Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kuvend"
22 Shtator 2017 - 07:27
Aktualitet
Stafi i Vetingut/Dy njėsitė e posaēme qė do godasin gjyqtarėt 
Stafi i Vetingut/Dy njėsitė e posaēme qė do godasin gjyqtarėt 
Share
21 Shtator 2017 - 15:58
Aktualitet
Zbardhen dokumentet, organet e Vettingut kėrkojnė staf e fonde 
Zbardhen dokumentet, organet e Vettingut kėrkojnė staf e fonde 
17 Shtator 2017 - 11:09
Politike
Qeveria rikthen nė Kuvend ligjin pėr importin e mbetjeve
Qeveria rikthen nė Kuvend ligjin pėr importin e mbetjeve
14 Shtator 2017 - 11:33
Politike
Kuvendi miraton komisionet parlamentare nga PS-PD-LSI
Kuvendi miraton komisionet parlamentare nga PS-PD-LSI
13 Shtator 2017 - 14:11
Politike
PS nesėr zyrtarizon n/ kryetarin e Kuvendit e kryetarėt e komisioneve
PS nesėr zyrtarizon n/ kryetarin e Kuvendit e kryetarėt e komisioneve
13 Shtator 2017 - 12:42
Politike
/Deputeti i PD harron fjalimin tė qeshura pafund nė Kuvend
/Deputeti i PD harron fjalimin tė qeshura pafund nė Kuvend
12 Shtator 2017 - 19:39
Politike
Kryemadhi: 'Principata kanabiste e Lazaratit' arriti tė blinte votat
Kryemadhi: 'Principata kanabiste e Lazaratit' arriti tė blinte votat
12 Shtator 2017 - 18:07
Politike
Deklarata e fortė e Mediut: Ky Parlament, i pavlerė
Deklarata e fortė e Mediut: Ky Parlament, i pavlerė
12 Shtator 2017 - 13:57
Politike
Prova e parė e forcės nė Kuvend Ruēi - Berishės: Mos e tepro!
Prova e parė e forcės nė Kuvend Ruēi - Berishės: Mos e tepro!
12 Shtator 2017 - 13:25
Politike
​Akuza e fortė e Berishės: Rama urdhėroi bllokimin e radarėve
​Akuza e fortė e Berishės: Rama urdhėroi bllokimin e radarėve
11 Shtator 2017 - 19:56
Politike
Gramoz Ruēi e nis me gabime harron emrin e Berishės /VD
Gramoz Ruēi e nis me gabime harron emrin e Berishės /VD
09 Shtator 2017 - 11:58
Politike
Rama “mbledh” deputetët e PDIU në fund të seancës plenare  
Rama “mbledh” deputetët e PDIU në fund të seancës plenare  
Share
09 Shtator 2017 - 11:14
Politike
FOTO/Si u ulėn deputetėt, Basha pas Berishės, Rama krah Ruēit
FOTO/Si u ulėn deputetėt, Basha pas Berishės, Rama krah Ruēit
09 Shtator 2017 - 10:47
Politike
Njihuni me tiparet kryesore të  përbërjes së këtij parlamenti
Njihuni me tiparet kryesore të  përbërjes së këtij parlamenti
Share
07 Shtator 2017 - 14:17
Kosova
Kosovė, zhbllokohet ngėrēi Veseli sėrish kryeparlamentar
Kosovė, zhbllokohet ngėrēi Veseli sėrish kryeparlamentar
30 Gusht 2017 - 17:31
Bota
Maqedoni,Osmani:Ligji për gjuhën shqipe pritet të miratohet në shtator
Maqedoni,Osmani:Ligji për gjuhën shqipe pritet të miratohet në shtator
Share
17 Korrik 2017 - 05:13
Kosova
Kosovë, do të mbahet të mërkurën seanca për konstituimin e Kuvendit
Kosovë, do të mbahet të mërkurën seanca për konstituimin e Kuvendit
Share
29 Qershor 2017 - 10:08
Politike
Meta votoi kundër shkarkimit  Ahmetaj ia shpërblen në Kavajë?
Meta votoi kundër shkarkimit  Ahmetaj ia shpërblen në Kavajë?
23 Maj 2017 - 13:09
Politike
Procesverbali/Deputetët që nuk votuan emrat e PD për Vettingun
Procesverbali/Deputetët që nuk votuan emrat e PD për Vettingun
Share
23 Maj 2017 - 09:42
Aktualitet
Nis Vettingu pėr gjyqtarėt dhe prokurorėt, sot mbledhja e parė
Nis Vettingu pėr gjyqtarėt dhe prokurorėt, sot mbledhja e parė

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223