Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kukes"
17 Tetor 2017 - 09:26
Aktualitet
Mjegulla ‘pushton’ Kukėsin, vėshtirėsohet qarkullimi nė rrugė
Mjegulla ‘pushton’ Kukėsin, vėshtirėsohet qarkullimi nė rrugė
Share
11 Tetor 2017 - 17:40
Sport
Zbardhet projekti/Kukësi me stadium modern, kushton 3.5 mln €
Zbardhet projekti/Kukësi me stadium modern, kushton 3.5 mln €
07 Tetor 2017 - 18:47
Aktualitet
Pas Lezhės tronditet dhe Kukėsi, aksident me 2 tė vdekur,1 rėndė
Pas Lezhės tronditet dhe Kukėsi, aksident me 2 tė vdekur,1 rėndė
07 Tetor 2017 - 08:21
Aktualitet
Nisin reshjet e borės, zbardhet veriu e verilindja e vendit/VIDEO
Nisin reshjet e borės, zbardhet veriu e verilindja e vendit/VIDEO
Share
06 Tetor 2017 - 21:18
Aktualitet
Kukėsi pushtohet nga moti i keq  pritet borė nė zonat malore
Kukėsi pushtohet nga moti i keq  pritet borė nė zonat malore
24 Shtator 2017 - 11:24
Sociale
​Nga Prizreni pėr nė Kukės me pajton pėr tė marrė nusen/Foto
​Nga Prizreni pėr nė Kukės me pajton pėr tė marrė nusen/Foto
Share
22 Shtator 2017 - 11:12
Aktualitet
Shkodra "mbi biēikleta", nė Kukės s'ndalen makinat nė rrugėt kryesore
Shkodra "mbi biēikleta", nė Kukės s'ndalen makinat nė rrugėt kryesore
22 Shtator 2017 - 08:38
Aktualitet
Troket dimri, nė Kukės bien reshjet e para tė borės/FOTO
Troket dimri, nė Kukės bien reshjet e para tė borės/FOTO
Share
20 Shtator 2017 - 09:26
Aktualitet
Kukës, e zhdukur prej 17 ditësh gjendet e varur e mitura
Kukës, e zhdukur prej 17 ditësh gjendet e varur e mitura
Share
16 Shtator 2017 - 10:14
Aktualitet
Kukės, kanos me armė 48- vjeēarin, arrestohet i moshuari
Kukės, kanos me armė 48- vjeēarin, arrestohet i moshuari
Share
13 Shtator 2017 - 12:32
Sociale
Kukės,2 muaj pa ndihmė ekonomike para borxhė pėr tekstet e fėmijėve
Kukės,2 muaj pa ndihmė ekonomike para borxhė pėr tekstet e fėmijėve
Share
12 Shtator 2017 - 14:24
Sociale
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Share
31 Gusht 2017 - 17:40
Aktualitet
Kukės, familjet nė nevojė prej dy muajsh pa ndihmė ekonomike
Kukės, familjet nė nevojė prej dy muajsh pa ndihmė ekonomike
Share
30 Gusht 2017 - 14:04
Aktualitet
Kukės, asgjesohen 190 bimė kanabis procedohet kryeplaku i fshatit
Kukės, asgjesohen 190 bimė kanabis procedohet kryeplaku i fshatit
Share
24 Gusht 2017 - 16:55
Aktualitet
Kukės, fshatrat e pėrmbytur nga Fierza,thatėsira i nxjerr gėrmadhat
Kukės, fshatrat e pėrmbytur nga Fierza,thatėsira i nxjerr gėrmadhat
24 Gusht 2017 - 16:06
Aktualitet
Kukės,vdes nė gurore punėtori arrestohet administratori firmės
Kukės,vdes nė gurore punėtori arrestohet administratori firmės
Share
24 Gusht 2017 - 10:12
Aktualitet
Rruga Kombit,nuk ndihej mirė gjatė udhėtimit,policia ndihmon qytetarin
Rruga Kombit,nuk ndihej mirė gjatė udhėtimit,policia ndihmon qytetarin
18 Gusht 2017 - 11:50
Aktualitet
Kukës, penguan punimet e ujësjellësit, arrestohen 2 persona
Kukës, penguan punimet e ujësjellësit, arrestohen 2 persona
Share
17 Gusht 2017 - 13:42
Aktualitet
Kukės, kėrkohej nga Turqia  arrestohet nė Morinė kosovari
Kukės, kėrkohej nga Turqia  arrestohet nė Morinė kosovari
15 Gusht 2017 - 21:32
Aktualitet
Merr mbiemrin e nuses për të shkuar në Angli, dy familjet në sherr
Merr mbiemrin e nuses për të shkuar në Angli, dy familjet në sherr

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246