Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "kura"
13 Janar 2018 - 09:06
Shendetesi
Shkencëtarët kanadezë gjejnë kurën për kancerin e gjirit
Shkencëtarët kanadezë gjejnë kurën për kancerin e gjirit
20 Dhjetor 2017 - 20:05
Lajme tė mira
Kura mjekësore me Mëllagë një sekret për shëndetin
Kura mjekësore me Mëllagë një sekret për shëndetin
Share
08 Tetor 2017 - 14:36
Shendetesi
Problemet me nervin shiatik? Ja disa kura natyrale me rëndësi
Problemet me nervin shiatik? Ja disa kura natyrale me rëndësi
Share
22 Qershor 2016 - 18:43
Shendetesi
Vajza (dhe djem), ja cila është  KURA kryesore kundër depresionit
Vajza (dhe djem), ja cila është  KURA kryesore kundër depresionit
13 Qershor 2015 - 08:06
Shendetesi
"Shėndeti"/ Anemia, kura  simptomat e trajtimi i sėmundjes
"Shėndeti"/ Anemia, kura  simptomat e trajtimi i sėmundjes
15 Janar 2014 - 05:20
Aktualitet
Kurimi gabimisht me tumor pacientja padit dy mjekët
Kurimi gabimisht me tumor pacientja padit dy mjekët
Share
06 Nentor 2013 - 17:12
Vip
Kura për jetëgjatësi sipas Campbell
Kura për jetëgjatësi sipas Campbell
Share
22 Tetor 2013 - 17:36
Lajme tė mira
Kura për rënien e flokëve, shkencëtarët rrisin flokë njeriu në laborator
Kura për rënien e flokëve, shkencëtarët rrisin flokë njeriu në laborator
Share
10 Shtator 2013 - 13:59
Lajme tė mira
"Pavlov Poke", kura më e re për personat me varësi nga Facebook
"Pavlov Poke", kura më e re për personat me varësi nga Facebook
Share
22 Maj 2013 - 14:08
Shendetesi
Takikardia, shenjat dhe parandalimi i saj
Takikardia, shenjat dhe parandalimi i saj
21 Shkurt 2013 - 06:55
Shendetesi
Gurët e tëmthit, shenjat dhe kurimi
Gurët e tëmthit, shenjat dhe kurimi
03 Dhjetor 2012 - 14:36
Shendetesi
Gjashtë kurat që mbajnë larg gripin
Gjashtë kurat që mbajnë larg gripin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16