishanet gjatë muajve të nxehtë të verës
Rreziku që vjen nga nishanet gjatë muajve të nxehtë të verës
Share
05 Gusht 2017 - 20:38
Metronews
​Kujdes, nga infeksionet rrezikoni të mbeteni edhe pa fëmijë
​Kujdes, nga infeksionet rrezikoni të mbeteni edhe pa fëmijë
Share
03 Gusht 2017 - 01:56
Metronews
Kujdes, këto janë rreziqet që ju kanosen në stinën e verës 
Kujdes, këto janë rreziqet që ju kanosen në stinën e verës 
Share
03 Korrik 2017 - 00:34
Metronews
Nëse doni të ngadalësoni plakjen hiqni dorë nga këto tre zakone 
Nëse doni të ngadalësoni plakjen hiqni dorë nga këto tre zakone 
Share
30 Qershor 2017 - 03:41
Shendetesi
​Kėtė pije e konsumojmė tė gjithė por mjekėt e ndalojnė kategorikisht
​Kėtė pije e konsumojmė tė gjithė por mjekėt e ndalojnė kategorikisht
Share
28 Qershor 2017 - 05:40
Shendetesi
Vuani nga Bajamet? Ja kujdesi që duhet treguar gjatë verës
Vuani nga Bajamet? Ja kujdesi që duhet treguar gjatë verës
Share
20 Qershor 2017 - 06:00
Shendetesi
Shenja që ju tregon se shalqinjtë janë të stimuluar me hormone
Shenja që ju tregon se shalqinjtë janë të stimuluar me hormone
13 Qershor 2017 - 00:40
Shendetesi
Mjekët japin alarmin. Kujdes me përdorimin e letrës së aluminit 
Mjekët japin alarmin. Kujdes me përdorimin e letrës së aluminit 
Share
09 Qershor 2017 - 00:35
Shendetesi
​Ja shenjat qė tregojnė se po e teproni me konsumin e sheqerit
​Ja shenjat qė tregojnė se po e teproni me konsumin e sheqerit
Share
06 Qershor 2017 - 03:59
Metronews
​Femra, kujdes nga "çunat e mamit" 3 fakte për të shmangur lidhjet me ta
​Femra, kujdes nga "çunat e mamit" 3 fakte për të shmangur lidhjet me ta
Share
31 Maj 2017 - 05:41
Metronews
Peroksid Hidrogjeni. Elementi kimik qė duhet ta keni nė shtėpi patjetėr
Peroksid Hidrogjeni. Elementi kimik qė duhet ta keni nė shtėpi patjetėr
29 Maj 2017 - 04:05
Shendetesi
Kujdes me gjumin. Studimi: Orėt e pakta janė rrezik vdekjeje
Kujdes me gjumin. Studimi: Orėt e pakta janė rrezik vdekjeje
Share
26 Maj 2017 - 05:41
Metronews
Disa veprime qė nuk duhet ti bėni nė punė, ndryshe do humbisni respektin
Disa veprime qė nuk duhet ti bėni nė punė, ndryshe do humbisni respektin
22 Maj 2017 - 02:43
Shendetesi
Kėshilla nė lidhje me ushqimet tė cilat dėmtojnė ose mbrojnė dhėmbėt tuaj
Kėshilla nė lidhje me ushqimet tė cilat dėmtojnė ose mbrojnė dhėmbėt tuaj
Share
14 Maj 2017 - 23:46
Shendetesi
Mjeku i vetvetes. Si tė shėroni nė shtėpi dėmtimet mė tė shpeshta
Mjeku i vetvetes. Si tė shėroni nė shtėpi dėmtimet mė tė shpeshta
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246